Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

dün form doldurmuştum netten ön görüşme için
aradılar az önce haftaya salı 4'te Nur Hn.la randevumuz var :KK1:
ardından Semra Hn. gelcekmiş 4:30'da ortak muayne ve görüşme olcakmış
çok heycanlıyım ama ben şimdidennnnn :18:
bebişime bir adım yaklaştımmı acaba :44: ALLAHIM bu savaşta hepimizi galip çıkar YARABBİMMM :KK16:

hayırlısı olsun umarım en kısa sürede bebeğine kavuşursun

valla ben 24 hatfa kyllandım istersen biraz krem kullan belki tahrişi azalır.

dün gece uykulu uykulu wc ye gıttım bır ara adetmı göruyom acaba dıye gece dusunerek uyumusum rengı kızıl kahve gıbı kırmızıya benzıyor ınsan korkuyor . cnm hep boyle kahverengımı oluyodu senın arada duzelıyormuydu ılk kullandıgımızda krem rengı yesıl gıbıydı ya akıntı ılk zamankı gıbı duzelse arada bır ınsan bıraz rahat olur boyle koyu renk olunca hamılemıyı hala dıye supelenıyor ınsan

Ben de yarın gideceğim ama bu ağrılar iyice arttı karnım taş gibi ve ilk kez leke geldi bugün . Yarın seni de düşünerek soracağım Dr a

benımde agrımıyodu karnım dun bıraz fazla agrıdı mıdem bır tuhaf agrılardan korkma bence ama tabı dayanamıyorsan sor bı agrı kesıcı alırsın. bugun aradılar sonucu sormak ıcın de bana tekrar test yap demedıler 3 hafta sonra ultrason ıcın gel dedıler ben o ara jelın rengının degıstıgını falan soyledım tahrıs yaptıgını arada bır temızlemeye calısın dedıler eger cok fazla yara gıbı olursa doktora danısmam lazımmıs kotulesmesıne ızın vermeden arada bır temızleyerek kullanmak lazım demekkı daha cok kuullancaz cunku

bebişime bir adım yaklaştımmı acaba :44: ALLAHIM bu savaşta hepimizi galip çıkar YARABBİMMM :KK16:

hayırlı olsun cnm ıns ılk denemen mı rahat sorunsuz gecırırsın ıns alırsın bebeklerıını kucagına

sendende tekrar test ıstedılermı cnm

yok istemediler degerin güzel artmış demiş eşime eşim faksta sorun yasadı tlfla solemiş oda guzel demiş ilaçlara devam edin demiş dunde ben konuştum faksı gormedim ama degerin guzel dedi ama şu tarıhte kalp atışı için gel diye bişey demedi bugun aralar galıba dıye düşünüyorum

günaydınnnnnnnnnnnnnnnn...

ben hala lap.için hastaneden haber alamadım..

nur hanıma mail attım tekrar söylemiş sağolsun sekreterlere ama bana dönen olmadı hala:KK31::KK31:

offff bu cuma lap.olamazsam sanırım çat diye çatlyıcam:KK25::KK25:

hayırlı olsun tredavin cnm umarım bebeğinekavuşursun:KK16:

yok istemediler degerin güzel artmış demiş eşime eşim faksta sorun yasadı tlfla solemiş oda guzel demiş ilaçlara devam edin demiş dunde ben konuştum faksı gormedim ama degerin guzel dedi ama şu tarıhte kalp atışı için gel diye bişey demedi bugun aralar galıba dıye düşünüyorum

banada tarıhı tam soylemedı 3 hafta sonrasına randevu al dedı tam gunu bellı deıl daha ama senı ararlar yıne cunku hıc bısey dememışler daha

kızlar testimi tekrarladım. 288'den 471'e çıkmış. hemşireyi aradım, çok parlak değil diyor rakamlarınız. delircem yaa..

kızlarrr herkeslere günaydınnnn:KK16::KK16::KK16:

arkadaşlar daha öncede sordum cevap alamadım
opuda sonda takılıyomu?

hayır canım takılmıyorrr

Merbaba kızlar bu gün ikinci testimi yaptım sonuç763 ne dersiniz durum değerlendirmesi yapasanız sevinirim.

ne değerlendirmesi yapalımm canımm maşallah süperrr:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

hayırlı olsun cnm rabbim daim etsin inş:nazar::KK16::KK16::KK16:

ama merak ettiriyosunuz kızlar neymiş ooooo süper olan:KK52:

yok takılmıyo cnm zaten kısa süren bi işlem

aminnnnn inş cnm ya agustosda 6 yı bitiriyorum inş en kısa sürede bende mutlu haberleri alırım...degerinde çok güzel katlanmış bebişler sım sıkı tutunmuşlar:nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım bir video var onu paylaşmıştım sezyalde eğer varsa face adresin yolla özelden seninlede paylaşıyım :))

Yettim gari:KK1:
Selam herkese. Cepten girip yazmak ne kadar zor olsa da azmettim :)
Haberlerinizi aldim :) masallah hepinize:nazar: Ama pimpiriklik yok hilbur gibi dikilecegim tepenize he :)
Ben bebek seviyorum bol bol :) Nasil bir guzellik nasil bir masumiyet... Hele o kokusu yok mu of offff.
Hepinizi cok opuyorum canlarim :KK16:

ooo kimlerr gelmişş zor oluyor ya telefondan yorucuu

hayırlı olsun cnm ıns ılk denemen mı rahat sorunsuz gecırırsın ıns alırsın bebeklerıını kucagına
tşkler cnm evet ilk deneme ALLAHIM son olsa keşke :18:
pkoyum ben eşimde sıkıntı yok klomenle olmadı gebelik
senin kaçıncıydı cnm sorun neydi?ALLAHIM daim etsin kokusunu koklamayı nasip etsin inş.:KK34:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnn...

ben hala lap.için hastaneden haber alamadım..

nur hanıma mail attım tekrar söylemiş sağolsun sekreterlere ama bana dönen olmadı hala:KK31::KK31:

offff bu cuma lap.olamazsam sanırım çat diye çatlyıcam:KK25::KK25:

hayırlı olsun tredavin cnm umarım bebeğinekavuşursun:KK16:
inşallah hayırlısı ile bir an evvel başlarsın canım

kızlar testimi tekrarladım. 288'den 471'e çıkmış. hemşireyi aradım, çok parlak değil diyor rakamlarınız. delircem yaa..
niyeki ya baya artmış ama sen en iyisi dr konuş canımcım sıkma canını

kızlar bu sabah 2 test daha yaptım 3 dakika içinde çıkıyular ama tam net deyiller nede bu rek kırmızılaşmıyu sizce

kabakçiçeği canım bence de dr unu ara..

daha sağlıklı yorum için..bozma moralni hemen bence değerin güzel

canımm boşver takılma sen hemşirenin lafına rabbim yeterki ol desin sana şuan boşuna stres yaptırıyorr o isterse gayett sağlıklı bir gebelik yaşatır sana ama o istemezse çokta güzel katlasa kaybedersin oluruna bırak belkide stresten böyle oluyorr

inşallah hayırlısı ile bir an evvel başlarsın canım

niyeki ya baya artmış ama sen en iyisi dr konuş canımcım sıkma canını
çok sağol çakırım...

Allah aşkına o kadar aradım hastaneyi...cuma günü tamamdır gelin yada olmaz gelmeyin demek bu kadar mı zor çakırım yaa..

perşembeden bu yana heder ettiler beni yaa:KK50::KK50:

kızlar bu sabah 2 test daha yaptım 3 dakika içinde çıkıyular ama tam net deyiller nede bu rek kırmızılaşmıyu sizce

bence hamilkesin demek cnm bnm:KK16:

ne zaman kan testine gideceksin :KK52:

Allahım bebiş geliyo benceee:KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:

canım benimde silikti baya bir zaman sonra yaptıklarım net kırmızıydı önceden pembeyi bile göremiyoduk değilmi demekki var ki pembe çıkyor relakssss azıcıkkk

X