Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

haha benim kayınvalidemin adı NOKTA, kendi annemin adı İSMİ

maşallah yaa. benden sonra herkes çifter çifter hamile kaldı hadi bakalım. inş topiğimiz ikizlerle dolup taşacak :)

Canlar ben kaçıyorum. Sabah çıkmadan gelebilirsem gelirim. Öpüyorum hepinizi. Hayırlı geceler

o gerilme isteği bende hamileliğimin ilk üç ayına kadar devam etmişti. allahım nasıl tatlı bi duyguydu o öyle. ama sen gibi korkudan gerilemiyordum. öyle zzamnalr oluyordu ki geceleri bi uyanıyordum, kendimi gerilirken yakalıyordum

kayınvalidem giresunlu annem uşaklı. ikisininde memleketinde bu isimler çok normal nikah davetiyesi için isim yazdırmaya gittiğimizde, adam anne isimlerini sorupda bizden İSMİ ve NOKTA cevabını duyunca bayağ bi gülmüştü. :) zaten hayatım boyunca annemın adını anlatmakta zorluk çektim.
-"annenın adı nedir?"
-"İSMİ"
-"evet ismi nedir?"
-"dedim ya, annemın adı İSMİ"

kayınvalidemin ismi içinde, "nokta mıydı virgül mü?" diye soran oluyordu

ist ilk degilde hastaneye ilk gelişim olacak o kadar sürüyorsa ben çıkarım sen girersin peş peşe olacak desene ayy heyecandan karnıma agrılar giriyo valla birazda korkudan bi sorun çıkarsa diye inş bişey çıkmazda başlarız

slm kizlar ben geldim.bugun 4.gunumuz nur hanim ve semra hanimin kontrolunden gectim geldim. (semra hanim bu gun herkese bakti)muhtemelen ohss riskim var ama su an sorun yok.insallah olmaz dua edin ne olur olmasin.

hakkında hayırlısı olsun cnm herşey yolunda inş

cevap 1:evet şişlik var rahimede bak kabartı olmuştu benim
cevap 2:aynen gerinme hissi vardı işn canım hayırlısı olsun hakkında

gözün aydın olsun cnm artık biraz daha rahatladın rabbim kucagına almayı nasip etsin ayrıca bu rahim kabarması nasıl anlaşılıyo yeni duydumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…