Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sorma canım ya normalde sıkıntı yok gibi duruyor ama bi gelip bi gidiyorr.nasılsın ulaşımda falan sıkıntı yaşıyormusunn

sabahları zor oluyo metrobüs durağı yakın ama aktarma yapıyorum.akşam yarım saatte geliyorum daha kolay ama işte birazda yürümüş oluyorum bide işte sürekli oturmak beni yoruyo şişiyorum sanki saatim bile sıkmıştı bu akşam..sen nasılsın heyecanlımısın?

sabahları zor oluyo metrobüs durağı yakın ama aktarma yapıyorum.akşam yarım saatte geliyorum daha kolay ama işte birazda yürümüş oluyorum bide işte sürekli oturmak beni yoruyo şişiyorum sanki saatim bile sıkmıştı bu akşam..sen nasılsın heyecanlımısın?

hemde baya bir heyecanlıyım canım karışık duygular içindeyim.happy seninde karnında deri döküntüsü oluyormu

Allahın izniyle sorunsuz geçicek inş..bende döküntü yok demek karnın büyüyo:) ama rahim bölgesi hafif kabarık seninde öylemi göbeğin altı..

canım bende ki gazmıdır kilomudur anlamdım zaten karnım baya büyük ilçalardan kaldı inemedi hala .geneli şiş olduğu için ona dikkat etmedim canım.sen alabildinmi randevu

Çok şükür canım iyiyim bende. Bitti sayılır. Kalanı eşimle yapacağım inş. bu akşam.

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: İstediğin mesaj olsun tatlım .

Moral bozmak yok. Nasibinde varsa o tek yumurta canına can olacak Allah'ın izniyle...

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Semracım benim prolaktin hep yüksek çıkar doktor makroprolaktini de istiyor o yüzden. Lupus da bağışıklıkla ilgili bir test.

Canım 2.mesajı da aldın değil mi?
amin canımm inşallah...

canım hiç merak etme tek altın yumurtası olupta gebe kalanları bebeğini kucağına alanları o kadar çok okuduk ki.inş..sende onlardan olursunnn...

bu aşk başka aşk tatlım ondan olsa gerek:KK16::KK16:

canım rabbimm size hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş..emeklerinizin karşılığını alabilmeyi nasip etsinn.herkesin imtihanı çok başkaa rabbim kolaylıklar versinn...

evet kuzummmm

yapsın tabi canımm sana yardımcı olsun eşin kendine bebeişlere çokk dikkat et yorma kuzularıııı

valla burda herkes bana öyle moral oldu ki.. inşallah yaa. :) tek yumurta bebeğim olur inşallah!!!
inci nereye gidiyorrrrr???

Eşim markete kadar gitti bir bakayım dedim :KK1: Geldiği an inci düşer :KK1:

Kabakçiçeğim Üsküp'e gidiyorum nasipse canım.

Canım görüşemezsek iyi tatiller diliyorum:KK19: İyice gezin , dinlenin ,stres atın. Tedaviye de bol moralli , pozitif başla inşallah.. Happymin dediği gibi bu sene gezin de seneye bebişlerle zor olur gezmek :KK34::KK16:

Canım görüşemezsek iyi tatiller diliyorum:KK19: İyice gezin , dinlenin ,stres atın. Tedaviye de bol moralli , pozitif başla inşallah.. Happymin dediği gibi bu sene gezin de seneye bebişlerle zor olur gezmek :KK34::KK16:

Hazırlık için 2 günüm kaldı fırsat bulduğum anda damlarım buraya :KK1:
Sağol canım. Ah onlar bir gelsin de hayırlısıyla gezmeyi mezmeyi gözüm görmez :KK1:

canlarım hazırladım bavulları yarın sabah 7de afyona gidiyoruz.kaplıcalara 10günlügüne ordanda konyaya inşallah.fırsat buldukça girerim yazdıklarınızı okumak bile çok güzel.herşey gönlünüzce olsun
dualarımdasınız hepinizi çok ama çok seviyorum.bitanesiniz.iyi geceler.

X