Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ya ben bır dergıde okudum adet tarıhınden ıhtıbaren 6.haftaya gırınce kese goruluyor dıye yazıyordu bır arastırsanıza netten daha erken gözukuyorsa baska bır yerde bır bakılırsın kabakcıcegınede once 10 nısan dedıler sonra 27 marta verdıler galıba demekı 27 martta görunuyor onlar belkı yogunluktan gec verıyorlar yada daha buyusun rahat gözukur bebiş dıyedır

canım ya gözün aydın çok sevindim darısı kese görmeye inşallah.. kızlar bugünlerde bir grip oldum sormayın ilaçta alamıyorum bitkisel şeylerle geçiştiriyorum çok canım sıkıldı ya bu duruma kendime iyi bakaym derken yakalandım şu gribe çok hastayımmm:85:

günaydınlarr benide eklermisiniz bambi34

eltimde öyle dedi dün akşam çok yoğunlar ondan geç veriyolar dedi yengem eltim ablam hep 40 günde falan gitmişler yani adet tarihi 10 gün geçince
bunlar neden böyle yaptı anlamadım

canım sağol darısı başına inşallah....hayır canım bir tane istemiştim ben...nasıl sence değer? cumartesi 2. testi yaptırıcam...senin de tekti dimi...az kaldı heyecan arttı mı....

amin canım inşallah evet benimde tek. sorma umut ya hem heyecan arttı hemde grip oldum pek ii değilim yani inşallah bugün de iyi haberlerle gelirsin heyecanla bekliyorummm

günaydınlar iyi hafta sonları

1 gün daha yaklaştım hem korkuma hemde aşkıma allahım şu son 1 haftada hızlı geçsin kendimi işlere veriyorum dışarıya atıyorum zaman geçsin diye evde yemek bile yapmıyorum dışarda takılıyoruz sanki evde olunca zaman duruyor bana sanki

günaydın dentur az kalmış canım sayılı günler ama haklısın banada bugünerde zaman geçmiyor bir yandanda şimdi umudum var belki ilerde bugünümüde arıyacağm diyorum karışık duygular işte allah hakkımızda hayırlısını versin bizleri çok bekletmesin inşallah

eltimde öyle dedi dün akşam çok yoğunlar ondan geç veriyolar dedi yengem eltim ablam hep 40 günde falan gitmişler yani adet tarihi 10 gün geçince
bunlar neden böyle yaptı anlamadım

Bizimki Tüp diye mi acaba ) başka bir hesaplama sistemi olmasın? Ben daha randevu bile almadım.. Gebelik testi tarihim 18 marttı .. Demek yoğunluk var arasam iyi olur..sen mi aldın randevuyu onlar mı verdi Çakır ?

canım yumoşların için için okudum duanı allah tamamına erdirsin canım son durumlar nasıl

canım benim şu günler senin için çok önemli bağınız hiç kopmayacak inşallah sen merak etme bugünler ne olursa olsun çok özleniyor banada 1 hafta sonra inşallah bu duyguları hissetmek nasip olur

HEYECANLI GERİ SAYIM BAŞLAMIŞ.RABBİM KUCAĞINDADA GÖSTERMEYİ NASİP ETSİN SAĞLIKLA İNŞALLAH.

ÇOK TEŞEKÜR EDERİM İNCİM.ALLAH RAZI OLSUN.RABBİM SANADA SAĞLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN.BERABER BAŞLAYACAK GİBİYİZ BİR AKSİLİK OLMAZSA TEDAVİYE BENİM NİSANIN İLK HAFTASI DİYE BEKLİYORUM REGLİMİ...

KETENPRENSES CANIM TEKRAR TEBRİK EDERİM.RABBİM MUTLULUĞUNU DAİM ETSİN İNŞALLAH.

Bizimki Tüp diye mi acaba ) başka bir hesaplama sistemi olmasın? Ben daha randevu bile almadım.. Gebelik testi tarihim 18 marttı .. Demek yoğunluk var arasam iyi olur..sen mi aldın randevuyu onlar mı verdi Çakır ?

yok canım yoğun olduklarından ona göre ayarlıyorlar. normalde bu haftalarda görünebilir kese aslında. seni kendileri ararlar mutlaka, beni aramışlardı. bana da 11 nisana verdiler ama benim değerlerim tam iki katına çıkmadığından aynur hanım randevumu erkene aldı, birini düşürebilirsin diye.. ben haftaya çarşambaya gidiyorum. bekleme bitmedi yaaa :))

inciiiiiiiii çok güzel olmuş takvim.. kendi ismimi hamile göreceğimi hiç düşünemezdim bileee :)) seni de en kısa zamanda listede göreceğiz inşallaaahhh!!!

Ben bi kere gitmeyi düşünüyorum zaten sonrasında kendi Doktoruma gitmek istiyorum. Tüp bebek uzmanı değil ama çok sevilen bir Dr. Ama dediğin doğruysa ben erkenden kendi Dr uma mı gitsem?? Çok uzak ya 11 Nisan)

kızlarrr hepinize merhaba haydi inciye dua zamanı özellkikle ayetel kürsi okuyaabilenlerr basit bir işlemi var hadi incime dua edelimm rabbim yardımcısı olsunnn

Ben bi kere gitmeyi düşünüyorum zaten sonrasında kendi Doktoruma gitmek istiyorum. Tüp bebek uzmanı değil ama çok sevilen bir Dr. Ama dediğin doğruysa ben erkenden kendi Dr uma mı gitsem?? Çok uzak ya 11 Nisan)

canım ben de devam etmeyi düşünmüyorum memoriala. çok pahalı gerçekten. sezaryen doğum ne kadar bilmiyorum gerçi orada onu da öğrenmek lazım ama ben de başka bir doktora devam edeceğim sanırım. eğer bekleyemem diyorsan başka bir doktora git ama bence bekle, hamileliğinin tadını çıkar, boşver :) belirtiler ne var sende canım? vücudunda değişiklikler yaşıyor musun?

kızlarrr hepinize merhaba haydi inciye dua zamanı özellkikle ayetel kürsi okuyaabilenlerr basit bir işlemi var hadi incime dua edelimm rabbim yardımcısı olsunnn

Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah.. ben hemen okumaya başlıyorum.

mikro ya ben ne zaman dua edebilicem?

incimm çok heyecanlıyım yaaa:) hadi bismillah...

dentur seni gördükçe hayata olan umutlu bakışım artıyor artık....sen bu topikteki en güzel umut verici örneksin,dilerim zamanla uğurböceğide senin gibi olucak..

dicay hamileliğin için çok mutluyum ama eşinle olan durum beni üzmeye başladı.sen artık hamile ve hassas bi kadınsın durumları düzeltmeniz lazım çünkü bu yol çok uzun ve insanın en çok eşinin destek ve yardımına ihtiyacı oluyor...

nisannur...utku çınarımın yüzü suyu hürmetine rabbim yardımcın olsun arkadaşım...dualrımdasın...

Kızlar size bir sorum olacak... Ben ilk tedavimde puregon 300 kullanmıştım hemşire bana demiştiki bunun içinde 400 ml var, 200'e ayarla 1 iğneyi böylelikle 2 gün kullan... Şimdi ki tedavimde 225 doz ile başladık, içinde ne kadar kalmıştır ? Ayarlamaya çalışınca göstermiyo ;((

canım yumoşların için için okudum duanı allah tamamına erdirsin canım son durumlar nasıl

Allah razi olsun canim.bu gun ebrio gelisim bilgisi vermediler.yarin ara dedileer.bende ohss riski vardi onun icin muayeneye geldim sorun yok simdilik.bakalim bekliyorum

sen nasilsin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…