Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

benim 5 mart opu gunum.o gun baz alınıyormuş.benim bugüm 8+2.bir kere nur hanım kontrol etti.izne ayrılacağı için aynur hanımla devam etcem.seninde 8+6 canım.ne kafa şişirmesi olurmu öyle şey duymayayım birdaha

Mucize selam canım, maşallah bebişlerin seninle , hemde 2 tane ya :) çok mutlu oldum senin adına allah tamamına erdirsin :) sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. sevgiler

sağol canım inşlh sağlıkla kucağımızada alırız...allah isteyen herkese nasip etsin...

üniversite hastanelerinde yaptırabilirsin, çapa ya da cerrahpaşa..
(cerrahpaşa için) kadın doğum bölümünden randevu alman gerekiyor..
teşekkür ederim beylemcim

teşekkur ederim happycim

canım ben çapada yaptırdım..infertilite bölümünden randevu al...sonucu 2 ay sonra çıkmıştı..2011 Aralıkta 200 civarıydı...
teşşekkur ederim umutcum
kızlar Allah hepimizin yardımcısı olsun tedavideki arkadaslarım hayırlısı ile hamilelik haberlerinizi alırız inş hamile olanlarında zamanı geldiginde dogum haberlerini ins

ya canım bi bilsem doktor 8.5 biri7,5 dedi ama benim opum 1 marttı anlamadım senin bilgin varmı bu konuda beni aydınlatırsan sevinirim teşekkür ederim rabbim bu mutluluğu herkese yaşatsın.

ben transfere göre biliyorum ama yarın doktora soracağım kızlar dualarınızı bekliyorum umarım keseyi görürüz çok heyecanlıyım

Merhaba merkezdaslarim..
Pazartesi itibari ile de biz başladık nur hnm ile..
Rabbim bu yolda kimseyi birakmasin insallah..
Perşembe kontrol var...
hayırlı olsun canım.güzel haberle gel inşallah
Allah yüzüne baksın inşallah canım.yavrularına güç kuvvet versin inşallah

ben transfere göre biliyorum ama yarın doktora soracağım kızlar dualarınızı bekliyorum umarım keseyi görürüz çok heyecanlıyım
inşallah sevindir bizide juliaa
artık kimse buraya uğramıyo burası daha güzeldi...(

günaydın happy
bencede önceden çok güzeldi yazılanları okumayı yetiştiremiyorduk.özledim o günleri

canım hadi bakalım, hayırlı haberlerini bekliyoruz :)

benim de haftaya ikinci randevum var. çok heyecanlıyım, acaba bebeğim ne durumda :)

Canim yoksun nezamandir gittinmi doktora?merak ettim bebislerini

Canım ayın 20sinde cumartesi günü gidicem bakalım inşallah hayırlı sonuçlarla döneriz. Ben gözümü hiç açamıyorum uykudan bulantım sadece sabahları gün içinde yok ama uyku beni mahfediyoo bu sefer ikisininde inşallah kalp atışını duyarım çok merak ediyorum bi gelseydi cumartesi :)))

kızlar size katılıyorum burası faceden daha iyiydi hem bizim kaderi yaşayanlar geliyordu bende çünkü bura sayesinde memoriali buldum ve inandım. her neyse akşam güzel haber veririm inşallah hoşçakalın

akasya cnm transferimi vardı bugün incinin?

okudum cnm bnm..minnakları teste girecekmiş sanırımm..

Allahım yardımcısı olsun inşallahhh..hayırlı sonuçlarla gelsinnn

Evet canım. Eğer sağlıklı bulunursa transferi olacak. 10 dakikaya sonuç çıkacak diye mesaj atmış. Vallahi çok heyecanlandım. Dua edelim İnci için.

evet canım şimdi hemen herkes bebeğine kavuştuğu için burası artık önemini kaybetti gibi facede iyi ama ikisi aynı anda olamıyo denturum..

inci sonucu 4 e doğru alıcam demişti, olumlu olursa ki inşallah olacak hemen transfere alıcaklar, bizde merakla bekliyoruz

bu arada evet çoğunluğumuz faceye geçiş yaptık orası daha rahat geldi ama tabi buranında güzelliği başkaydı ..
benimde yarın transferim var allah izin verirse, son gününde nur hanımı yakalamaya çalışıyorum transfer için
11 yumurtam toplanmıştı 9 tanesi devam ediyormuş ama 6 tanesi günüyle uyumlu,,
hakkımızda hayırlısı artık yapabileceğimizin sonuna gedik biz bundan sonrası rabbimin takdiri

çok gecmış olsun mry ıns bır daha böyle seyler yasamazsın bu son olmustur Allah nasıp eder ıns bır dahakı tedavınde bebeklerıne kavusacagın gunlerı cok zor bılıyorum benımde test sonucundan 5 gun sonra düştü ınsan ınanamıyor ama umutsuzda olmuyor bu denememızde ıns bız ve isteyen herkez bebeklerıne kvusuru bu özlem bıter ınş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…