Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

incimm yine misafir vardı bu akşammm basılıyorum son günlerde sürekli nedense ben kendimi sakladıkça millet evime geliyo:KK1::KK1::KK1:

ne utanıyorsun kuzum bunlarr gerçekkk kendiminkini espri diye algılıyorummm:KK1::KK1:

evet hilburunkide oldu...

incimm iki gün kaldı ama gel sen bana sor içim içime sığmıyorrrr

O zaman senin gerçeğine en vazgeçilmez diyebiliriz :)
Biliyorum canım biliyorum ama az daha sabır, 35 hafta daha nasıl geçer yoksa :emir_bebek:

iyi geceler canlar

İyi geceler canım nasılsın?

Aaaa bu ne ya :KK20: Tamam misafiri severiz ama böyle zamanlarda olmasın. Gebelik haberini mi duydular da geliyorlar?

yok canım ya söylemedim herkese bir kaç kişi dışında tamamennnn tesadüfff.ama gelenler ben hizmet konusunda misafir konumunda olduğum için öğreniyorlar maalesefff ben istemiyodumm pek kimsenin bilmesini biraz büyüsün sonra diyordum ama kısmett

yok canım ya söylemedim herkese bir kaç kişi dışında tamamennnn tesadüfff.ama gelenler ben hizmet konusunda misafir konumunda olduğum için öğreniyorlar maalesefff ben istemiyodumm pek kimsenin bilmesini biraz büyüsün sonra diyordum ama kısmett

Neyse sağlık olsun. Gelenler de diyordur gelmesek öğrenemeyeceğiz diye :KK1:

senin kuzucuklarında gelsin tez zamanda göbek büyütürüz beraberrrr hatta artık ev oturmasına döneriz kuzummm

Amin amin :)

Döneriz tabi :KK1: Yakın olsaydık şimdiye çoktan dönmüştük zaten :KK1:

kesinlikle sağlık olsun biz uzağı yakında ederiz inş...

evet :KK43:((
netim yine tekliyo aniden gidersem anlaki gitmiştirr:KK43:(bi gitti geldi bu arada

İnş. canım.
Tamam anlarım :KK1:
Eskiden berbat bir esprisi vardı bunun. Netim gittiği zaman düştüm deyince bazı arkadaşlar aman bir yerin acımadı değil mi derdi :KK53:

evet canım perşembe gidicem.siz şimdilik sadece kesemi gördünüz daha erken ya yolk sacı falan yada kalp atışı bunlardan gördüğün varmı

geldim cnm biz sadece kese gördük çok küçük.yolk sacı dediğin o kesedir herhal.kalp atışı duymadık ilk cmtresi ama ogün kasıktan görmemiştik

X