Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

iyi seninki insanmış:) halden anlarmış en azından söyleyince anlıyomuş.. bizimki algılamaz sanmıyorum:) bi de üstüne iyice küser intihara sürükler insanı... üçünüze allah uzun ömür versin inşallah.. bu arada senin kaçıncı denemen ve yaşın kaç nasıl 2 tüp koydurdun:) ben 30 yaşındayım rica etsem 7sini de koyarlar mı nasıl iş bu:)

:)) valla çok şekersin. anlar canım, embriyolar seninleyken yap tribini valla..

canım benim yaşım 27 ve ilk denemem. benim zaten çok yumurta olmadı. 2 tane transfer edilecek kalitede vardı, ikisini de koydular. sana embriyoyu anlatan embriyoloğa bunu söyle, ikisini de istiyorum de, eğer istiyorsan.. ayrıca transferini yapan doktora da söyle. genelde yapıyorlar. geri kalanını da at buzluğa ohh, iki sene sonra çözdür ikinci çocuğu yap:KK1::KK1:

Son düzenleme:
:)) valla çok şekersin. anlar canım, embriyolar seninleyken yap tribini valla..

canım benim yaşım 27 ve ilk denemem. benim zaten çok yumurta olmadı. 2 tane transfer edilecek kalitede vardı, ikisini de koydular. sana embriyoyu anlatan embriyoloğa bunu söyle, ikisini de istiyorum de, eğer istiyorsan.. ayrıca transferini yapan doktora da söyle. genelde yapıyorlar. geri kalanını da at buzluğa ohh, iki sene sonra çözdür ikinci çocuğu yap:KK1::KK1:

sözelciyim ama bu hesaba göre iki sene sonra 4 çocuk oluyo kabakçiçeğim:) koltukları yer çocuklar valla:) o zaman kararımı verdim su an.. iki diyorum...:) yarın adamdan habersiz iki çocuk alıp geliyorum he yavrummm:)

sözelciyim ama bu hesaba göre iki sene sonra 4 çocuk oluyo kabakçiçeğim:) koltukları yer çocuklar valla:) o zaman kararımı verdim su an.. iki diyorum...:) yarın adamdan habersiz iki çocuk alıp geliyorum he yavrummm:)

:)) hani birinin tutmama ihtimaline karşılık..

benim içimden hep iki geçiyordu, o an bana embriyolog sordu, yüreğim iki tane dedi. belki birini dondurtur, olmazsa şansımı denerdim. ama hayatımda ilk defa bu kadar güçlü bir ses 2 tane dedi. vardır hayır dedim, öyle yaptım.. sende yumurta bol, iki tane yaptır :))

aaa senin eşinin haberi yok muuu yarınki transferden:))

:)) hani birinin tutmama ihtimaline karşılık..

benim içimden hep iki geçiyordu, o an bana embriyolog sordu, yüreğim iki tane dedi. belki birini dondurtur, olmazsa şansımı denerdim. ama hayatımda ilk defa bu kadar güçlü bir ses 2 tane dedi. vardır hayır dedim, öyle yaptım.. sende yumurta bol, iki tane yaptır :))

aaa senin eşinin haberi yok muuu yarınki transferden:))

çok güzel yapmışsın canım bana cesaret verdin.. uğurlu sayım 2 zaten:)

eşimin dünyadan haberi yok canım değil transfer...aslında bi ara söylemiştim ama duymamış olabilir, çocuğumun dikkati dağınık. evladımız buna benzerse çekilir de iki evlat birden buna benzerse naparım ben. :)

çok güzel yapmışsın canım bana cesaret verdin.. uğurlu sayım 2 zaten:)

eşimin dünyadan haberi yok canım değil transfer...aslında bi ara söylemiştim ama duymamış olabilir, çocuğumun dikkati dağınık. evladımız buna benzerse çekilir de iki evlat birden buna benzerse naparım ben. :)

ee peki eşlerin imzalarını alıyorlar başta, onu verdiniz di mi? sonra yarın sizden imza diye tutturmasınlar.

ee peki eşlerin imzalarını alıyorlar başta, onu verdiniz di mi? sonra yarın sizden imza diye tutturmasınlar.

ilk gün attık bi yerlere evlilik cüzdanına da attık herhalde kalmadı bir sey isterlerdi sanırım.. ben yarın kardeşime gelinlik bakmaya gideyim aradıklarında hastaneye geçerim:) seni de alıkoydum kabakcım ya

ilk gün attık bi yerlere evlilik cüzdanına da attık herhalde kalmadı bir sey isterlerdi sanırım.. ben yarın kardeşime gelinlik bakmaya gideyim aradıklarında hastaneye geçerim:) seni de alıkoydum kabakcım ya

kardeşine şimdiden mutluluklar :)

rica ederim. Rabbim hayırlısıyla can versin bebeklerine inşallah. güzel haberlerini bekliyoruz yarın:KK66:

öptüüümm..

Kadınlar gününüz kutlu olsun arkadaşlar...bugün benim 3.günüm ve transferim olmadı.geçen tedavimde 3.gün olmuştu.sabah aradım 7 tane döllenen embriyom gelişmeye devam ediyormuş:nazar: ama tabiki hepsi iyi değil.6-7 hücreli olanlarda varmış orta kalite.2 tanesi birinci kalite iyi dedi.transferiniz yarın yada pazar dedi.çok heyecanlandım.belki yine tutmayacak ama bu da benim için bir gelişme.ilk defa birinci kalite oldu 3.günü geçtik.inşlh birinci kaliteler bozulmaz.2 tanesini alırım göbişime.
maşallah mucizem bak iyi gidiyo herşey inşallah hep böyle gider

bugün buralarda kimseler yokkk...tedaviye başlayan arakadaşlar hayırlı olsunnn....
kızlar ben de laparaskopı vehistereskopi olacaktım ya evet o tarih belli oldu:15 mart cuma sabah 9 da...
ama ben çoookkkk korkuyorum...heyecanlıyım ve mutsuzum sinirliyim..anlamsız bir sinir var üzerimde sataşacak yer arıyorm ve buluyorum yaaa kızlar resmen korkuyorum...
perşembe akşamdan ist. a gidicem ve eşimin arkadşında kalacaz ...ben bunu da istemiyorum galiba ...ama bunu size söylüyorum ..aramızda...
herkesi çok öptüm.... kimse yok erken uyuyayım ...
sezyal cim ben laparaskopi olmadım ama histeraskopi oldum inanan korkacak hiç bişi yok ki zaten sen görmüyorsun ne olup bittiğini şimdide geçmiş olsun
aminnn canımm inş.. cümlemiz için böyle olsunnnn:KK16::KK16:

evet canım ilk ama ses açtırmadık canım biz zaten gittiğimiz yerdeki ultrason memorıaldekinin yanından bile geçemezdi .sesin zararı olduğunu duymuştukk.kalp atışlarının pıt pıt attığını gördükkk o bile çokkk güzeldi.haftaya memorıale gidince dinleriz artıkkkk.eşim benden daha heyecanlıydııııı bu arada kızlarrr doktor bana soruyo gördünmü diyee eşim atladı benn gördümm gördümm diyeee :KK1: çok güzeldiiii
mikroooooom çok sevindim cxanım sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin rabbim
inşallah rabbim bizede o güzel duyguyu en kısa zaman da tatdırır

kızlar hastaneyi aradık embiryoluk 2 tane AA kalitesinde embiriyolarınız var diyer 1 tanesinin kailetiside AA kalitesine yakın ama 1 tane geride kaldı tırasfer yarın ki yarın 5. gün
kızlar size bişi sorucam yomurta toplandığı günden itibarenmi sayılıyur yoksa diyer günmnü mesela benim çarşamba günü yapıldı opum yarın 5. gün oluyur demi

kızlar hastaneyi aradık embiryoluk 2 tane AA kalitesinde embiriyolarınız var diyer 1 tanesinin kailetiside AA kalitesine yakın ama 1 tane geride kaldı tırasfer yarın ki yarın 5. gün
kızlar size bişi sorucam yomurta toplandığı günden itibarenmi sayılıyur yoksa diyer günmnü mesela benim çarşamba günü yapıldı opum yarın 5. gün oluyur demi

Canim bende simdi hastaneyle konustum benimde 3 bebegim hala gelisimine devam ediyormuş. .2 tanesi 8 hucreli 1 tanesi 7 hucreliymis..gelisimleri gayet iyiymis dun gec3 okadar cook dua ettimki aglaya aglaya Allah dualarimi kabul etti..bu arada ben sordum bugun kacinci gun sayiliyor diye transferden sonraki gunden sayiliyor biz carsamba olduk seninle sanirim yani bugin 3. Gunumuz benim transfer büyük ihtimalle yarin yada 5. Gün. .cok heyecanliyim..ben cesaret edemedim gorumcem aradi ve durumlari cok iyi diyince resmen aglastik :))

Canim bende simdi hastaneyle konustum benimde 3 bebegim hala gelisimine devam ediyormuş. .2 tanesi 8 hucreli 1 tanesi 7 hucreliymis..gelisimleri gayet iyiymis dun gec3 okadar cook dua ettimki aglaya aglaya Allah dualarimi kabul etti..bu arada ben sordum bugun kacinci gun sayiliyor diye transferden sonraki gunden sayiliyor biz carsamba olduk seninle sanirim yani bugin 3. Gunumuz benim transfer büyük ihtimalle yarin yada 5. Gün. .cok heyecanliyim..ben cesaret edemedim gorumcem aradi ve durumlari cok iyi diyince resmen aglastik :))

Tebrikler:KK16::KK16::KK16: MaşeAllah, barakAllah

Rabbim embriolarınıza can versin. Ağlaya-ağlaya :KK43: pozitifleri görmeği ve sağlıcakla doğurmayı nasip etsin:emir_bebek::emir_bebek:.

Son düzenleme:
bugün buralarda kimseler yokkk...tedaviye başlayan arakadaşlar hayırlı olsunnn....
kızlar ben de laparaskopı vehistereskopi olacaktım ya evet o tarih belli oldu:15 mart cuma sabah 9 da...
ama ben çoookkkk korkuyorum...heyecanlıyım ve mutsuzum sinirliyim..anlamsız bir sinir var üzerimde sataşacak yer arıyorm ve buluyorum yaaa kızlar resmen korkuyorum...
perşembe akşamdan ist. a gidicem ve eşimin arkadşında kalacaz ...ben bunu da istemiyorum galiba ...ama bunu size söylüyorum ..aramızda...
herkesi çok öptüm.... kimse yok erken uyuyayım ...

anlatılanlara bakarsak korkulacak bişey yokmuş işlemde zaten uyutuluyosun opu gibi düşün inş herşey yolunda gider tedavinin sonunda bebişlerine kavuşursun:emir_bebek:

İyiyim canım saol sen nasılsın biz bu akşam hastaneye gittik kızlarrr ve kalp atışlarını gördük ikisininde allahın izniyleeee:KK16::KK16:

mikroooooooooo çok sevindim cnm yaa rabbim mutlulugunu daim etsin inş kucagına aldıgın günleride görmeyi nasip etsin rabbim:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Canim gozumuz aydin....nur topu gibi mikroplarimiz olmus....rabbime sukurler olsun bedeninde en ozel armagani dunyanin...bunca yilin hasretini bi anda unutturan iki minik tiptip....simdi burda olsan ve halimi gorsen...nefes aliyorlar.gozume bakiyorlar...ben olurum her anlarina....dunya yansa umrumda degil...

hilbur ya senin konuşmalarına bayılıyorum yaa :KK1: onca çekilen dertler üzüntüler kederler hepsi atan küçücük bi pıt pıtla nasılda son buluyor degilmi işte rabbimin hikmeti herşeyi unutturuyor ki bebeginle yaşadıgın her andan keyif alabilesin diye yoksa şöyleydi böyleydi diyip kendimizi yemekten bebeişlerin keyifini çıkaramazdık inş rabbim mutlulunuzu daim etsin bizlerede yaşamayı nasip etsin aminnn:nazar:

yani sen nasıl rahat edeceksen öyle yap. ama gelse eşin nazlanırsın az uyuzluk yaparsın laf da edemez. :)) benimkisi de annemle beni hastaneden almaya geldi. yolda nasıl kullanıyor. adam mübarek test sürüşünde. ben de söylendim epey:KK47::KK47: sonra bana bugün çok huysuzsun dedi, terslendi bi süre:KK53: yuh dedim. sürekli ben operasyon geçiriyorum gerginlik normal. küstüm o akşam:KK1::KK1: habire geliyor özüre, dedim üçümüz de sana küsüz :KK1::KK1: (ben + 2 embriyo):KK1:

ayyy bu erkekler yokmu adamı deli ediyolar yaaa bu kadar nasıl ruhsuz oluyolar anlayamıyorum hiçmi merak endişe düşünce olmaz sabır çeke çeke taş kalmadı valla küsmek en dogru şey ancak öle anlyolar yanlış yaptıklarını benimki öle yani :KK1:

kızlar maşallah bebişler rabbimin izniyle can bulmak için hazırlanıyolar inş mutluluk gözyaşları dökersiniz sonucu alınca:nazar::nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

anlatılanlara bakarsak korkulacak bişey yokmuş işlemde zaten uyutuluyosun opu gibi düşün inş herşey yolunda gider tedavinin sonunda bebişlerine kavuşursun:emir_bebek:

mikroooooooooo çok sevindim cnm yaa rabbim mutlulugunu daim etsin inş kucagına aldıgın günleride görmeyi nasip etsin rabbim:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

hilbur ya senin konuşmalarına bayılıyorum yaa :KK1: onca çekilen dertler üzüntüler kederler hepsi atan küçücük bi pıt pıtla nasılda son buluyor degilmi işte rabbimin hikmeti herşeyi unutturuyor ki bebeginle yaşadıgın her andan keyif alabilesin diye yoksa şöyleydi böyleydi diyip kendimizi yemekten bebeişlerin keyifini çıkaramazdık inş rabbim mutlulunuzu daim etsin bizlerede yaşamayı nasip etsin aminnn:nazar:

ayyy bu erkekler yokmu adamı deli ediyolar yaaa bu kadar nasıl ruhsuz oluyolar anlayamıyorum hiçmi merak endişe düşünce olmaz sabır çeke çeke taş kalmadı valla küsmek en dogru şey ancak öle anlyolar yanlış yaptıklarını benimki öle yani :KK1:

kızlar maşallah bebişler rabbimin izniyle can bulmak için hazırlanıyolar inş mutluluk gözyaşları dökersiniz sonucu alınca:nazar::nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

asla bizim kadar endişe duymuyorlar, takmıyorlar da bence. sanırım herşeyi fiziksel olarak bizim yaşıyor olmamız da etkili bunda..
ay bence de küsmek en iyisi. annelerini üzdün, sana kızdılar hissediyorum diyorum:KK52::KK52: vicdan yaptırma bana diyorrr:KK52:

kızlar maşallah diyorum.. inşallah bir iki güne bebişlerinizi alıyorsunuz da bakalım hayırlısıyla.. sonra heyecanlı günler başlayacak Rabbimin izniyle..

Kizlar bu gün görümceme histereskopi yaptılar. Acaba uyandıktan sonra çok acı oluyormu? Yaa ben çok üzgünüm, ağlamak istiyorum. Aslında işlem bitti, odaya aldılar. Uyanmış tekrar uyumuş. Ama işte ne biliyim ağlamak istiyorum:KK5::KK5::KK5:.

Canim senin yarin 4.gunun.benim yarin 5.gun mesela sali opum oldu.yarin transferim var.

kızlar pek gıremıyom bu ara canım cok yanıyor ıns ayın 15 ıne kadar ıyılesırım de test sonucunu ögrenmeye gıderım ıns herkes ıyıdır umarım bebekler hızla gelısıyordur ben bu gun doktora gıttım dayanamadım ıyıkı gıtmısım progestanın yerı enfeksıyon olmus buz koy ıltahabı ceksın dedı bırde antıbıyotık yazdı hapım 10 gunluktu ama dozu cok dıye yarısına ındırdık ıns 10 gunde surmez ıyılesırım dışa atıcakmış vucut ıllakı istirahat verdı kendınıze ıyı bakın inş gelmeye calısıcam

kızlar pek gıremıyom bu ara canım cok yanıyor ıns ayın 15 ıne kadar ıyılesırım de test sonucunu ögrenmeye gıderım ıns herkes ıyıdır umarım bebekler hızla gelısıyordur ben bu gun doktora gıttım dayanamadım ıyıkı gıtmısım progestanın yerı enfeksıyon olmus buz koy ıltahabı ceksın dedı bırde antıbıyotık yazdı hapım 10 gunluktu ama dozu cok dıye yarısına ındırdık ıns 10 gunde surmez ıyılesırım dışa atıcakmış vucut ıllakı istirahat verdı kendınıze ıyı bakın inş gelmeye calısıcam

Allah şifa versin. Progestan zaten zor bir iyne, bir de enfeksiyon kapmışsa :18::18::18:... Rabbim emeklerinin karşılığını sağlam evlatla versin. Çektiklerini günahlarına keffare eylesin. Geçmiş olsun.

Allah şifa versin. Progestan zaten zor bir iyne, bir de enfeksiyon kapmışsa :18::18::18:... Rabbim emeklerinin karşılığını sağlam evlatla versin. Çektiklerini günahlarına keffare eylesin. Geçmiş olsun.

uğur böceği çok geçmiş olsun canım..

trasnferi olacak arkadaşlar Allah yardımcınız olsun çakır sende dualarımdasın..

kızlar ben dün giremedim haftalardır uğramamış gibiyim kendimi boşlukta hissediyorum ve buraya karşı bir sorumluluk hissediyorum ödevimi aksatmış çocuk gibiyim.dün hastaneye gittim jelim kahverengi olarak geri geliyordu içerde kanama var sandık ve apar topar gittik kanama yok dedi nur hanım.2 kese var ama biri çok küçükmüş salı herşey netleşicek korku içindeyim...bu tedavi beni paranoyak yapıcak ya bunada şükür..dualarınıza ihtiyacım var..çok mutsuzum..

X