Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydın arkadaşlar hayırlı günler

Hilburcum çok sevindim bebeğin çıkıyomuş nihayet hasret bitiyor inş derinde en kısa zamanda çıkar, birliktesiniz artık tüm gün ve gece ne kadar güzel olucak inş..Allah yardımcınız olsun..bence hastaneden çıkmanız yakındır :)

mikrom saol iyiyiz bizde işte randvu vermelerini bekliyorum..kasıklarım ağrıyo adet ağrısı gibi ondan başka çok şükür bişey yok..sen nasılsın??
günaydın canım nasılsın
senin de günün aydın olsun.

Bu gün yine sabah yürüyüşüne çıkmışdık. hafif koşu yapıyoruz arada :KK66::KK66::KK66: . Ben koşarken düştüm :KK9::KK9::KK9: Çocukluğum aklıma geldi. Ne zamandan beridir hiç böyle düşmemişdim, aynen çocukluğumda olduğu gibi. Dizlerim ve ellerim üzerine. Çok keyifliydi. Ellerim hafif çizildi :KK9::KK9::KK9:

Bu arada dün doktora yürüyüş konusunu danışdım, hiç bir sorun yok dedi, aksine faydası olur dedi. Ben de çok memnun oldum. İşimi brakandan bu yana baya haraketsiz kaldım. Doğru-dürüst nefes bile alamıyordum. Yürüyüş çok iyi geliyor. Açıldığımı hiss ede biliyorum.

günaydın sümeyyecim nasılsın
ne güzel anlatmışsın çocukluğu ya ne günlerdi dert yok tasa yok
bende baya hareksizim bu aralar yürümek istiyorum ama havalardan dolayı onuda yapamıyorum yürü canım yürümek gibisi varmı
havalar ısınsın ben atıcam kendimi sokaklara

ne olacağımı var canım allahın izniyle hayırlı habelerr alıcağız hepinizden güzel düşün güzel olsun

canım benim hiç kolay değil zor bir süreç rabbim yardımcın olsun su gibi geçsin tedavin sonunda mükafatını alırsın inşallah sümeyyecim

Amin. Doğru söylüyorsun, zor bir süreç. Amma ben bunu kabullenemiyorum. Ilk neqatifi aldığımda ilk gün ağladım ve ağladığım için kendimi suçlu ve zayıf hiss ediyordum:KK19::KK19::KK19: . Ve daha fazla ağlamadım, haftalarca içimde hüzün kaldı :KK5::KK5::KK5: . Keşke doyasıya ağlasaymışım.

İkinci neqatifim kardeşimin olayına denk geldi, hiç ağlayamadım :KK5::KK5::KK5: . 3. de oh be rahat-rahat, istediyim gibi, hüzün geldikce ağladım :KK14::KK14::KK14: . Dünya varmış bee. Ağlamak bile güzelmiş.

Rabbim bu sefer bana ve tüm bekleyen arkadaşlara yalnızca sevinçden ağlamayı yaşatsın. Amin ya Rabb

günaydın canım nasılsın

günaydın sümeyyecim nasılsın
ne güzel anlatmışsın çocukluğu ya ne günlerdi dert yok tasa yok
bende baya hareksizim bu aralar yürümek istiyorum ama havalardan dolayı onuda yapamıyorum yürü canım yürümek gibisi varmı
havalar ısınsın ben atıcam kendimi sokaklara

ElhamduLillah iyiyim. Havalar soğuk amma insan yürüdükce ısınıyor. Tabii sen bir az daha dikkatli olmalısın:KK49::KK49::KK49:

Sen nasılsın?

günaydınlar kızlar geçmişi çok okuyamadım ama inşallah hepiniz iyisinizdir ben adet olamadım ve bu ay olamıyacağım gibi geliyor mart başına sarkıyor tedavide 1 ay daha mı ertelenicek şimdi bunun stresini yaşıyorum inş.bu ay bitmeden olurum :KK14:

günaydınlar kızlar geçmişi çok okuyamadım ama inşallah hepiniz iyisinizdir ben adet olamadım ve bu ay olamıyacağım gibi geliyor mart başına sarkıyor tedavide 1 ay daha mı ertelenicek şimdi bunun stresini yaşıyorum inş.bu ay bitmeden olurum :KK14:

Geç olsun sonu bebekli olsun. Sen kendini rahat tutmaya çalış. Stress de adet döngüsünü olumsuz etkiliyor. Bir de buna bak.

Adet söktürücü olarak kullanılabilecek bitkiler nelerdir? - UZMANTV

Daha belli olmaz dedi nur hanim.cok yumurtam oldugunu soyledi.onemli olan kalitesi tabi.oncekinde orta kaliteydi.

Uzun prorokol kaliteyi de mi artırıyor :26: Yumurtalar yavaş büyüdüğü bir anda şoklanmadıkları için olabilir. Mucize canım inşallah bol bol kaliteli yumurtan olur. 2 tanesi göbüşünde büyür. Diğerleri de frigo kardeş olurlar :KK1:

Kabakciceğim sağol canım iyiyim şükür. Dün iğneden dolayı ağladım diye yazmışsın ya kendimi suçlu hissettim :KK50: Hadi bakalım bir kaç günde o seviyeye gelirler inş.
Rahim filmi şu an için yasak bana, ameliyat olduğumdan doktor izin vermedi.
En yakın mucize ve çakır var sanırım sonuçlarını alacağımız :KK31:

Akasyam bir görüş bakalım :KK31:

Hilburum çok çok çok sevindim canım. Darısı Derin'İn başına inş. O da en kısa zamanda çıkacak Allah'ın izniyle :KK16:

Mikrooommmmm :KK3: Oldu mu modemin :KK8:

Daha aramadım İncim. Büyük ihtimalle görüşmeyeceğim. İnsan hayatında çeşitli dönemler var. Anladım ki ben şu an kariyerime konsantre değilim. :KK31:

ne utanıyorsun kuzum bunlarr gerçekkk kendiminkini espri diye algılıyorummm:KK1::KK1:

evet hilburunkide oldu...

incimm iki gün kaldı ama gel sen bana sor içim içime sığmıyorrrr

Mikrom canım biliyorum zor ama stres yapmamaya çalış.. Allah'ın izniyle bu sefer herşey yolunda :KK34:

Bu gün yine sabah yürüyüşüne çıkmışdık. hafif koşu yapıyoruz arada :KK66::KK66::KK66: . Ben koşarken düştüm :KK9::KK9::KK9: Çocukluğum aklıma geldi. Ne zamandan beridir hiç böyle düşmemişdim, aynen çocukluğumda olduğu gibi. Dizlerim ve ellerim üzerine. Çok keyifliydi. Ellerim hafif çizildi :KK9::KK9::KK9:

Bu arada dün doktora yürüyüş konusunu danışdım, hiç bir sorun yok dedi, aksine faydası olur dedi. Ben de çok memnun oldum. İşimi brakandan bu yana baya haraketsiz kaldım. Doğru-dürüst nefes bile alamıyordum. Yürüyüş çok iyi geliyor. Açıldığımı hiss ede biliyorum.

Yürüyüş bana da çok iyi geliyor. Ben de arada öğlenleri işyerinin etrafından yürüyorum. Ama şimdiki planım yüzmeye başlamak. Acil kilo vermem. Hem tedavi için.. Hem de kemik sağlığım için.. :KK31:

Denturum ben de aynı dertten muzdaribim :KK25: Hala regl olmadım. Ne yapacağız biz böyle ? :26:

sümeyyecim bende daha önceki denemelerimde spora gidiyordum dr bana fazla haraket önermiyoruz nasıl bir tavuk yumurtalırının üzerinde yatıp büyütüyorsa sizde öyle spor yapmayın şu dönemde demişti:)) o nednle bende tedviye başlamadan bırakırım sporu ama acık havada hafif tempo yürüyüş faydalı olabilir tabi oda bir yere kadar yumoşların büyünce rahatsız edecektir seni..

uzun prorokol kaliteyi de mi artırıyor :26: Yumurtalar yavaş büyüdüğü bir anda şoklanmadıkları için olabilir. Mucize canım inşallah bol bol kaliteli yumurtan olur. 2 tanesi göbüşünde büyür. Diğerleri de frigo kardeş olurlar :KK1:

Daha aramadım incim. Büyük ihtimalle görüşmeyeceğim. Insan hayatında çeşitli dönemler var. Anladım ki ben şu an kariyerime konsantre değilim. :KK31:

Mikrom canım biliyorum zor ama stres yapmamaya çalış.. Allah'ın izniyle bu sefer herşey yolunda :KK34:

Yürüyüş bana da çok iyi geliyor. Ben de arada öğlenleri işyerinin etrafından yürüyorum. Ama şimdiki planım yüzmeye başlamak. Acil kilo vermem. Hem tedavi için.. Hem de kemik sağlığım için.. :KK31:

Denturum ben de aynı dertten muzdaribim :KK25: Hala regl olmadım. Ne yapacağız biz böyle ? :26:

off akasyam ya bende bilmiyorum ne yapsak ki :KK43:( nasıl umutlanmıştım martta başlarım diye daha 3 gün var :)) bir umut işte belki gelir

zambakım iyiyim canım çok şükür ben sıkıştırıyım şu hatunları bari tabi kolay değil bu kadar hamiş var:))sayı her hafta artıcak ne de olsa :nazar: sen nasılsın sonraki randevun ne zaman?

dentur canım umutsuzluk yok tatlım lütfen sakın bu sefer çok güçlü başla karamsar olma gelir adetin yakında:))

zambakım iyiyim canım çok şükür ben sıkıştırıyım şu hatunları bari tabi kolay değil bu kadar hamiş var:))sayı her hafta artıcak ne de olsa :nazar: sen nasılsın sonraki randevun ne zaman?

dentur canım umutsuzluk yok tatlım lütfen sakın bu sefer çok güçlü başla karamsar olma gelir adetin yakında:))

happy sizi görüpte umutsuzluk yapmak olur mu maşallah :))) ama işte beklenen zamanda gelmezse diye üzülüyorum hergün dahada yaklaşıyorum derken uzaklaşmak üzüyor açıkcası

yaa ben ne kadar salağım ya bırak gitsin duvara toslasın alsın cevabını otursun aşağı arkadaşım erdem çakmak hastanesinde tüp bebeğe başlamış 1 hafta oldu 3 yumurta oluştu diye tedavisini bırakmışlar ama aşılama yapalım demiş doktor birde en az 10 umurta oluşması lazım ki işe yarasın demiş bende kızı uyardım git başka yere böyle bişi var mı ya sanki herkesin 10-15 tane yumurtası oluşuyor üzüldüm haline bir tersledi beni ben memnunum diye salak şey sinir oldum

yaa ben ne kadar salağım ya bırak gitsin duvara toslasın alsın cevabını otursun aşağı arkadaşım erdem çakmak hastanesinde tüp bebeğe başlamış 1 hafta oldu 3 yumurta oluştu diye tedavisini bırakmışlar ama aşılama yapalım demiş doktor birde en az 10 umurta oluşması lazım ki işe yarasın demiş bende kızı uyardım git başka yere böyle bişi var mı ya sanki herkesin 10-15 tane yumurtası oluşuyor üzüldüm haline bir tersledi beni ben memnunum diye salak şey sinir oldum

İyilikten maraz doğar diye boşuna dememiş büyükler :KK1: Yine de boşver canım. Belki tedavi iptal olduğu için sinirleri bozuktur. Bu ilaçlar insanı dengesizleştiriyor. :KK31:

off akasyam ya bende bilmiyorum ne yapsak ki :KK43:( nasıl umutlanmıştım martta başlarım diye daha 3 gün var :)) bir umut işte belki gelir

Ben bitkisel olaya gireceğim galiba canım . :KK14: Daha araştırmadım. Bir bakayım hangi bitkiler faydalı. İlaçlarla fayda sağlayamadık belki bitkiler derman olur bize. Hakkında hayırlısı olsun. Geç olsun da sonu iyi olsun inşallah.. Daha vaktin var. Gelir belki canım

İyilikten maraz doğar diye boşuna dememiş büyükler :KK1: Yine de boşver canım. Belki tedavi iptal olduğu için sinirleri bozuktur. Bu ilaçlar insanı dengesizleştiriyor. :KK31:

Ben bitkisel olaya gireceğim galiba canım . :KK14: Daha araştırmadım. Bir bakayım hangi bitkiler faydalı. İlaçlarla fayda sağlayamadık belki bitkiler derman olur bize. Hakkında hayırlısı olsun. Geç olsun da sonu iyi olsun inşallah.. Daha vaktin var. Gelir belki canım

yok gayet memnun iptalinden tedavi olmuşta sanki döllenme bitmişte dondurulmuşların peşine düşmüş aman gerçekten öyle bundan sonra asla ve asla yorum yapmam ne yaparsa yapsın akasya bana sümeyye link attı birkaç sayfa öncesinde kaldı ordan bak istersen ben adaçayı içmeye başlıcam bu akşam hoplıyıp zıplıcam :)) inciden denenmiş:)) birde böyle deneyelim akasyam inş. oluruz ya

yok gayet memnun iptalinden tedavi olmuşta sanki döllenme bitmişte dondurulmuşların peşine düşmüş aman gerçekten öyle bundan sonra asla ve asla yorum yapmam ne yaparsa yapsın akasya bana sümeyye link attı birkaç sayfa öncesinde kaldı ordan bak istersen ben adaçayı içmeye başlıcam bu akşam hoplıyıp zıplıcam :)) inciden denenmiş:)) birde böyle deneyelim akasyam inş. oluruz ya

Gördüm ama işyerinde açamıyorum canım. Akşam evde bakarım artık. :KK31: Hoplayıp zıplamak mı :KK1: Hiç aklıma gelmemişti doğrusu.. Bir de sanki eşinle yakınlaşma işe yarıyor :KK17::KK1:

Gördüm ama işyerinde açamıyorum canım. Akşam evde bakarım artık. :KK31: Hoplayıp zıplamak mı :KK1: Hiç aklıma gelmemişti doğrusu.. Bir de sanki eşinle yakınlaşma işe yarıyor :KK17::KK1:

evet inci bunları yapmıştı diye kaldı aklımda yine sorrız gelirse valla biz bu tüp bebekten sonra abi kardeş gibi takılıyoruz :KK1:

canım bi umut olabildiysem ne mutlu bana. bende çoğu zaman kendimi burda yazılanlarla teselli ettim. burda ki hikayelerle cesaretlendim umut doldum. iyiki memorial a başlamışız. çok şükür. ben polikistiktim canım
ilk tedavimiz kasım ayında oldu malesef negatif oldu. 5 adet dondurulmuşum kalmıştı. negatif tüp görüşmesinde dondurulmuşları denemeye karar verdik. 2 embriyo istedik. sağolsun nur hanım da bizi kırmadı ve iki tane koydu. ilkinde de 2 istemiştik ama onu kabul etmemişti.bizde5 yıldır uğraşıyoruz.çok şükür bu günü gördük inşaallah sağlıkla doğduğu günüde görmek nasip olur. inşaallah sende tedavinde başarılı olacaksın canım. doğru yerdesin çünkü.

Isallah canim benim..ben anlam veremiyorum neden 1 tane koyuyorlar bu doktorlar..tamam riskli anliyorum ama bizimde 4 -5 yilimiz hastanelerde geciyor..ben 2 tane transfer olmasi icin elimden geleni yapicam suan hastanedeyim aynur hnm ameliyata cikmis nur hanimi istedim bende:))

denturcum sen üzerine düşeni yapıp arkadaşını uyarmışsın bundan sonrası onun tercihi hiç kızma kendine...ama saçma olmuş benimde 3 yumoş toplandı bendemi iptal etmeliydim yani çok saçma...o yumoşlar nolcak şimdi boşunamı almış o kadar ilacı nolursa olsun toplanmalıydı bence de ..

X