Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

happycim hafızası sayesinde sağolsun geçmişten kurtarıyor bizi :)) maşallah diyelim canım arkadaşımıza nazar değmesin

çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için kızlar.
çakır tuz yeme dedi
kabak çiçeğide opu dan sonra bol su bol protein dedi
uygulayacağım kızlar olursa başka tavsiyeniz ne olur yazın çok endişeliyim.çok kötü demedi nur hanım ama yinede risk var dedi:KK50:

Ben de kaçayım. Öptüm seni. Dualarını bekliyorum :KK16:

dualarımmdasınnn her daimmmm

Kabak cicegim elimde degil valla dun gece hic uyumadim inanin saga donuyorum sola donuyorum diyorum ki ben nasil yatayim vayy basima:))

Kurban olurum onlara tek derdim onlar rahat etsin.. :)))))

Bunu okur okumaz hemen ayaga kalkip yürüyüş yaptım. .kaynanam saolsun suyumu bile getiriyor yapma etme anne desemde kiyamiyorum oda korkuyor..

Su bir iki gunu atlatiyim hayirlisiyla donucem normal hayatıma:))

Mikrocum benimkide saolsun evi cicek gibi yaptı Allah ondan razi olsun sabah kiyamam hastaneye gitmis parasi kalmamis son parasiyla bana borek almis azicik kiyamam yemin ederim. .isallah kendimi gectim onlar mutlu olsun

Bendeee avcilar inci tanesiiii:)))

Allah yardimcin olsun bitanem benimde annem babam ayri istanbuldalar ama uzaktayiz malesef ben kaynanama guvendimde ikiz istedim ..sansimi düşürdüm diye dusunme yaradanimin takdiri. .belki benim tutmucak seninkisi tutucak ..biz elimiz karnimizda duamizi edicez..onlar tutunucak bizee..biz cok guzel anne olucaz isallahh..cook opuyorum senii

allah razı olsun onlardan ama yapsınlar tabi bizde onlara torun sevdirmek için uğraşıyoruz dimi :)))

kızlarrrr sonunda beklenen oldu

perşembe gününe saat 10:00 a Aynur hn a randevu aldım

bayılıcam elim ayağım titriyor vallahi benim için dua edin ne olur sağlıklı bolbol yumurtam olsun ....

hayırlı olun canımm tedavinnn inş..sonu bebişli olurrrr

kolay gelsin canım benim inşallah canım dualarım seninle

seninle yakınız aslında mikrocum ablamlar sahrayıcedidde oturuyor oralara yakın mısın tatlım

ablamlara yakınsa öğrendim yolu orta bir yerde görüşürüz

mummucum gözün aydın olsun dua etmez miyiz hiç tatlım sen orayı düşünme :)) inşallah güzel geçer güzel haberler gelir sakin ol bu arada streste etkiler yumoşları unutma :))

biz ayarlıycaktık bir gün ama kimsenin durumu diğerine uymuyor bakalım hayırlısı inş.. birgün ayarlarızzz

incicim benim de randevum yarın sabah,

nur hanımda saat 9 da..

eğer senin randevun da erken saatlerdeyse görüşebiliriz.

yarın bir aksilik çıkmazsa inş biz de başlıyoruz, bakalım hayırlısı.

canım hayırlı olsun tedavinnn inş.. güzel haberlerle sonuçlansın tedavileriniz....

Kızlar ben geldim:KK3::KK3::KK3: Hemde güzelim embriolarımı alıpta geldim:KK9::KK9::KK9:

İki tanesini de dondurduk elhamduLillah.

Pgt sonucuna göre 2 embrioda monozomi 18, birinde monozomi 16, birinde trizomi 13 çıkmış:18::18::18::18:

İşin en qarip yanı, bizim hastalıklı embriolar kaliteli olarak 5. güne kadar gelmişler. Doktor dedi ki, pgt yapılmamış olsaydı bu embrioları sağlam sanıp transfer ede bilirdik:18::18:

Çok şükür embriolarıma kovuşdum:KK16::KK16::KK16: Kendime söz verdim hiç bir olumsuz düşünce yok. Bebeklerim benimle birlikte ve test gününe kadar da böyle düşünücem. Test tarihim 24 mart. Rabbim hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.

Beni bu sefer şaşırtan şeyse döllenmiş olan 9 yumurtanın hepsinin 5. gelmesi MaşeAllah.

ooo maşallah canımmm inş.. bebişlerin 9 ay boyunca seninle olurlarrrr:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Ketenprensesim Esenyurt'ta öğretmenlik yapmıştım :) Yakınız.

Umut canım aklımdan bir sürü isim geçiyor çok da değişir daha :KK1: Erkek ismi bulmak kolay da kız ismi bulmak çok zor :)
Oğlum olursa bir ismi Furkan olacak nasipse. Furkan'ın yanına uygun isim önerilerinizi alabilirim :)
Kız isimlerinde çok kararsızım. Her gün fikir değiştiriyorum :KK1:

kızlarr ben hiç isim düşünmedim bu zamana kadar hayırlısıyla bi gelsinlerde.bu arada furkan kardeşimin ismii:))

ben geldım nasılsınız hamılelerımız mıkro happy bebısler nasıl?
kabak kız kısa yazıyom valla sen test yaptırdın mı?:KK36:

iyiyiz kuzum sen nasılsın havalar ısındı siz gezin valla buralarada uğramıyorsun eskisi gibi bugün aklımdan geçmiştinnn

bebeklerimizi gördükk Rabbime şükürler olsun hepinizede nasip etsin inşallah..bir tanesi yine küçük 2 gün geriden geliyo kalp atışı daha yavaş ama ikiside benimle çok şükür..rabbimin mucizesi ne diyceğimi bilemiyorum çok duygulandık, inşallah isteyen herkes bu anı yaşar ...

Neresindesin bacım :KK1:
Happy de burada. Hatta happy ile yürüme mesafesindeyiz, 5 dakika :KK1:

Kromozomsal olarak sağlam olan çiftlerin çocuklarında da kromozom sorunları çıkabiliyor maalesef. Bende de eşimde de kromozomlarla ilgili problem yok ama 2.denememde türlü türlü şeyler çıktı embriyolarda :KK50:
Ben kas hastalığı taşıyıcısıyım. Çocuğuma geçmemesi için pgt yaptırıyoruz.
Amin amin...

Mummuuuuuu :KK52: Çok heyecanlandım ya :KK52: Tedaviler peşi sıra geliyor :KK52:
Hadi hayırlı olsun canım, bol bol sağlıklı yumoşun olsun inşaallah...

Evet yakınız :KK1:

Nurme sağol canım. Çok makbule geçer. Sana zahmet ismini de bir öğreniver.
Sen nasılsın? Pek göremiyoruz seni :26:

tamam canım sende memnun kalırsın inşallah bende iyi sayılırım işte mide bulant
ıları ben mafediyor gündüz yokumevde aşkam geliyorum okup çıkıyorum ama hergün bakıyorum özlüyorum sizi:KK16:

nurmecim nasılsın canım kuzular nasıl
ed
bir öyle bir böyle geçiyor hayat tatlım işte kuzular beni gün içinde öldürüyor inşallah daha fazla sürmez şuan bile zor yazıyorum midem berbat.... sen nasılsın tedaviye nezaman başlıyorsun

çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için kızlar.
çakır tuz yeme dedi
kabak çiçeğide opu dan sonra bol su bol protein dedi
uygulayacağım kızlar olursa başka tavsiyeniz ne olur yazın çok endişeliyim.çok kötü demedi nur hanım ama yinede risk var dedi:KK50:
hemde kesinlikle tuz yeme ohssnin düşmanı tuz eşittir ohss

bebeklerimizi gördükk Rabbime şükürler olsun hepinizede nasip etsin inşallah..bir tanesi yine küçük 2 gün geriden geliyo kalp atışı daha yavaş ama ikiside benimle çok şükür..rabbimin mucizesi ne diyceğimi bilemiyorum çok duygulandık, inşallah isteyen herkes bu anı yaşar ...
gözün aydın canım inşallah sağlıkla alırsın kocağına

X