Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canlarım hazırladım bavulları yarın sabah 7de afyona gidiyoruz.kaplıcalara 10günlügüne ordanda konyaya inşallah.fırsat buldukça girerim yazdıklarınızı okumak bile çok güzel.herşey gönlünüzce olsun
dualarımdasınız hepinizi çok ama çok seviyorum.bitanesiniz.iyi geceler.

iyi yolculuklar kezban bende bu yaz afyon kaplıcalarındaydım çok rahatlatıcı bir ortam bol dinlen enerji topla

canım tek yumurtan olsun senin olsun sen sayıya takılma arkadaslarda yazmışlar zaten tek yumurta ile hamile kalan cok oluyor sen dua et rahat ol inş olacak inş vakti saati gelmiştir diye dua edelim yeter ki Rabbim istesin olur

happy canım sen yazmıstın galiba temizlk vs veya bir arkadas yazmıstı kimdi hatırlamıyorum aman gozunuzu seveyim temzlik yemek derdine dusmeyin zaten cok zor buluyoruz hamileligi kendinizi yoracak zora sokacak seyler yapmayın bgn bunu cok iyi anladım hamile kalmak okadar zor ki bizler icin oyuzden eger birgun nasip olursa coooooook fazla dikkat etmemiz gerekiyor kendimize siz suan bizim hayalimizi yasıyorsunuz

canlarım hazırladım bavulları yarın sabah 7de afyona gidiyoruz.kaplıcalara 10günlügüne ordanda konyaya inşallah.fırsat buldukça girerim yazdıklarınızı okumak bile çok güzel.herşey gönlünüzce olsun

Kezbancığım sana da iyi tatiller canım..:KK16:

kezbancım sanada iyi tatiller sende hayırlısı ile git gel güzel bir tatil yap dinlen

Hayirli aksamlar bayanlar, bugün memorialden randevu aldim 15. Nisan icin Semra hanim ve Nur hanimdan ön görüsme icin
Ne tür tahliller istenildigini sordum muayenede söylerler dedi.
Ben almanyada sigortali oldugum icin tahlilleri burda yapip getirmek istiyorum. Ilk Muayenede gerekli tahlilleri getirirsem daha iyi olmazmi, vakit kaybi olmaz eksik olanlari da orda yaptiririm artik.
Telefonda cok heycanlandim iki lafi bi araya getiremedim, Hemsire Gül beni azarlar gibi konustu cok gücüme gitti anlamiyormusunuz Hanimefendi dedi bisey sormaya cekindim, maglum türkcem de cok süper degil anlatamadim. Insallah Semra Hanim ve Nur Hanim öyle degillerdir.
Sizlerden Hangi tahliller istenildi? ve bu tahliller adetin kacinci gününde yapiliyor?
Bana bilgi verirseniz sevinirim.

canım daha once yazdıklarını okudum Rabbim sana hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin senin cektigin sıkıntıları ins yavruların cekmesin

Çok sağol gingdaocuğum... İnşallah Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin..Onların acılarını göstermesin:KK31:

Hazırlık için 2 günüm kaldı fırsat bulduğum anda damlarım buraya :KK1:
Sağol canım. Ah onlar bir gelsin de hayırlısıyla gezmeyi mezmeyi gözüm görmez :KK1:

gidin güzel güzel gezin bakalım bizim yerimizede gezin ama burayı unutmayın arada ziyaretlerinizi bekliyoruzz.kendinize çok dikkat edin stresi sıkıntıyı herşeyi oralarda bırakıp buraya öyle dönün ama.öpüldünüzzz:KK16::KK16::KK16:

bana yardimci olurmusun hangi tahliller gerekiyor?

canım sana gerçekten yardımcı olmak isterim ama tam olarak hepsini hatırlamıyorum ki.sen ordan bağlantı kuramadıysan nur hanıma mail atsan asna hemen dönüş yapar.aklımda bazıları var ama mutlaka eksiktirr:KK43:(
yazılı kağıtlarıda attım hep istersen yinede aklımdakileri söylerim

kızlar yumurta toplama günü erkekten de sperm alıyorlar ya, cinsel perhiz kaç gün olmalı. benim yumurta toplama perşembe günü ve bir Allah'ın kulu bana bu bilgiyi vermedi henüz. bu nasıl ihmal.

kızlar yumurta toplama günü erkekten de sperm alıyorlar ya, cinsel perhiz kaç gün olmalı. benim yumurta toplama perşembe günü ve bir Allah'ın kulu bana bu bilgiyi vermedi henüz. bu nasıl ihmal.

canım nasıl söylemezler ya 3 günlük perhiz olması gerekli.sen kaçırmış olabilirmisinnn

iyi geceler kızlar...denizle ilk gecemiz...
sessiz sakin oğlum uyumalarda...
size ne anlatıcam ben sizin bu süper doktorunuz nur hanımla ismen hiç tanışmamıştım.sadece katta görünce sizlerin vesilesi ile tanıdığımdan hep gülümserdim ...bu akşam iş çıkışı asansörde karşılaştık.sizlerin yerine kızını seveyim dedim..nasılsınız kızınız nasıl dedim..kadınlar kulubündeki tüm arkadaşlar bebeğinizi bekliyor heyecanla dedim..bana sen hilalin kardeşimisin dedi..yoo ben hilalim dedim..içimden dedimki heralde tesadüf birine benzetti..bebeklerin nasıl çıktımı yoğun bakımdan demezmi şokk oldum biri çıktı diğeri hala orda dedim...ne güzel hiç kilon kalmamış ben seni kardeşin sandım dedi...konuşamadım şaşkınlıktan valla...

pesss dedim ya burayı okuyor ya da hastanedeki hiç bişeyi kaçırmıycak kadar dikatli...her şekilde müthiş bi incelikti...sizlerin adına bende hayran kaldımaçıkçası..hepinize uğur getirmesini dilerim güzel doktorumuzun...

edacığım şuan tedavide olan arkadaşlar sana daha güzel bilgi verebilkirler canım.istersen nur hanımın mail adresini vereyim ona sor.

Hayirli aksamlar bayanlar, bugün memorialden randevu aldim 15. Nisan icin Semra hanim ve Nur hanimdan ön görüsme icin
Ne tür tahliller istenildigini sordum muayenede söylerler dedi.
Ben almanyada sigortali oldugum icin tahlilleri burda yapip getirmek istiyorum. Ilk Muayenede gerekli tahlilleri getirirsem daha iyi olmazmi, vakit kaybi olmaz eksik olanlari da orda yaptiririm artik.
Telefonda cok heycanlandim iki lafi bi araya getiremedim, Hemsire Gül beni azarlar gibi konustu cok gücüme gitti anlamiyormusunuz Hanimefendi dedi bisey sormaya cekindim, maglum türkcem de cok süper degil anlatamadim. Insallah Semra Hanim ve Nur Hanim öyle degillerdir.
Sizlerden Hangi tahliller istenildi? ve bu tahliller adetin kacinci gününde yapiliyor?
Bana bilgi verirseniz sevinirim.

o hemşire kimse yeminle saçını başını yolcam bu hemşirelerin kaprisleri yeter artık.
tatlım, tahlilleri ne desek eksik kalabilir. sen mutlaka ya tekrar ara durumunu anlat ya da mail at doktoruna. nur hanım çok tatlı biri. semra hanım çok ilgili ve insanda saygı uyandıran bir kadın, merak etme.
hemşireye anlat hala terslenirse ben doktorumla görüşmek istiyorum ve sizin bu yaptığınızı iletcem dersin. oradakiler sen üste çıkınca alttan alıyorlar canım. sakın çekinme. semra hanım duysa emin ol çok kızar.

X