Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

denturcum sen üzerine düşeni yapıp arkadaşını uyarmışsın bundan sonrası onun tercihi hiç kızma kendine...ama saçma olmuş benimde 3 yumoş toplandı bendemi iptal etmeliydim yani çok saçma...o yumoşlar nolcak şimdi boşunamı almış o kadar ilacı nolursa olsun toplanmalıydı bence de ..

happy işte bende onu anlatmaya çalışıyorum benim 16 tane yumurtam oluştu benimle kıyaslama yapıyor kendini hiç bir zaman hiç bir doktordan ben bunu duymadım hatta bizim doktorlar ne diyor sayı önemli değil kalite önemli ama bunu anlatamadım o kadar ilaç aldın gel aşılama yapalım demiş elindede bir o kadarda ilaç kalmış zaten verdiği ilaçlarda bir garip koldan oluyordu iğnelerini neyse allah hayırlısını versin herkese

Herkese selam :KK16:
Denturum dikkat et gözlerine :KK31:

Akasyam yazmış evet ben hoplayıp zıplamıştım :KK1: İş yaparak koşturmuştum evin içinde. Eşle yakınlaşmak da işe yarıyor :KK17:

benden bayağı test istendi bun,kreatinin,sgot,sgpt,rubella ıgg ıgm, toxoplazma ıgg ıgm, cmv ıgg ıgm, tsh protein kan sekeri idrR bunları yaptıran varmı acaba aranızda canlar

Amin. Doğru söylüyorsun, zor bir süreç. Amma ben bunu kabullenemiyorum. Ilk neqatifi aldığımda ilk gün ağladım ve ağladığım için kendimi suçlu ve zayıf hiss ediyordum:KK19::KK19::KK19: . Ve daha fazla ağlamadım, haftalarca içimde hüzün kaldı :KK5::KK5::KK5: . Keşke doyasıya ağlasaymışım.

İkinci neqatifim kardeşimin olayına denk geldi, hiç ağlayamadım :KK5::KK5::KK5: . 3. de oh be rahat-rahat, istediyim gibi, hüzün geldikce ağladım :KK14::KK14::KK14: . Dünya varmış bee. Ağlamak bile güzelmiş.

Rabbim bu sefer bana ve tüm bekleyen arkadaşlara yalnızca sevinçden ağlamayı yaşatsın. Amin ya Rabb
canım benim inşallah rabbim bu sefer yüzünü güldrücek sevinçten ağlıcaksın sümeyyecim herzaman dualardasın
asla kendini suçlu hissetme bizde bu yönde veriyoruz belkide sınavımızı hiçbirşeyi içine atma eşinle yada seni rahatlatan insanlarla
konuş sabır canımm çok az kaldı kavuşmaya :KK16:
ElhamduLillah iyiyim. Havalar soğuk amma insan yürüdükce ısınıyor. Tabii sen bir az daha dikkatli olmalısın:KK49::KK49::KK49:

Sen nasılsın?
:KK16::KK16: çok şükür canım iyyiyim bir yaramazlık yok
günaydınlar kızlar geçmişi çok okuyamadım ama inşallah hepiniz iyisinizdir ben adet olamadım ve bu ay olamıyacağım gibi geliyor mart başına sarkıyor tedavide 1 ay daha mı ertelenicek şimdi bunun stresini yaşıyorum inş.bu ay bitmeden olurum :KK14:
stres yapma denturcum o dahada geciktirir adaçayını tavsiye ederim bende işe yarıyordu

zambakım iyiyim canım çok şükür ben sıkıştırıyım şu hatunları bari tabi kolay değil bu kadar hamiş var:))sayı her hafta artıcak ne de olsa :nazar: sen nasılsın sonraki randevun ne zaman?

dentur canım umutsuzluk yok tatlım lütfen sakın bu sefer çok güçlü başla karamsar olma gelir adetin yakında:))
aynen canım acayip bir yognluk var inşallah çok uzun sürmez sıkıştır sen kuzum
bende iyiyim canım randevu almayı başarabilirsem cumartesi gidicem inşallah
yaa ben ne kadar salağım ya bırak gitsin duvara toslasın alsın cevabını otursun aşağı arkadaşım erdem çakmak hastanesinde tüp bebeğe başlamış 1 hafta oldu 3 yumurta oluştu diye tedavisini bırakmışlar ama aşılama yapalım demiş doktor birde en az 10 umurta oluşması lazım ki işe yarasın demiş bende kızı uyardım git başka yere böyle bişi var mı ya sanki herkesin 10-15 tane yumurtası oluşuyor üzüldüm haline bir tersledi beni ben memnunum diye salak şey sinir oldum
sen üzerine düşeni yapmışsın boşver canım değmez canını sıkmaya bu işleri bilmiyor galiba yazık

benden bayağı test istendi bun,kreatinin,sgot,sgpt,rubella ıgg ıgm, toxoplazma ıgg ıgm, cmv ıgg ıgm, tsh protein kan sekeri idrR bunları yaptıran varmı acaba aranızda canlar

sen gittinmi canım cihangir beye nasıl bebişler
canom cihangir bey tarama testleri ne kadar

Kabakciceğim sağol canım iyiyim şükür. Dün iğneden dolayı ağladım diye yazmışsın ya kendimi suçlu hissettim :KK50: Hadi bakalım bir kaç günde o seviyeye gelirler inş.
Rahim filmi şu an için yasak bana, ameliyat olduğumdan doktor izin vermedi.
En yakın mucize ve çakır var sanırım sonuçlarını alacağımız :KK31:

Akasyam bir görüş bakalım :KK31:

Hilburum çok çok çok sevindim canım. Darısı Derin'İn başına inş. O da en kısa zamanda çıkacak Allah'ın izniyle :KK16:

Mikrooommmmm :KK3: Oldu mu modemin :KK8:

:) yok canım ya sonradan becerdik çok şükür zaten.
bugün gittim muayeneye.. 18 mm yumurtam var. haber bekliyorum sanırım bugün çatlatma iğnesi olcam. bir de 16 mm civarı var.
ama asıl bir yumurta var işte ona moralim bozuldu biraz. şansımı düşürüyor neticede. funda hanım da biraz düşürüyor ama bu şekilde de hamile kalan hastalarımız oldu dedi.
artık bundan sonrası Rabbimin nasibi. neticede ben çok emek veriyorum. tek yumurta da olacaksa olur, on yumurtayla da olmayacaksa olmaz.

ooooooooo bu ne Allahım sen yardım et herkese..

amin canım ama inan gözümüz görmüyor hiçbirşeyi.benım arkadaşım var normal yoldan hamıle kaldı benım memoriale gittiğimi biliyor tedavı sürecini bilmiyor o kadar para verilir mi diyor yazık başka drlara git felan diye akıl veriyor bana bir bilse ben neler cektiğimi :KK1:

:) yok canım ya sonradan becerdik çok şükür zaten.
bugün gittim muayeneye.. 18 mm yumurtam var. haber bekliyorum sanırım bugün çatlatma iğnesi olcam. bir de 16 mm civarı var.
ama asıl bir yumurta var işte ona moralim bozuldu biraz. şansımı düşürüyor neticede. funda hanım da biraz düşürüyor ama bu şekilde de hamile kalan hastalarımız oldu dedi.
artık bundan sonrası Rabbimin nasibi. neticede ben çok emek veriyorum. tek yumurta da olacaksa olur, on yumurtayla da olmayacaksa olmaz.

canım hiç kafana takma altın yumurtan olur inş benim akrabam vardı oda altın yumurtasıyla oğluna kavuştu İnşallah sende öyle olacaksın :KK16:

X