Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar size 2 soru
1 karın şişiliği sidede varmı bende çok var beni rahatsız etmiyu ama büyümüş baya galiba hamileyim:KK1::KK1:
2 yattığımda sürekli gerillesim geliyu ya bacaklarımı ve kollarımı gerilemkde istemiyorum dün gece onun için belki 10 kere uyandım
sizde de varmı bu durum

bebeklerimizi gördükk Rabbime şükürler olsun hepinizede nasip etsin inşallah..bir tanesi yine küçük 2 gün geriden geliyo kalp atışı daha yavaş ama ikiside benimle çok şükür..rabbimin mucizesi ne diyceğimi bilemiyorum çok duygulandık, inşallah isteyen herkes bu anı yaşar ...

:nazar: maşallah ne mutlu sana arkadaşım.allah kucağına almayıda nasip etsin inşlh. darısı hepimizin başına aminnn....

saol çakırcım inş seninde haberini okuruz burdan..
incim ve mikromda beni aradılar Allah razı olsun onlardanda sevincimi paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum.İnci yarın sendende inş müjdeli haberi alıcaz,mikromun 4 gr lık mikroplarıda cuma günü annelerinin yüzünü güldürücek inş:) bu arada mikro sanki cumayı özellikle seçiyosun ne ballısın en mübarek günde oluyo herşey..

Senin durumuna bakmak için özellikle geldim canım. Çoookkk sevindim.. :21::21::KK9::KK9: Bir ikiz daha :KK16: Maşallahhh :nazar::nazar::nazar: Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin... Aminnn

kızlar size 2 soru
1 karın şişiliği sidede varmı bende çok var beni rahatsız etmiyu ama büyümüş baya galiba hamileyim:KK1::KK1:
2 yattığımda sürekli gerillesim geliyu ya bacaklarımı ve kollarımı gerilemkde istemiyorum dün gece onun için belki 10 kere uyandım
sizde de varmı bu durum

cevap 1:evet şişlik var rahimede bak kabartı olmuştu benim
cevap 2:aynen gerinme hissi vardı işn canım hayırlısı olsun hakkında

cevap 1:evet şişlik var rahimede bak kabartı olmuştu benim
cevap 2:aynen gerinme hissi vardı işn canım hayırlısı olsun hakkında
çok tşk ederim hpym inşallah hayırlısı olur

bide bişi daha sorayım ya ben cayır cayır yanıyurum ateşim yok ama sanki alev içinde yanıyurum çok sıcak diye kombiyi
kapattım eşim diyoki ya dondum evde bende kolsuz geziyorum ya bu normalmi ecep

Oooo pazar cuma arası çok uzun yawwww :KK50: Sen olmayınca topik sıkıcı oluyor :KK1: Ama sen bize bakma. Git o meleğin kokusunu içine çek. Pozitif enerjisini al. Onun uğuru ile başla tedavine :KK16:

Hareketlendirin kuzum topiği :KK8:
Ay Akasyam nasıl süt kokuyordur şimdi :KK16: Bayılıyorum o kokuya:KK31:

aaa ben kaçırdım güle güle git incim happycm sende güle güle git canım

inci canım güle güle git güle güle gel inşallahh :KK5:

Sağolun canlarım :KK16:

bebeklerimizi gördükk Rabbime şükürler olsun hepinizede nasip etsin inşallah..bir tanesi yine küçük 2 gün geriden geliyo kalp atışı daha yavaş ama ikiside benimle çok şükür..rabbimin mucizesi ne diyceğimi bilemiyorum çok duygulandık, inşallah isteyen herkes bu anı yaşar ...

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tamam canım sende memnun kalırsın inşallah bende iyi sayılırım işte mide bulant
ıları ben mafediyor gündüz yokumevde aşkam geliyorum okup çıkıyorum ama hergün bakıyorum özlüyorum sizi:KK16:

Allah yardımcın olsun nurmem. İnşaallah uzun sürmez.

incim ve mikromda beni aradılar Allah razı olsun onlardanda sevincimi paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum.İnci yarın sendende inş müjdeli haberi alıcaz,mikromun 4 gr lık mikroplarıda cuma günü annelerinin yüzünü güldürücek inş:) bu arada mikro sanki cumayı özellikle seçiyosun ne ballısın en mübarek günde oluyo herşey..

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım gozunaydın coooook sevindim cok sukur rahatlamışsındır artık :nazar: inş Rabbim kucagınada aldıgın günleri nasip etsin
hadi kızlar güzel haberlerin ardı arkası kesilmesin ins

günaydınlar

kızlar hiç yakıştı mı size bu olumsuz düşünceler neden kalitelere takılıyosunuz kendimden örnek vermiştim ya çakırım yapma allah aşkına bırak düşünmeyi tevekkül et artık rabbim senin planını hazırladı sen sadece dua et kendinide bizide üzme oldu mu

kabakçiçeği valla senin kuzular senin gibi panik olucak doğumları yaklaştıkça acaba annem orda mı bi çıkıp bakalım diyip erken gelicekler :KK1: rahat ol artık kasılmalar oluyor kasık ağrıları oluyor göbek deliğin bile ağrıyor normal ki bunlar canım sen kitap oku azcık biraz temiz hava al örgü ör rahat bırak kendini

transferleri olan canlarım gözünüz aydın olsun inşallah herşey çok güzel oluıcak

happycim kontrol bugünmüş inşallah güzel haberlerle dön canım benim

hilbur cnım hocam çok tatlısınız maşallah size

mikrom nasılsın canım minikler ne yapıyor

incimmmmmmmmm özledim ya nerdesin hiç görüşemiyoruz son 1 gün kaldı nasıl heyecanlısındır şimdi ama sen hiç merak etme bak ne güzel şeyler olucak tarih yazacak bu merkez bizimle :)))

akasyam sen nasılsın adet olsun mu??

zambağım sen nasılsın kuzular nasıl ??

medicalcim inş.rapor işi halledilir

başka unuttuğum hmmm tuğce sevda umutege esmerim inşallah siz ve beebler iyidir bize bol bol dua edin güzel anneler

kimse kırılmasın aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizlerde iyisinizdir inşallah

canım benim iyiyz çok şükür :KK16: bi yaramazlık yok bizde. ben bi yandan doğum için gün sayıyorum bi yandan abim evlenecek onun telaşı ile koşturuyorum. rabbim inş hepimize güsel gunler gösterir... sen nasılsın nasıl gidiyor?

bide bişi daha sorayım ya ben cayır cayır yanıyurum ateşim yok ama sanki alev içinde yanıyurum çok sıcak diye kombiyi

Bıdıklar terletiyor seni galiba :KK1:

benimki şuan da maç izliyor, şutlar kaçtıkça sinirden, gol attıkça da sevinçten kuduruyor :KK1: bide gol oldukça gelip gelip öpüyor :KK1:

maşallah kuzucuklaraaa:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar size 2 soru
sizde de varmı bu durum

ikiside bende de var canımm

mustafa bey cuma günü gebe takibi yapıyomuş canım yoksa özellikle seçmiyorum:))sende artık cumaları gideceksin inş...

canım iğne kullanıyorsun ya oda ateş yapıyoo yani herşeyy normall no stress inş.. bebişlerin seninle.....

X