Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Su gibi gelmesi en iyisi, bazen jel olduğu gibi bile gele biliyor. Çok normal ve kesinlikle endişelenme.

Vajina jeli içerisinde tutuyor, ve zamanla jelin berk kısmıyla maye kısmı ayrılıyor (aynen yoğurtun suyu brakması gibi) ve ara-ara akıntı oluyor.

sağol canım,Allah razıolsun senden.çok zor beklemek,hele ya olmazsa düşüncesi mahvediyor beni.iyi ki varsınız.

MERHABA ARKADASLAR ÖNCELIKLE POZITIF SONUC ALAN ARKADASLARI TEBRIK EDIYORUM DARISI BIZE İNSALLAH CALIŞTIGIM İÇİN SUREKLI YAZAMIYORUM AMA AKLIM HEP BURDA IYI Kİ VARSINIZ PAYLAŞIMLAR RAHATLATIYOR BENDE BU AYKİ REGLIMI BEKLIYORUM BU MEMORIALDE ILK DENEMEM OLACAK ANCAK SUBAT AYINDA SEMRA HANIM LAPARASKOPI YAPTI TÜPLERLE ILGILI SORUNUM VARDI O ÇÖZULDÜ MERYEMCİM LAP .DEN KORKULACAK BİŞİ YOK BENDE SUBAT AYINDA OLDUM 11:00 GIBI GIRDIM 13:00 CIKTIM AGRILARIM OLDU 3 GÜN SURDÜ AMA YÜRÜYÜS VE BOLS IVI ALDIM KARNIM DAVUL GIBIYDI SONRA DÜZENE GIRIYOR VÜCUT ILK GUN GAZ SANCISI OLMASI NORMAL GÜNÜ BELLİ Mİ NE GUN LAP OLACAKSIN SİMDİDEN GECMİŞ OLSUN MERYEMCIM .ALLAH KUCAKLARIMIZI BOŞ BIRAKMASIN AMİN
:emir_bebek::nazar:

ayyyyyyyyy ne çok hamiş haberleri var inan çokk mutlu oldum hepinizi hayırlı olsun.....nisanda bende başlıcam inşalalh bendegüzel haber verebilirim 6.denemem olacak bu(memorıalda 1.denem ama)

çakırcım tebrikler :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

bu ay ne bereketli geçti maşallah artık hanginiz ayağını sürüdüyse

Amin Çakırım Amin. Güzel haberler gelsin de biz hep böyle halaylar çekelim. Bu ay da güzel geçiyor. Rabbim korkusu olanları korkularından emin kılsın, sıkıntısı olanların sıkıntısını gidersin. Biz hep böyle kollarımızı gege-gere halay çekelim:KK9::KK9::KK9:

hayırlı olsun canım allah kucagına almayıda nasip etsin :)

ben bır kere kullandım leke yaptı daha kullamadım tekrar kullan demedıler daha sonra

bende sabırlı olmaya calısıyom nısan 10 kese görmeye gıtcem ıns görurum bebısımı yarında merakımdan bır test daha yaptırcam :)

cnm ben kendıme vuramıyodum canını yakmıyor hıc merak etme ama sonradan alısmıstım kendımde vurabılıyodum
o ıgneler en kolay tarafı tedavının korkma

maşallah maşallah çok güzel degerın :) Allah kucagına almayıda nasıp etsn ıns tebrıkederım cnm :)

tebrik ederim canım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:118::118::118::118::118::118:

hayırlı olsun çok güzel bi haber bence herşey iyi gider inş ilk ve son tedavin olur ve ogluşunada şifa olur yeni bebiş inş cnm:nazar::nazar:

tebriklerrrrrrrrrr:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar maşallahhh degerleriniz gayet iyi :nazar::nazar:

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

maşallah canım tebrik edrim yaaaa smıle yapamıyomm ama cok sevındım

beiz heralde aynı zamanlarda tedaviye başklıcaz canım

Eki Görüntüle 663107

tebrikler cnm yılların emeği senin adına çok mutlu oldu :13:

dansöz benden sana tadını çıkarrrrrrrrrrrrrrrr :KK1::KK1:

oyy oyy çakırım canım benim tebrikler :KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK9: maşallah sana ya maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bize çakır bebekler doğur.....tebrikler....

Selam kızlar nasılsınız

çakırımmmm çok tebrik ederim rabbim sağlıkla tamamlayıp kucaklamayı nasip etsin inşallahh
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kizlarrr testimi tekrarladim degerim 12.44 den 48.34 olmus..yani suan hamileyim...degerim yukselmis..2 gun sonra tekrarlicamm...opiyorum hepinizi...cakirim senin sonucuna okadaaar mutlu oldumki anlatamam...cok tebrik ederim..Allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin..

canım hayırlı olsun rabbim 9 ay sizi beraber eylesin.

degerin cok güzel rabbim bebislerini sana bagislasin

cok mutlu oldum bizlere umut oluyorsunuz herbiriniz
rabbim daim eylesin tebrikler tatlim

MERHABA ARKADASLAR ÖNCELIKLE POZITIF SONUC ALAN ARKADASLARI TEBRIK EDIYORUM DARISI BIZE İNSALLAH CALIŞTIGIM İÇİN SUREKLI YAZAMIYORUM AMA AKLIM HEP BURDA IYI Kİ VARSINIZ PAYLAŞIMLAR RAHATLATIYOR BENDE BU AYKİ REGLIMI BEKLIYORUM BU MEMORIALDE ILK DENEMEM OLACAK ANCAK SUBAT AYINDA SEMRA HANIM LAPARASKOPI YAPTI TÜPLERLE ILGILI SORUNUM VARDI O ÇÖZULDÜ MERYEMCİM LAP .DEN KORKULACAK BİŞİ YOK BENDE SUBAT AYINDA OLDUM 11:00 GIBI GIRDIM 13:00 CIKTIM AGRILARIM OLDU 3 GÜN SURDÜ AMA YÜRÜYÜS VE BOLS IVI ALDIM KARNIM DAVUL GIBIYDI SONRA DÜZENE GIRIYOR VÜCUT ILK GUN GAZ SANCISI OLMASI NORMAL GÜNÜ BELLİ Mİ NE GUN LAP OLACAKSIN SİMDİDEN GECMİŞ OLSUN MERYEMCIM .ALLAH KUCAKLARIMIZI BOŞ BIRAKMASIN AMİN
:emir_bebek::nazar:
kızlar kusura bakmayın bira belim ağrıyudu dinlendim telim hiç susmadı şimdiye kadar hepsi çok sevindiler
yarı ayrı alıntı yapamadım kusura bakmayın
hepinizden allah razı olsun rabbim tez bir zamanda sizede nasip etsin allah kimseye evlat hasreti çektirmesin
ben tam 8 yıldır bekliyorum 3 negatif aşılama ve 4 negatif tüp bebek denemem var
bu defada embiriyolarım çok iyi deyildi hatta size söyledi tırasferde ağladım diye ama işte görüyorsunuz ben en büyük örneğim allah can verdimi
kaliteli veya kaliteli deyil diye hesap yapmıyu vakti zamanı geldı ve rabbim can verdi allahınn izini ile
sizde burda güzel haberlerinizi paylaşacaksınız

keten prenses çok sevindim cannım inşallah rabbim kucağımıza aldığımız günüde gösterir bize

Tebrik ederim kızlar.. Çok sevindim... :KK24::21::KK9::KK9: Rabbim sağlıkla kucağınıza aldığınız günleri de göstersin inşallah :KK16:

kızlar hayırlı olsun tebrik ederim allah ayırmasın inş. tamamına erdirsin.çok sevindim darısı diğer arkadaşlara inş..

merhaba kızlar nasılsınız?? Uzun suredir giremedim yeni hamişler var maşallah.. Hepinizi tebrik ederim allah hepinizi korusun ve bir an önce olmayanlarada nasip etsin inşallah...
Ben pazartesi hastanedeydim be laparoskopiye karar verildi nisan adetimle inşallah bende başlamayı planlıyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur...
Aysunay arkadaşımız lap olacaktı acaba oldu mu?? Yaşadıklarını paylaşsın benimle. Merak ediyorum nasıl bir süreç beni bekliyor...
Inci sen ne yaptın?? 13 martta randevun vardı hatırladığım kadarıyla...
Mikro, happy, beyazzambak, akasya, dentur, ve daha ismini hatırlayamadıgım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah...

meryem hoşgeldin nerelerdeydin hayırlı olsun inşallah lab.dan sonra güzel gelişmeler olucak allahın izniyle canım
inci şuan izmirde kontrolü çok iyi geçti bir sorun görülmedi çok şükür ve oda bu ayki regliyle tedaviye başlıyacak
bende aynı mart 29-30 gibi başlıyorum tedaviye inşallah hepimiz mutlu haberler alıcaz

maşallah topiğimizeeeeeee kızlarrrr...

ayy bir an evvel yaz gelse de bende başlasam tedaviye..
bende istiyorum bende:KK1::KK1:
Allahım bizlere de yaşatır bu mutluluğu inşallah..
pozitifi görebilecekmiyim acabaaa çok mutluyum yaaa:KK9::KK9::KK9:

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allaha bin şükür rabbim dileyen harkese versin çok şükür bu güne
değerim 272.5
allahımmmmmmmmm bu ne güzel bir haber şükürler olsun yaaaaa yıllarca bekledin demek kısmet bugüneymiş çakırrrr
rabbim tamamına erdirsin canım benım ne çok sevindim yaaaaa

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
Kizlarrr testimi tekrarladim degerim 12.44 den 48.34 olmus..yani suan hamileyim...degerim yukselmis..2 gun sonra tekrarlicamm...opiyorum hepinizi...cakirim senin sonucuna okadaaar mutlu oldumki anlatamam...cok tebrik ederim..Allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin..
canım tebrikler Allah tamaına erdirsin sizlerdeydi hep aklım
çok şükür müjdenizi aldıkkkkkkkkkkk
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
Merhaba kızlar nasılsınız?? Uzun suredir giremedim yeni hamişler var maşallah.. Hepinizi tebrik ederim Allah hepinizi korusun ve bir an önce olmayanlarada nasip etsin inşallah...
Ben pazartesi hastanedeydim be laparoskopiye karar verildi nisan adetimle inşallah bende başlamayı planlıyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur...
Aysunay arkadaşımız lap olacaktı acaba oldu mu?? Yaşadıklarını paylaşsın benimle. Merak ediyorum nasıl bir süreç beni bekliyor...
İnci sen ne yaptın?? 13 martta randevun vardı hatırladığım kadarıyla...
Mikro, happy, beyazzambak, akasya, dentur, ve daha ismini hatırlayamadıgım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah...

meryemcim olmadım henüz haftaya cuma lap.günüm..
hayırlısı olsun bekliyorum bakalım..
şafak 9.

Meryemciğim biz iyiyiz şükür. Ben de cumartesi kontrole gideceğim. Ama tedavime daha zaman var. Kısmetse haziranda olacak. İncim yakında başlıyor. Denturcuğum da mart tayfası.. Dualarımız onlarla :KK16:Senin de Lap operasyonunda kolaylıklar dilerim. Allah yardımcın olsun canım.

Son düzenleme:
Herkese selam.
Esimin telefonunu gasp ettim :)
Cakirim, ketenprenses, sumeyye, mucize, mimoza, dicay, kabakcicegim Rabbim daim etsin insaallah. O kadar cok sevindim ki... Masallah hepinize :nazar:
Benim biraz moralim bozuk. Sizlerden dua bekliyorum. Insaallah onemli bir seyim yoktur ve tedaviye baslayabilirim. Hemoroidten supheleniyoruz insaallah oyledir ya da hicbir seyim yoktur. Cumartesiye randevu aldim. Ne olur dua edin. Hepinizi opuyorum.

herkese selam.
cakirim, ketenprenses, sumeyye, mucize, mimoza, dicay, kabakcicegim rabbim daim etsin insaallah. O kadar cok sevindim ki... Masallah hepinize :nazar:
Benim biraz moralim bozuk. Sizlerden dua bekliyorum. ınsaallah onemli bir seyim yoktur ve tedaviye baslayabilirim. Hemoroidten supheleniyoruz insaallah oyledir ya da hicbir seyim yoktur. Cumartesiye randevu aldim. Ne olur dua edin. Hepinizi opuyorum.

incim hoşgeldin galiba şuan ikimizde aynı şeyleri yaşıyoruz aklıma getirmek dahi istemiyorum ve bu yüzdende doktora gitmek istemiyorum aynen hemoroid diye geçiştirip sıvı gıdalarla beslenmeye ve zorlamamaya çalışıyorum canım dualarımız seninle

canım cok sevındım allah tamamına erdirrsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah:KK52::KK52::KK52::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49:

Herkese selam.
Cakirim, ketenprenses, sumeyye, mucize, mimoza, dicay, kabakcicegim Rabbim daim etsin insaallah. O kadar cok sevindim ki... Masallah hepinize :nazar:
Benim biraz moralim bozuk. Sizlerden dua bekliyorum. Insaallah onemli bir seyim yoktur ve tedaviye baslayabilirim. Hemoroidten supheleniyoruz insaallah oyledir ya da hicbir seyim yoktur. Cumartesiye randevu aldim. Ne olur dua edin. Hepinizi opuyorum.

Geçmiş olsun İncim.. Birşey yoktur inşallah.Aklına kötü şeyler getirme. Stres yaptıysan belki ondan olmuştur. Cumartesi kaçta orada olacaksın? Denk gelirsek inşallah görüşürüz kuzumm :KK16:

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allaha bin şükür rabbim dileyen harkese versin çok şükür bu güne
değerim 272.5

canıııııııııım çok sevindimmmmmm...darısı başımızaaaaaa....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım şükürler olsun... tebrikler...benim için de dua et..çok korkuyorum...

Herkese selam.

incim inşallah tedavine başlarsın cnm.
aklına kötü şeyler getirme..
cumartesi güzel haberlerini bekliyorz.

X