Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ay denturum o kadar kilo nasıl geldi?

Tamam :KK1:

Kaç tane yazalım canım?

öyle denir mi ya :KK20:

Inş. Canım :KK16:
Zambağım ben çeviri yapıyorum ama bu ara yok. şu an elimdeki yazıları bilgisayara yazıyorum, kitap olarak basılacak bir de bir dergi için yazılar hazırlıyorum.

Allah'ım ya ne demeli bunlara bilmiyorum. Onca sene evlat hasreti çek sonra çemkir :KK20: Sopalık bunlar sopalık. Kayınvaliden ne diyor? Destek olsun sana bari.

Hehe :KK1:
Yds canım. Kpds ve üds yi kaldırdılar tek sınav getirdiler. Yüksek almam lazım :18:

canım hiç birşey yemiyordum önceden benim yediklerimle bebek bile doymazdı ama şimdi maşallahım var birde artık benim için yemek bir zevk oldu aç olmasamda muhakkak sevdiğim bişiler yerim eşimede gelince incim tedavi zamanında şaşırdı kendini ailesi hep benden bildi çocuğun olmamasını sonra bir baktılarki sorun oğullarında ve o dönemde üzerine baya geldiler oda acısını benden çıkardı aklınca ama ben altında kalırmıyım :KK34: şimdi yiyorsa aynı şeyleri yine söylesin :KK1: Döverim valla ne günlerdi bu eş ailesini tedavi sırasında rafa kaldırmak lazım mikrom söyleyince benimde aklıma geldi kv benide tebrik etmemişti eğer yine aynısını yaparsa bu sefer tebrik edilmesi gereken insan varsa o benimdir oğlunuz için yapmadığım şey kalmadı dicem susmıcam artık

canım hiç birşey yemiyordum önceden benim yediklerimle bebek bile doymazdı ama şimdi maşallahım var birde artık benim için yemek bir zevk oldu aç olmasamda muhakkak sevdiğim bişiler yerim eşimede gelince incim tedavi zamanında şaşırdı kendini ailesi hep benden bildi çocuğun olmamasını sonra bir baktılarki sorun oğullarında ve o dönemde üzerine baya geldiler oda acısını benden çıkardı aklınca ama ben altında kalırmıyım :KK34: şimdi yiyorsa aynı şeyleri yine söylesin :KK1: Döverim valla ne günlerdi bu eş ailesini tedavi sırasında rafa kaldırmak lazım mikrom söyleyince benimde aklıma geldi kv benide tebrik etmemişti eğer yine aynısını yaparsa bu sefer tebrik edilmesi gereken insan varsa o benimdir oğlunuz için yapmadığım şey kalmadı dicem susmıcam artık

Ya ben anlamıyorum bu insanları :KK20: İnsan hiç evladına çocuğu olmuyor diye yüklenir mi :KK19: Onun elinde olan bir şey mi bu. Allah böyle uygun görmüş. Eşin de sanırım senden kaynaklı olduğunu düşünüp sana kızıyordu başta :KK20: Sana yaşattığını yaşamış bir nevi. Off bu aile işleri çok derin işler gerçekten.

slm kızlar ben annemdeyim kaç gündür giremedim yengem doğum yaptı bebek yoğun bakımda hidrosefalili hastası bebek kafasında hiç beyin hücresi yok bu nedenle
yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor dr yaşamayabilir diyor yaşasada malesef %100 engelli olucakmış dua edin bebeyimiz için

mikrocum tebrik ederim seni canım çok sevindim canım devamıda gelsin inşallah

slm kızlar ben annemdeyim kaç gündür giremedim yengem doğum yaptı bebek yoğun bakımda hidrosefalili hastası bebek kafasında hiç beyin hücresi yok bu nedenle
yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor dr yaşamayabilir diyor yaşasada malesef %100 engelli olucakmış dua edin bebeyimiz için

Ayyy canım çok üzüldüm. Rabbim şifa versin inş. Ne zordur o anne baba için. Allah sabırlar versin. Yavrum ya :KK43:
Hamileyken fark edilen bir şey miydi çakırım?

Ya ben anlamıyorum bu insanları :KK20: İnsan hiç evladına çocuğu olmuyor diye yüklenir mi :KK19: Onun elinde olan bir şey mi bu. Allah böyle uygun görmüş. Eşin de sanırım senden kaynaklı olduğunu düşünüp sana kızıyordu başta :KK20: Sana yaşattığını yaşamış bir nevi. Off bu aile işleri çok derin işler gerçekten.

yok canım eşim bu konuda hiçbir zaman bana kızmadı herzman söyledi olmak zorunda değil hayat böyle devam edebilir allah nasip etmiyor demek ki falan derdi tedaviden önce sonra sıkıntılar belli olunca bu seferde elinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor işte ailesinede gelince incim çok garip bir ailesi var ailesinde kısır olan yokmuş tabire bak ıyyy o gelin uydurdu bunları bizim ailemizde böyle bişi olamaz demişlerdi inanmamışlardı ama allaha şükür ki ablası hemşire herşeyin farkında o açıklama yapıyordu sağolsun

çakır ayy canım allah yardımcınız olsun anneye babaya rabbim sabırlar versin çok üzüldüm

yok canım eşim bu konuda hiçbir zaman bana kızmadı herzman söyledi olmak zorunda değil hayat böyle devam edebilir allah nasip etmiyor demek ki falan derdi tedaviden önce sonra sıkıntılar belli olunca bu seferde elinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor işte ailesinede gelince incim çok garip bir ailesi var ailesinde kısır olan yokmuş tabire bak ıyyy o gelin uydurdu bunları bizim ailemizde böyle bişi olamaz demişlerdi inanmamışlardı ama allaha şükür ki ablası hemşire herşeyin farkında o açıklama yapıyordu sağolsun

He iyi bari eşin üzerine gelmemiş aferin :KK1:
Ailesi gerçekten bir tuhafmış :KK19: Cahil insanla uğraşmak zor canım. En iyisi kulaklarını tıkamak. Allah'tan görümcen arkanızda.

He iyi bari eşin üzerine gelmemiş aferin :KK1:
Ailesi gerçekten bir tuhafmış :KK19: Cahil insanla uğraşmak zor canım. En iyisi kulaklarını tıkamak. Allah'tan görümcen arkanızda.

söylediğin çok doğru cahillik işte aman allah bildiği gibi yapsın onları eşim ve görümce iyi çok şükür

bebitolar bence siz bu ailelere kafanızı yormayın hele hele canınızı hiç sıkmayın konuşup dursunlar verecek olan Allah bizler bunu biliyoruz onların yaptıkları cahilliklerinden onlar bir söylerse siz on söleyin hatta siz numaralarını bana verın ben 100 kere solerım :KK1::KK1::KK1:

hakılısın canım ya happyden haber yok mu hala

Yok canım :KK43:

bebitolar bence siz bu ailelere kafanızı yormayın hele hele canınızı hiç sıkmayın konuşup dursunlar verecek olan Allah bizler bunu biliyoruz onların yaptıkları cahilliklerinden onlar bir söylerse siz on söleyin hatta siz numaralarını bana verın ben 100 kere solerım :KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Canim rabbim sifa versin bebeginize ailesinede yardim etsin cok zor gercekten

tesekkur ederim canim rabbim sizede nasip etsin ins...

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan: 200

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan:170

25 nisan perşembe gününe kadar

:))))))
Naber kuzum iyimisin

oyyyyyyy geçmişe dalayım dedim ama bi zaman sonra pessss ettim:KK1::KK1:

günaydın herkese şuan memorıaldayım saat 10:30 ameliyat giricem dualarınıza ihtiyacım var
Allah yardımcın olsun canım:26:
oyy heyecanlanıyorum nasıl neler oldu yaz bize..
günaydın canım uyuyamadım sabahta 7 de uyandım.eşim hala uyuyo:))

size inşallah güzel bi haber verebilirim arkadaşlar, kafam çok karışık...
memoriale gidicez drlada görüşürüz belki...
inşallah canım müjdeni almak nasip olsun inşallah:emir_bebek:
günaydın kızlarrrr

happyyy canım hadi güzel habelerlerini alda gel bizde şenlenelim canımmmmm:KK16:

mikrom benim randevu ertelenmişti biliyorsun bekledim ama nasıl bekledim birde bana sor
nur hn. dediki gitmedinmi başka doktora bazı hastalarım dayanamayıp gidiyorlar dedi:KK9:
ama ne yalan söyleyim sırf nur hanımla olsun diye gitmedim iyikide gitmemişim
içimden nur hn.doktor demek gelmiyor onca doktor gördükten sonra melek o:nazar:

aysunay canım hayırlısı olsun kuzuların gelsinde hayırlısıyla sen gerisini düşünme :KK16:
:KK16::KK16::KK16:
günaydın canım nasılsın inşallah güzel haberler alıcaz heppyden

canım allah şifa versin inşallah güzel sonuçlar alırsın :KK16: dualarımızdasın canım

günaydın canım nasılsın sen şimdi çok karışıksındır bol dua et canım allahın izniyle hayırlı haberler alıcaz

canım çok geçmiş olsun bende çok hasta olmuştum ve ilaçsız 2 haftada anca toparladım sana tavsiyem bol bol istirahat et
ben nur hn . mail atmıştım ne yapayım diye minoset alabilirsin birde bol su demişti ama içmemiştim ben bol c vitamini al
ballı ıhlamur süt iç inşalalh çabuk toparlanırsın

günaydın canım nasılsın
allahın izniyle inşalalh sevinicez bugünnn

iyiyim canım ameliyat için gün sayıyorum korkuyorum:26:
sen nasılsın??

Son düzenleme:
X