Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

derin ve denize gelince..deniz olayı çözdü :) bayağı iyi emiyor dünden beri...derin biraz daha oyalanıyor ancak yarısı bitiyor biberonun..
bugün denizin altını adlım bacaklarını karnına bastırıp masaj yaparken gazı çıksın diye..üstüme....siz anladınız onu:) pırttttt...

ay ben nasıl mutlu oldum:) buna bile sevindim yaaa...işte görmemişin oğlu olmuş :)

Çok şükür şimdi hastaneyle konuştum.DENİZİN sondası çıkmış....sadece biberonla emmerek besleniyor....

kaldı DERİN...Oda bikaç güne hallederse haftasonuna evimde olurmuyum dersiniz.... :)

maşallah canım bıcırıklar günden güne iyileşiyor ve hayatı ögreniyor az kaldı sabır cnm evinize gitme vakti geliyor ne mutlu size

merhabe kızlar. bu gün ne kadar sessiz buralar. incinin yokluğu belli oluyor.
ben test yaptırdım sonuç pozitif. Allahıma şükürler olsun.Allah herkese en yakın zamanda nasip etsin inşaalah.

:emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr almina gözün aydın olsun rabbim 9 ay ayırmasın sizi cnm bu mutlu haberler 2013 boyunca devam etsin inşşşşşşş

:nazar:tebrik ederim almina.çok sevindim ne mutlu sana hayırlı uğurlu olsun canım.

ayy inşallah ne güzel gemişsin öyle happy.mart geldi çatti bakalım ne olacak:KK50:

İnşallah en az ocak şubat kadar bereketli olacak canım.

benim canım çok sıkılıyor az önce dr.dan geldim yarın şeker yüklemesi(OGTT)testi yapılcak.inşallah tedavimi etkileyecek bir sonuç çıkmaz dua edin bana lütfen.:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Westerncim içini ferah tut canım. İyi olacak Allah'ın izniyle.

slm cnlrrr

ben daha ıyıceyım ama öksürüğüm geçmedi güldür güldürüm
bugün muayene oldum ciğerlede bişey yok dedı doktor ama ılac veremedı
mınoset ıcebılırsın dedı ama onu bıle ıcmeye cekınıyorum ne yapsam ki.. :KK43:
viks gibi bi karısım verd buğuseptıl dıye hıcbı zararı yokmus sıcak suya ıkı çay kasıgı koyup kafayı havluyla kapatıp 5 dakka burnunuzdan cekısounuz

ıkı gun bunu kullan gecmezse antıbıyotık dedı
ama tabı onermıyoruz antıbıyotık ınsallah gecer dedı
:KK43::KK43: ıyılesemedım bı turlu
napıcam ben :KK43:

Medicalcim inş. en kısa zamanda geçer. Hamileyken hasta olmak çok zor ya. Allah yardımcın olsun.

yok canım ben daha başlamadım tedaviye.tedavi öncesi yaptırmam gereken tahlilleri başlamadan önce yaptırdım şekerim yüksek çıktı.onun için yarın bu test yapılacak tedavim mart ortası inşallah bi aksilik çıkmazsa.:KK43:

canım hayırlı olsun tedavin, benimde Mart 15-20 arası tedavim başlayacak, ikinci denemem bu.
Nur hanımla ön görüşme yaptım, bende eksik tahlillerimi tekrarlıyorum, rahim filmi çektirdik, spermiogram yaptırdık, genetik test yaptırdık.
Zaten eylül ayında ilk denememi yaptırdığım için hepatit vb testleri yenilemeyeceğim fakat amh rubella testi istedi, onları yaptıracağım.

aynı zamanlarda başlayacak tedavimiz, şubat ayında hatırladığım kadarı ile negatif alan olmadı, inşallah Mart'ta ve tabi sonra ki aylarda da öyle olur :))

sen Semra hanımla hiç görüştün mü veya görüşmeyi düşünüyor musun ?

Kızlar hastaneye gitmeden önce ne var ne yok her testi yaptırmak istiyorum.

Prolaktin, macroprolaktin, lupus, şeker bunları yaptıracağım. Amh hiç yaptırmadım bir de onu yaptıracağım, merak ediyorum :) Tiroide falan da baktırıyorum diyorum. Bir seneden fazla oldu.
Fsh, lh, e2 tedavi başında yapıyorlar, yaptırmaya gerek var mı?

Aklınıza gelen başka tahliller var mı?

Kızlar hastaneye gitmeden önce ne var ne yok her testi yaptırmak istiyorum.

Prolaktin, macroprolaktin, lupus, şeker bunları yaptıracağım. Amh hiç yaptırmadım bir de onu yaptıracağım, merak ediyorum :) Tiroide falan da baktırıyorum diyorum. Bir seneden fazla oldu.
Fsh, lh, e2 tedavi başında yapıyorlar, yaptırmaya gerek var mı?

Aklınıza gelen başka tahliller var mı?

nur hanımın benden tedaviye gelmeden önce istediği testler..

AMH
prolaktın
serbest t4
tsh
hbs Ag
anti hbs
anti hcv
antı hıv 1 2
tam kan sayımı..

belki yardımcı olur canım:KK19:

birde lh e2 vs zaten tedaviden önce bakılıyor ya bence gerek yok..

nur hanımın benden tedaviye gelmeden önce istediği testler..

AMH
prolaktın
serbest t4
tsh
hbs Ag
anti hbs
anti hcv
antı hıv 1 2
tam kan sayımı..

belki yardımcı olur canım:KK19:

birde lh e2 vs zaten tedaviden önce bakılıyor ya bence gerek yok..

Sağ ol canım.
Rubella'yı yaptırmayı unutma.

sezyal, kabakçiçeği, sümeyye daha adını sayamadığımm tedavide olan arkadaşlarrr hepinzin rabbim yardımcısı olsun inş..sonu bebekli olsunnn şubatın bereketi bütün aylara yansısın

kızlarr ben net sorunu yaşıyorum maaleseff sürekli gelip gidiyoo ama girip okuyabiliyorum arada.

cacancığımmm ben gayet iyiyim şimdilik perşembe gününden sonra dahada rahat olucam inş..siz nasılsınız bebişlerinle.....

happy canını sıkma canımm jelin öyle geri gelmesi normalll...

inci,denturr size bıraktım işte ortamı doya doya konuşun siz ama banada acıyın tamam mı çok birikmesinnnn

hiburrr maşallah kuzularıma ilk hediyeyi de almışsın onlardan :))))

begonvilll sakın hemen kendini üzme canım kanama birçok gebelikte normal olabiliyoo.kendini kötüye falan hazırlama.bebeğin inş... seni bırakmasınnn annem bana hamileyken çokkk kanaması olmuş ama bak ben burdayımmm

slm kızlar annemdeydim biliyosunuz abimin bebeyinin durumunu hala youn bakımda malesef ameliyatda yapamıyolar dr yaşadağı yere kadar yaşayacak bizim yapabileceğimiz bişi yok demiş
2 gün önce adet oldum bu gün hastaneye gittim ve tedaviye başladım bu gün ilk iğnemi oldum ve 5. ve inşallah son denemeeme başlamış olmaktayım dua edin

hapiyy çok geç oldu ama tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin
alminacım seni de tebrik ederim
geçm,işe hiç bakmadım bende durum bu
tedaviye yeni başlayan varmı

İnş. güzel geçmiştir randevun :KK16:

iyi akşamlar, uzun protokol olduğu için daha hiç bir şey belli değil.opum geç olurmuş önceki tedavime göre nur hanım öyle söyledi.nur hanım çarşamba günüde izinliymiş.acaba hamileliği sorunlu mu geçiyor sürekli izin alıyor.nur hanımın o suratsız hemşiresi yoktu bugün eski iyi olan hemşiresi vardı.lucrin ve gonal f devam çarşamba gitcem kontrole.birde artık semra hanım kontrollere giriyor.iki kere kontrol ediyormuş.gerçi beni etmedi başladığım gün bide dosyama kontrol etti yazmışlar.bugün sordumda öyle öğrendim.zorla semra hanım ve betül hanımdan randevu aldım çarşamba için.benden haberler bu kadar

slm kızlar annemdeydim biliyosunuz abimin bebeyinin durumunu hala youn bakımda malesef ameliyatda yapamıyolar dr yaşadağı yere kadar yaşayacak bizim yapabileceğimiz bişi yok demiş
2 gün önce adet oldum bu gün hastaneye gittim ve tedaviye başladım bu gün ilk iğnemi oldum ve 5. ve inşallah son denemeeme başlamış olmaktayım dua edin

çakırcım öncelikle tedavin hayırlı olsun..bebek için çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun canım...yeni başlayan olucak hemde çoookkkkk tanışırsınızda artık ne güzel...

mikro seni çok özledim ne zaman eskisi gibi geliceksin incide bu aralar az giriyo zaten:KK43:(( bekliyorum sizi...

iyi akşamlar, uzun protokol olduğu için daha hiç bir şey belli değil.opum geç olurmuş önceki tedavime göre nur hanım öyle söyledi.nur hanım çarşamba günüde izinliymiş.acaba hamileliği sorunlu mu geçiyor sürekli izin alıyor.nur hanımın o suratsız hemşiresi yoktu bugün eski iyi olan hemşiresi vardı.lucrin ve gonal f devam çarşamba gitcem kontrole.birde artık semra hanım kontrollere giriyor.iki kere kontrol ediyormuş.gerçi beni etmedi başladığım gün bide dosyama kontrol etti yazmışlar.bugün sordumda öyle öğrendim.zorla semra hanım ve betül hanımdan randevu aldım çarşamba için.benden haberler bu kadar

gonol f in kaçıncı günündesin canım luveris de aldırdılarmı??

kızlar gebelik muayenesi için randevu almak istedim ctesi günü tele çıkan kız siz aramıyosunuz biz sizi 3 hafta içinde arıycaz dedi.doktorda sen alıyosun demişti.sizde nasıl oldu onlarmı arayıp cağırdılar..

Çakırım bebeğe gerçekten çok üzüldüm..:KK5: Allah şifa versin. Abine ve sizlere de sabırlar diliyorum..:KK5: Rabbim hiç kimseyi evladı ile imtihan etmesin. Hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun..

Tedaviye başlamışsın. Hayırlı uğurlu olsun. Emeklerinin karşılığını bebişlerinle alırsın inşallah... Her daim dualarımdasın canım.. Senin pozitif almanı çoook istiyorum :KK16:

Canım yumurta büyütme aşamasındasın sanırım. Bu uzun protokol adı gibi uzun oluyor galiba :KK31: Yumurtalar eşit büyüsün de beklemeye de razıyız. Semra Hanım'ın kontrollere girmesi çok iyi bir haber bence. Semra Hanım'ın bilgisine çok güveniyorum ben. Bir Nur Hanım bir de Semra Hanım favori doktorlarım..:KK34: Güzel haberlerini bekliyoruz Mucizeciğim.. Senin yumurta sayının çok olması, eşit büyümesi ve tabii ki pozitif alman bizlere de çookk büyük ümit olacak. Allah yardımcın olsun inşallahhh

slm cnlrrr

ben daha ıyıceyım ama öksürüğüm geçmedi güldür güldürüm
bugün muayene oldum ciğerlede bişey yok dedı doktor ama ılac veremedı
mınoset ıcebılırsın dedı ama onu bıle ıcmeye cekınıyorum ne yapsam ki.. :KK43:
viks gibi bi karısım verd buğuseptıl dıye hıcbı zararı yokmus sıcak suya ıkı çay kasıgı koyup kafayı havluyla kapatıp 5 dakka burnunuzdan cekısounuz

ıkı gun bunu kullan gecmezse antıbıyotık dedı
ama tabı onermıyoruz antıbıyotık ınsallah gecer dedı
:KK43::KK43: ıyılesemedım bı turlu
napıcam ben :KK43:

Medicalciğim geçmiş olsun canım. Her ne olursa olsun antibiyotik kullanma derim. Allah korusun bebişlere zararı olmasın. Sen doğal yöntemleri dene. Bal, pekmez öksürüğe çok etkili diye biliyorum.

Teşekkür ederim. Aslinda hep pozitifim çok şükür. Muayine için hazırlanmaya gidince duygusal bir hava geldi :KK5:. İlk kez sanırım korkuyorum:44::44: . Eskisi kadar soğuk deyilm.

Korkma canım.. Başımıza gelen neyse çekeceğiz. Sen hep pozitif düşün. İyi şeyler hayal et. Allah'ın izniyle herşey çok iyi olacak:KK16:

X