Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

anlatılabılecek gıbı degılım ..
hayatım boyunca sahıp olmak ıstedıgım herseye çok çok zor sahıp oldum
hep can yakan sureclerden geçtim
sanırım hersey ıyıce bırıktı bende artık
zaten tukenmıslık sendromu baslangıcım vardı
hep ağlamak gelıyo ıcımden
Allahım korusun ne dıyım

Herkese merhaba.

Begonvilcim ne diyeceğimi bilemiyorum :KK50: Allah'ım yardımcın olsun ve bir daha böyle bir acı yaşama inşaallah. Bilseydim mutlaka görmeye gelirdim seni. Her zaman duamdasın güzel arkadaşım. Lütfen kendini bırakma. Acını yaşa ama sakın salma kendini.

Happy :KK50: Kuzum gerekirse heyet raporu falan al lütfen bir süre işe ara ver en azından riskli dönem geçene kadar. İnşaallah uzun sürmez.

Medicalcim sakin ol kuzum. Pıhtılaşma testlerini istedilerse yaptır, en kısa sürede sonuç veren bir yerde yaptır ki iğne kullanman falan gerekirse hemen başlansın. Sen de yatış moduna geç, heyet raporu falan ol canım.

Bugün pek bir hüzün çökmüş buraya :KK5:
Güzel Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun...

Allahım korusun ne dıyım

Yapma böyle ama lütfen. Senden rica edelim hepimiz, bir şekilde rapor mapor al evde geçir hamileliğini. İkizlere gebesin, kolay değil.

Allahım korusun ne dıyım

canım bunu bize mi söylüyorsun..bu topikteki herkes zoru başarmaya çalışıyor....yüreğimiz ağzımızda acaba ne olacak diye...nolur üzme kendini dirençli ol ve iyi şeyler düşün ...hepimiz yanındayız...eminim Allah yakarışlarını görüyordur...

Kabağım çiçeğim ve offfffff yarın müjdeni alıyoruz inşaallah :KK16:

Uğurböcüğümüzün de cuma inşaallah :KK16:

doktordan geldım kızlar
kanama odagı gordu busefer
pıhtılasma ve genetık testlerı ıstedı
bırden kanaman artabılır dedı
ben cok korktum
eger testlerde bişey cıkarsa bunun çözümü var mı?
incim sende de boyle bişi vardı sanırım?

moralım bozuldu

kafam agrıdan çatlıyo ağlamaktan
ve testlerı nerde yaptırdınız

canım çok geçmiş olsun içini ferah tut ve çok dua et rabbim sana bağışlasın yavrularını dualarımdasın rabbim yardımcın olsun

Allahım korusun ne dıyım

medicalcim hayatta herkes ayrı ayrı süreç sınav ve kargaşalar içinde savrulup duruyor şuan yaşadıklarımız da hiç kolay şeyler değil hele senin ki elbette çok zor bir defa mutlu bir haber alıp arkasından olumsuz en ufak şey insanı yıkar ama kendini kahretmemelisin hayatta herkes dönem dönem sınanıyor ben bunu hep böyle düşünmüşümdür ve Rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü vermez eğer biraz olsun inancın varsa buna emin ol böyle kötü anlarda bir sorgulama isyan durumunu çoğumuz yaşarız ben mesela çocuklara karşı hep hassas biri oldum ama şu son bir senedir istediğimiz halde çocuk sahibi olamadığımız için bu konuda çok daha hassasım yolda yürürken ya da bir yerde birşeyler yerken çocuklarına özensiz davranan birilerini gördüğümde tokatlıyıp çacuğunu elinden alasım filan geliyor o nedenle o bölgeyi hemen terk ediyorum çünkü bu konuda çok tahamülsüzüm sen de lütfen kafanı ve gönlünü çok yorma neticede sen ne kadar sağlıklı olursan bebeklerine o kadar yardımcı olursun bol bol dua et

amin canım çok teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
inşallah sende güzel haber alırsın bebeğin seninledir
sendemi nur hanıma gittin nekadar masraf ettiniz

Merhb evet canım doktorum nur hanımdı ama trasferi semra hoca yaptı canım masraf konusuna gelince bazen değişiyo hastaya göre benim ortalama 2100 ewro hastane 1300 ilaçlar birkaç tahlilde orda parayla yaptım ama çok pahalı tahliller ben bir kısmını devlet hastanesinde yaptırdım. eğer gitmeye karar verirsen tahlilleri önceden sor ve devlette yaptır derim son bir hatırlatma ben bilmiyordum raporu olan haslalara indirim yapıyorlar haberin ola allah hepimizin yardımcısı olsun.

Canlar hepinizden Allah razı olsun :KK16: Mesajları okurken gözlerim doldu nasıl merak etmişsiniz beni :KK31: Kimseler bilmiyor bir siz bir biz :)

Bugün randevum 1 saat ötelendi doktorun ameliyatından dolayı. Gittim doktor beni bekliyor :) Elim ayağım titreye titreye girdim odaya. Duaları sıraladım okuyorum :) Smear aldı, ultrasonda temiz göründü her şey çok şükür :nazar: 1 hafta sonra konuşalım dedi, sorun çıkmazsa başlarsınız dedi :KK52: Pozitif almışım gibi ağzım kulaklarıma vardı :KK1: Ama daha bitmedi tabi :KK1:
Sıra geldi tüp bebek katına gitmeye :) Nur Hanım her zamanki güleç yüzüyle karşıladı bizi :KK16: Önce bir muayene ardından Semra Hanım'ı beklemeye geçiş. Semra Hanım da gördükten sonra dosyamız iyice incelendi. Genetikle irtibat kuruldu ve başlayalım dendi :KK52: 1,5 saat kadar odadaydık, ilk ön görüşme gibi :) Lucrinin kullanılışını da öğrendim. Smear sonucum temiz çıkarsa inşaallah haftaya pazar iğnelerime başlıyorum :KK52: Allah'ım sağlıkla kuzumu nasip eder bana inşaallah. 1 sene hiç kolay geçmedi. Umarım bundan sonra göz yaşlarım mutluluktan akar...

İyi ki varsınız kızlar :KK16:

Canlar hepinizden Allah razı olsun :KK16: Mesajları okurken gözlerim doldu nasıl merak etmişsiniz beni :KK31: Kimseler bilmiyor bir siz bir biz :)

Bugün randevum 1 saat ötelendi doktorun ameliyatından dolayı. Gittim doktor beni bekliyor :) Elim ayağım titreye titreye girdim odaya. Duaları sıraladım okuyorum :) Smear aldı, ultrasonda temiz göründü her şey çok şükür :nazar: 1 hafta sonra konuşalım dedi, sorun çıkmazsa başlarsınız dedi :KK52: Pozitif almışım gibi ağzım kulaklarıma vardı :KK1: Ama daha bitmedi tabi :KK1:
Sıra geldi tüp bebek katına gitmeye :) Nur Hanım her zamanki güleç yüzüyle karşıladı bizi :KK16: Önce bir muayene ardından Semra Hanım'ı beklemeye geçiş. Semra Hanım da gördükten sonra dosyamız iyice incelendi. Genetikle irtibat kuruldu ve başlayalım dendi :KK52: 1,5 saat kadar odadaydık, ilk ön görüşme gibi :) Lucrinin kullanılışını da öğrendim. Smear sonucum temiz çıkarsa inşaallah haftaya pazar iğnelerime başlıyorum :KK52: Allah'ım sağlıkla kuzumu nasip eder bana inşaallah. 1 sene hiç kolay geçmedi. Umarım bundan sonra göz yaşlarım mutluluktan akar...

incicim çok sevindim inşallah testin sonucu tertemiz çıkar peşpeşe tedaviye başlıycaz desene :)

Allahım korusun ne dıyım

canım benim ya. inan okuyunca çok üzülüyorum. sakin ol lütfen.. birşeyler birikmiş ondan böyle oldun sanırım. ama sakin ol, nolur. bebeklerine zarar verirsin Allah korusun. içimden geçiyor herşey güzel olacak bence..

Kabağım çiçeğim ve offfffff yarın müjdeni alıyoruz inşaallah :KK16:

Uğurböcüğümüzün de cuma inşaallah :KK16:

evet canım heyecan dorukta.. sen neler yaptın asıl onu anlat!!!!

kabakcım var mı heyecan dua edicem senin için bu gece.....

sağol canım, Allah razı olsun. heyecan epey yüksek şu an. bugün tekrar idrar testi yaptım. 2. çizgi çoook hafif vardı, yarım saate doğru belirginleşmeye başladı, kaç saat oldu yapalı. hala test bende, şu an epey net görüyorum ama üstünden kaç saat geçti, doğru mu bilmiyorum.

kızlar artık pc başından kalkayım biraz dinleneyim yarın malum yorucu bir gün olacak söyledim yine söylüyorum benim için dua edin hepinize şimdiden iyi geceler

Cananım prens ve prensesine kocaman :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Sonuçların temiz çıkacağından şüphemiz yoktu çok şükür :KK16:

Kızlar bu arada benim ikiz gebelikten gözüm fena korktu :KK50: İki kuzum da tutunursa çok yüksek bir ihtimal serklaj olacağım :KK50:
Allah'ım korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail eylesin hayırlısıyla inşaallah.

ay canım incim çok ama çok sevindim inan o heycanını bende şuan yaşadım rabbime sonsuz şükürler olsun hayırlı tedavin olsun canım sonu da bebişli olsun inşallahhhhhhhh

kızlar artık pc başından kalkayım biraz dinleneyim yarın malum yorucu bir gün olacak söyledim yine söylüyorum benim için dua edin hepinize şimdiden iyi geceler

Canım Allah yardımcın olsun. Duamdasın. Sen de yarın güzel haberlerle gel inşaallah...

allahım gunun en guzel haberii.binlerce sukur rabbime...işte bu iş tamam.başlanmış iş bitmiş iştir....bebişimiz geliyor.....tey teyy incim kutlamalar başlasın...

X