Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar elimde 1 kale gonal-f var kırmızı kapaklılardan...açmış bulunduğum için eczaneye geri veremiyorum..450 lik ama 37.5 mgını kullandım sadece ziyan olsun çöpe gitsin istemiyorum...sonuçta pahalı bir ilaç...hastane alırsa kan alma odasına sorucam oraya bırakıcam henüz ilaç almamış olanlar faydalanabilir..açıldıktan sonra 28 gün dayanıyormuş..zaten buzdolabından hiç çıkarmadım.. 4 martta kullandım en son... ihtiyacı olan varsa isim verin isme bırakayım..tabi hastane kabul ederse...

sabah sabah yine güldürdün beni kabakçiceği :)
ilk denemede doktoruma ben de senin gibi bu tarz sorular soruyordum,
iyi o zaman seni bir odaya kilitleyelim izole bir hayat yaşa olur mu ? dedi.
doktoru arayıp, evimde tüp patladı, korku filmi izledim, kaynanamla kavga ettim bişey olur mu filan diye soranlar da varmış bana bunları anlatmıştı :)
keşke sebepler bu kadar basit olsa deyip beni rahatlatmıştı.
sen de rahat ol, bol bol dua et..

nur hanım gitti mi acaba? ben nisan sonu gibi biliyorum :KK43:(

hayırlı olsun, kaliteli bir şekilde döllenirler inş, çoğu gitmiş azı kalmış tedavinin, darısı bizim başımıza.

merhaba hilbur, maşallah bu saatlerde ayaktasın, Allah kolaylık versin :)bebişlere de sağlıklı uzun bir ömür..

Saol canim darisi basiniza uykusuz gecelerin....

KADIN;aşktır,emektir,sevgidir,anadır,cennettir....!8 mart kadınlar günümüz kutlu olsun..birgün değil hergün olsun
:Sizin en hayırlınız,kadınlara karşı en iyi davrananızdır:hz.Muhammet S.A.V
herkeze hayırlı,bol dualı cumalar..

kızlar elimde 1 kale gonal-f var kırmızı kapaklılardan...açmış bulunduğum için eczaneye geri veremiyorum..450 lik ama 37.5 mgını kullandım sadece ziyan olsun çöpe gitsin istemiyorum...sonuçta pahalı bir ilaç...hastane alırsa kan alma odasına sorucam oraya bırakıcam henüz ilaç almamış olanlar faydalanabilir..açıldıktan sonra 28 gün dayanıyormuş..zaten buzdolabından hiç çıkarmadım.. 4 martta kullandım en son... ihtiyacı olan varsa isim verin isme bırakayım..tabi hastane kabul ederse...

Canim mrb oncelikle boyle birsey duaunmen cok guzel..benim yumOslar toplandi ama cok yakin bir arkadasim var ona suan cok lazim yasida 35 oldugu icin cok fazla ilac kullaniyor..ben benden kalanlari verdim ama eger sakincasi yoksa ben onun icin alabilirim..cok iyi olur simdiden tesekkur ederim

Kızlar bir az var eve geldim. Hemen dağınık kafayla bilgisayarın başına geçdim:KK3::KK3::KK3:.

19 tane yumoş toplandı:KK9::KK9::KK9:. Ne kadarı olgun 3 saat sonra belli olucakmış.:26::26::26: Hemen sizlere haber vermek istedim:KK34:. Her şey yolunda giderse embriolar pazar günü pgt işlemine giricek ve salı transfer olucak inşeAllah.

Acaba benim kadar rahat biri varmıdır. Hiç endişe falan yok. Olurmu-olmazmı gibi hiç bir hiss, korku yok. Sadece bu günümü yaşıyorum ve çok rahatım. İnşeAllah bu sefer olumlu sonuç alırız.

hayırlı olsun cnm sayın çok iyi maşallah inş saglıklıca döllenir ve göbişinde rabbimin izniyle can bulurlar:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 8

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

keten prensess - 20

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 36

sayı tamamlandı

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

çakır - 10

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

keten prensess - 20

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 30

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:45

25 nisan perşembe gününe kadar

20 tane meryem suresi alıyorum cnm yasin bitmiş sanırım rabbim dualarımızı kabul etsin inş

canım çok sağol sen de olmasan kimse hatrımı sormayacak.. :2::2::2::2::2: bir de bangır bangır bağırdım perşembe opum var diye... 8 yumurtam toplandı canım..inşallah iyidir...yalnız benim çok ağrım oldu..gaz sancısı gibi karnımda şiş biraz senin de öyle olmuş muydu... yarın iğneye başlıyorum ..öyle işte canım çok sağol merak ettiğin için... sen nasılsın..

hayırl olsun cnm 8 tane çok iyi inş güzelce döllenir rabbimin izniyle can bulurlar cnm:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

Uyanin kizlar bebelerin mama vakti..hani hep beraberdik.....pisssss uykucular sizi.....eeee gun olur devran doner siz uykusuz gecelere baslayincada ben uyuycam mart tayfasi....

hilburr ayy o kuzucuklara mama hazırlamak bile ne büyük mutluluktur düşünüyomda valla o mutlulugu yaşamak için herşeye razıyım benn inş olur da bende uykusuz ama bebeişlerimin baş ucunda kalırım:nazar:

Kizlar bu gun hastaneden aradılar. 19 yumurtadan 12-si olgunmuş, işlem yapılmış, 9-u döllenmiş. Pazar günü arayıp kaç tanesinin pgt-ye gideceyini haber vereceklermiş.

ya mikro bende bgn hastaneye gitcektim kalp atışını duymak için keşke daha önce haberim olsaydı görüşürdük:KK43:

merhaba aranıza yenı katılıyorum .CUMANIZ MUBAREK OLSUN . INSALLAH RABBIM KIMSENIN KUCAGINI BOŞ BIRAKMAZ

kabakçiçeği allah razı olsun kız içimi rahalattın valla inşallah benimde 1. kailite olarak 5. güne kalır

bişi olmaz bence hiç sıkma canını allahın izini ile tutunmuşlar annelerine bebişlerin

maşallah gözün aydın nurmem

maşallah 8 iyi bir sayı

ay inşallah bizde o günleri görürüz hilburum ya

evet seninle aynı gün opumuz olmuş benim de 5 tane toplandı 4 devam ediyu şimdilik ya kaliteli olsun 1 tane olsun ama bizim olsun

umut ay neden ağlıyuusun ki kız ben yolarım saçını he :KK53:sıtres yok allah ne yapmışsa o benimde 5 taneden 4 döllendi e o zaman bende üzülem ilk başta benimde takıldı kafama ama ne yapalım yani ben ağlasamda üzülsem de bişi deyişmeyecek onun için allaha dua et inşallah en kaliteli halde tutunurlar annesine:) bu arada bizede aramayın dediler ama bu gün eşim yine dayanamamış ve araöış bu gün

eveveeeeeeeeet gelelim bana hastane bu gün aramayın deselerde benim sabırsız eşim aramış hastaneyi hatta embiriyoluk size dün bilgi verilmiş bu gün veremem desede eşim çok ısrar etmiş ve
5 embiryonuzun bir tanesi gittti:KK43: yani bu gün 3. gün ve 1 tane fire verdik bu iyi bişi demiş :)
geriye kalan 4 embiriyo dan 2 si AA kalitesi olarak devam ediyur geriye kalan diyer 2side AA kalitesi deyil ama AA kalitesine çok yakın belki gün içinde önde giden embiriyolara yetişirler demiş yarın tırasferle ilgili yarın sizi bilgilendirecekler 4. yada5. gün olacağına yarın karar verilecek bizde durum bu

Çakırım çok güzel bir haber bu. 5. gün AA kalite iki embiryo transferi..Gerisi, sabır , tevekkül, bol dua :KK16: Ve sonunda Hamileyim haberi :KK49::KK49::KK49:

kızlar ben aramıyordum hiç az evvel aradılar. bugun 4. gündür 8 döllenmişten 1 tanesi geride kalmış, 7 tanesi aynı derecede geliştiği için transfer yarın dedi. aynı ölçüde gelişmesi problem gibi söyledi. ya arayan kızın sesi o kadar kötüydüki insan olumsuz şeyler söyleyecek sanıp telefonda bile geriliyor.. yarın heyecanlanmam sanıyordum ama yanılmışım:KK43:

Canım neden üzüldün ki sen ? 5. güne kadar ulaşan 7 tane embiryon var .Daha ne olsun.. Aynı ölçüde gelişmesi problem değil ki.. İçlerinden seçecekler. Hakkında hayırlısı olsun.

Kizlar bu gun hastaneden aradılar. 19 yumurtadan 12-si olgunmuş, işlem yapılmış, 9-u döllenmiş. Pazar günü arayıp kaç tanesinin pgt-ye gideceyini haber vereceklermiş.

Hadi bakalım çok az kaldı canım. PGT sonucu pazartesi mi çıkar :26:

aranız da memorıalde laparsakopı olan var mı tüp bebge laparaskopıden kac ay sonra başlanıyor

Son düzenleme:
X