Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Hamilelerimiz :KK16:

almina :KK49::nazar:
beyzzmbak :KK49: :nazar:
canocanan :KK49::nazar: - prens ve prensesimiz geliyor :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
cakır :KK49::nazar:
cemile :KK49::nazar:
dicay :KK49::nazar:
esmerim452 :KK49::nazar: - kızımız geliyor :emir_bebek::nazar:
grafiking :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
happy :KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
kabakciceği :KK49::nazar:
ketenprensess :KK49::nazar:
led_zeppelin :KK49::nazar:
medical :KK49::nazar:
mikro :KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
mimoza06 :KK49::nazar:
mry24 :KK49::nazar:
mucize2013 :KK49::nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
offfff :KK49::nazar:
sevda :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
umut27 :KK49::nazar:
umutege :KK49::nazar: - 27 martta oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım bende büyük ihtimalle temmuzda başlamayı düşünüyorum..biz şubat tatilinde ön görüşmeye gittik.eşimin durumuna bakılacaktı benden de belki bi test histeroskopi.laparoskopi vs ne bileyim bişeyler olur diye gittik....ki oldu laparoskopi istendi benden tedaviden önce birkez daha gitmemiz gerekecek yani.

bence sen de nisan en geç mayıs gibi bi öngörüşmeye gitsen iyi olur..daaha sonra bir daha çağırırlarsa vaktin olur.mesela histereskopi önerdiler diyorsun onun için bir kez daha gitmen gerekecek mesela..laparoskopiden sonra 2 ay beklemek gerekiyormuş....ama histeroskopiden sonra beklemek gerekmiyor..[/QUOT

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim alevcim..ama biliyorsun ki okul açık olunca sıkıntı..benim öğrenciler küçük bir de..3.sınıflar..hem 23 nisan çalışmaları bana kaldı..eşim de özel bir şirkette memur olunca izin alması sıkıntı..yani eşimin yıllık iznini beklememiz gerkecek gibi görünüyor..kısmet artık bakalım..dediğim gibi aslında bu yaz düşünmüyordum olursa yaptırırız olmazsa da doğal yollardan denemeye devam :KK1: görüşmek üzere..:KK34:

anlıyorum canım...okul açıkken gerçektende sıkıntı oluyormuş bende bunu bu dönem çok iyi anladım:KK31:
ama mesela cumartesi günü de olabilir...
oda zorsa temmuz başında ön görüşmeye gidersiniz ağustosta da tedaviye başlarsınız canım...
görüşürüz.:KK3:

istanbulda yasıyorum. 35yasındayım. 4 aylık evliyim. biz biraz acele ettik belki cünkü burada cok seneler cocuk özlemi ceken arkadaslar var.ama eşim 40 yasında ve 2 defa varikosel ameliyatı geçmişi var. beklememizi gerektirecek bir durum yoktu biz de hemen cocuk sahibi olmak istedik allah izin verirse

dogru adrestesin hayırlı olsun ilk denemende kavuşursun inş bebişlerine:KK16:

günaydınnnnnnnnnnnnn:KK3::KK3:

kızlar korkularım arttı bastı bana:26:

okuluma haber vermeden ş.dışına çıkacağım cuma günüm boş....perşembe akşamından çıkıp gideceğim ve korkuyorum...inşallah okuldan aramazlar yada yolda başıma bişey gelmez.......offfffffffff ne bileyim...işte öyle.

sakin olmaya çalış cnm hayırlısıyla gidip geliceksin sag salim bebişine bi adım daha yaklaştını düşün:KK16::KK16:

hayırlı sabahlar arkadaşlar,
merak etmişsiniz, dün eşimin ailesi vardı nete giremedim. bizim için zor adımlardan birini atlattık.
döllenme gerçekleşmeyek diye düşünürken, rabbim yüzümüzü güldürdü..
o günkü sıkıntımı, eşimin stresini hatırlamak bile istemiyorum.
herkes tek tek opu ya giderken benim girebileceğim bile belli değildi, çok şükür.
opumu mustafa bey yaptı, ilk kez karşılaştık, çok pozitif bir doktor.
pazar günü hastaneden aradılar, 5 tane embriyonuz oldu dediler.(bize 2 tanesi olgun diğerlerinden bişey beklemeyin demişlerdi) ve bu haberle şok olduk.
Rabbim mucizesini gösterdi, ALLAH'IM İnş, bizim o gün çektiğimiz sıkıntıyı bir daha yaşatmaz.. 2. gün embriyoları açmıyoruz, salı günü arayabiilrsiniz dediler..
Şimdi inanır mısınz o kadar rahatladım ki,
ister 3. kalite olsun, ister 5. kalite.
Rabbim diledikten sonra, gerisi boş.
Merak edip, sorduğunuz ve destek olduğunuz için teşekkür ederim size de...
Az teselli vermediniz..
Şimdi transfer günü için haber bekliyorum.

hayırlı olsun cnm bak bide tedaviyi iptal etmek istiyodun rabbim istedikten sonra olmayacak şey yok mucizelerin devam etsin inş bebişini kucagına alana kadar:KK49::nazar::nazar:

yettim bacım..

ben salağı çatlamuycam diye bi dünya kreme para döktüm,vazelin,badem yağı,zeytinyağı...dedimki aklımca kendime hep aynı şeyi sürersem bünyem alışır ve yine çatlar hergün başka bişey sürmeliyim:) tabi bu arada duş almadığım zamanlar karnımı temizlemeyede kafam basmadığı niçin bu mamülleri hep üstüste sürdüm karnım oldumu size bi gül demeti...kaşıntı alrerjii...allahım kazıycam karnımı nerdeyse...neyse sonra kaşıntılara çareyi gülsuyunda buldum ve sadece licerac kullanmaya devam ettim..ama göbeğim sönmüş bi balon gibi...çatlak dolu :) hatta sadece göbeğğime sürdüm kalçama göğüslerime falan sürmedim diyordum popom falan çatlak içinde kalcak ama ne ilginçtirki sadece krem sürdüğüm yer çatladı:) ama hala vazgeçmedim ve şimdi reklamlarda çıkan bio oil varya ondan aldım bir ümit belki biraz toparlar...az önce tartıldım buarada 22 kg almıştım 43 günde sadece 4 kg fazlam kalmış :)

maşallah valla nasıl verdin kısa sürede o kadar kiloyu kız sırrını bizede söyle (iki melek peşinde koşmak dışında:KK1:)

ya normalde adet olmaya yakın sivelce çıkan varmı aranızda ve transferden sonra test gününü beklerken de sivilcesi çıkıp pozitif alan oldumu nette baktımda olumsuz oldunu sivilceden anlayın yazıyodu dogrumu acaba

ya normalde adet olmaya yakın sivelce çıkan varmı aranızda ve transferden sonra test gününü beklerken de sivilcesi çıkıp pozitif alan oldumu nette baktımda olumsuz oldunu sivilceden anlayın yazıyodu dogrumu acaba

bence hiç alakası yok benim det dönemi sivilce olur tedavi sırasındada ilaçlarıdan dolayı boynumda bile vardı ve sonuç pozitifti o bir belirti sayılmaz canım hatta kimi hamile bayanlar bundan şikayetçi sen bu belirtilere takılma

anlıyorum canım...okul açıkken gerçektende sıkıntı oluyormuş bende bunu bu dönem çok iyi anladım:KK31:
ama mesela cumartesi günü de olabilir...
oda zorsa temmuz başında ön görüşmeye gidersiniz ağustosta da tedaviye başlarsınız canım...
görüşürüz.:KK3:

histeroskobiyi hangi doktora yaptırıyorsun önerebileceğiniz dr var mı bu hastanede

bugün işe döndüm arada lekelenmelerim yada 1-2 damla koyu renkli kanamalarım oluyo ama çok şükür bugünüme.. üst üste rapor da veremedi aile hekimim..bu haftayı rahat atlatırsam arada yine alırım olmadı artık heyet raporu alıcam..inşallah sizler benim gibi geçirmezsiniz...midemde dalga dalga zor yiyorum çokta halsizim kızlar sanki depresyonda gibi dolanıyorum sevincimi bile yaşayamıyorum doyasıya....bunada çok şükür Rabbim beterinden saklasın...

incim hayırlı olsun lucrinle tanışmışsın, etkilerini hemen hissettiriyo yumoşları büyütmüştü hemen benim.insan kendini hamile gibi hissediyo hafif ateş basması yapıyo ilerde güzel etkileri vardı..ketenprensesle buluşmaktan bahsetmişsiniz iyi olur ama benim calıştığınım unutmayın:)

Geçmiş olsun canım. Rabbim en kısa zamanda senin için kolaylaştırsın. Amin.

aynen canım bir sürü hormon yükleniyoruz. bunların illa ki vücuda zararları vardır.
canım kilo yapıyor ilaçlar, şişkinlik yapıyor. ben hemşireye demiştim, yediklerinizdendir dedi bana :) ama bence değil, kesinlikle kilo yapıyor. benim ilk tedavi tarihim 15 Şubattı, bugün o güne göre tam 2 kilo almışım :KK43:

Her keste kilo yapan iyneler bende tam tersi, vurulduğum günden itibaren iştahımı tamamen kesiyor. İlk tedavide 2 kilo gibi kayb etmiştim. Bu tedavimde ise yeni-yeni iştahım düzelmeye başladı elhamduLillah.

hayırlı sabahlar arkadaşlar,
merak etmişsiniz, dün eşimin ailesi vardı nete giremedim. bizim için zor adımlardan birini atlattık.
döllenme gerçekleşmeyek diye düşünürken, rabbim yüzümüzü güldürdü..
o günkü sıkıntımı, eşimin stresini hatırlamak bile istemiyorum.
herkes tek tek opu ya giderken benim girebileceğim bile belli değildi, çok şükür.
opumu mustafa bey yaptı, ilk kez karşılaştık, çok pozitif bir doktor.
pazar günü hastaneden aradılar, 5 tane embriyonuz oldu dediler.(bize 2 tanesi olgun diğerlerinden bişey beklemeyin demişlerdi) ve bu haberle şok olduk.
Rabbim mucizesini gösterdi, ALLAH'IM İnş, bizim o gün çektiğimiz sıkıntıyı bir daha yaşatmaz.. 2. gün embriyoları açmıyoruz, salı günü arayabiilrsiniz dediler..
Şimdi inanır mısınz o kadar rahatladım ki,
ister 3. kalite olsun, ister 5. kalite.
Rabbim diledikten sonra, gerisi boş.
Merak edip, sorduğunuz ve destek olduğunuz için teşekkür ederim size de...
Az teselli vermediniz..
Şimdi transfer günü için haber bekliyorum.

Rabbim yüzünü güldürsün Beylemcim. Dün seni çok merak ettim. ElhamduLillah yazını görünce çok sevindim. Yumoşlarına barakallah. Rabbim miniciklere can versin. amin.

Bir şey aklıma takıldı, belki yanlış hatırlıyorum ama, yanılmıyorsam sen 3 tane sperm bulundu demiştin, o 5 embrio nerden çıktı:KK1:? acaba 2 embrion eş hücre mi yapmışlar? gerçekten merak ettim (dünden aklımda senin için eş hücre oluşan arkadaşlar bile var demek aklımdan geçiyordu:KK8:

yettim bacım..

ben salağı çatlamuycam diye bi dünya kreme para döktüm,vazelin,badem yağı,zeytinyağı...dedimki aklımca kendime hep aynı şeyi sürersem bünyem alışır ve yine çatlar hergün başka bişey sürmeliyim:) tabi bu arada duş almadığım zamanlar karnımı temizlemeyede kafam basmadığı niçin bu mamülleri hep üstüste sürdüm karnım oldumu size bi gül demeti...kaşıntı alrerjii...allahım kazıycam karnımı nerdeyse...neyse sonra kaşıntılara çareyi gülsuyunda buldum ve sadece licerac kullanmaya devam ettim..ama göbeğim sönmüş bi balon gibi...çatlak dolu :) hatta sadece göbeğğime sürdüm kalçama göğüslerime falan sürmedim diyordum popom falan çatlak içinde kalcak ama ne ilginçtirki sadece krem sürdüğüm yer çatladı:) ama hala vazgeçmedim ve şimdi reklamlarda çıkan bio oil varya ondan aldım bir ümit belki biraz toparlar...az önce tartıldım buarada 22 kg almıştım 43 günde sadece 4 kg fazlam kalmış :)

MaşeAllah sana. Rabbim bedenine kuvvet versin. İkiz annesi olunca sanırım kilolar da çifte-çifte gidiyor. Çatlakları da boş ver, en güzel ve zor günlerinin bedenine kazınmış hatırası olsun:KK16:
iğnelerden mutlu olan tek kadınlar tüp bebek annelridir eminim ya :21:

gerçekten öyle.

o iğneyi bir düşünmek lazım inci :KK9:

İnci haklı ben bile progesteron iynelerini özlüyordum. Acısı bile tatlı bir tedavi bu.

Bana en ilginc gelen şey, her zaman şiddetli ağrı yapan, beni sakat gibi yapan progestan iyneleri, şimdi sadece azıcık bir ağrı yapıyor. Acaba bebektenmi kaynaklanıyor, yoksa vücudummu alıştı, anlayamadım. Her halukarda bu da Rabbimin bir nimeti:KK16:

Bulantılarınız ne zaman başladı? . Normalde bile yemek yemek benim için zor bir şey.

Ben şimdilik elhamduLillah iyiyim, hiç bir şey hiss etmiyorum. Gerçekten hiç inanasım gelmiyor. İyneler de artık çok şükür Rabbime acıtmıyor.

Rabbim bana ve tüm arkadaşlara sağlıklı evlatlarını kucağına almayı nasip eylesin.

Bulantılarınız ne zaman başladı? . Normalde bile yemek yemek benim için zor bir şey.

Ben şimdilik elhamduLillah iyiyim, hiç bir şey hiss etmiyorum. Gerçekten hiç inanasım gelmiyor. İyneler de artık çok şükür Rabbime acıtmıyor.

Rabbim bana ve tüm arkadaşlara sağlıklı evlatlarını kucağına almayı nasip eylesin.

benim 6 haftalıktı galiba başladı ama çok ağırdı su dahi içemedim dr bir hap verdi sırf uyku yaptı
iyce kötü olunca yeni hap yazdı hemde içinde vitaminde içeriyor bu iyi geldi çok şükür rabbime
bugün evimde ufak tefek işler yapabildim

selam kızlar..
ben henüz merkez konusunda karar vermiş değilim..5.denemem olacağı için ince eleyip sık dokuyorum..brüksel tüp bebeği düşünüyordum hatta fikir de istedim ama sağolsun ilgili bölümdeki arkadaşlar pek yardımcı olmadılar (!) hemşirelik mezunu bir arkadaşım memoriali tavsiye etti..orada arkadaşlarının çalıştığını ve özellikle rahim anomalileri konusunda iyi olduklarını söyledi..bana 2008 de uterus bicornus teşhisi kondu..ama doktorum bunun gebeliğe engel bir durum olmadığını söylemişti..tedavi gördüğüm tüp bebek merkezleri de açıkçası bu konu üzerinde çok durmadılar..şimdi çoook kararsızım memorial hakkındaki olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi paylaşırsanız bana karar vermemde yardımcı olursunuz kızlar..Rabbim tez zamanda isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlatlar versin inşallah..

merhaba moon ben de de uterus didelfis var canım yani çift rahim 4 sene önce öğrendim ben de maalesef 5 negatif tüp denedim biri dondurulmuşlarla oldu şuanda da 3 tane donmuşum var yaz aylarında onlarla denemeyi düşünyoruz ben memorıalden çok çok memnunum dr mustafa beyden de öle çok merkez gezdim son 2 tedavim burda oldu diğerleri başka merkezlerde ama burası gerçekten çok farklı bence hiç tereddüt etme canım sen nerde yaşıyosun

X