Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

merhabe kızlar. bu gün ne kadar sessiz buralar. incinin yokluğu belli oluyor.
ben test yaptırdım sonuç pozitif. Allahıma şükürler olsun.Allah herkese en yakın zamanda nasip etsin inşaalah.
:nazar:tebrik ederim almina.çok sevindim ne mutlu sana hayırlı uğurlu olsun canım.
sanırım şubatı kapattık hayırlısıyla :nazar: şimdi mart anneleri için dualar inş.sizlerdende kimse negatifi görmez hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alırız ve bir gün buluşuruz.20-30 kişi ve bebekleri...
ayy inşallah ne güzel gemişsin öyle happy.mart geldi çatti bakalım ne olacak:KK50:

çok şükür iyiyiz canım sizlerin güzel haberleri için dua ediyoruz
canım hayırlı olsun allah yardımcın olsun inşallah sonunda kucaklarsın bebişini ağlama canım hep gül pozitif ol :KK16:

Teşekkür ederim. Aslinda hep pozitifim çok şükür. Muayine için hazırlanmaya gidince duygusal bir hava geldi :KK5:. İlk kez sanırım korkuyorum:44::44: . Eskisi kadar soğuk deyilm.

benim canım çok sıkılıyor az önce dr.dan geldim yarın şeker yüklemesi(OGTT)testi yapılcak.inşallah tedavimi etkileyecek bir sonuç çıkmaz dua edin bana lütfen.:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

zambakcım bebişlerinle demişsin ya hoşuma gitti. 2 tane transfer edildi bana da. daha önce yazmamıştım.ama senin içine doğdu galiba bebişler.
belirtilere takılmamaya çalışıyorum ama aklım takılıyor.

teşekkür ederim kızlar. çok sağolun. topiğin büyüsünü bozacağım diye çok korkmuştum aslında. hatta negatif falan olursa yazmayacaktım. ama çok şükür istikrar bozulmadı. inşaallah bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Allah ın izniyle ve doktorlarımızn uğurlu dokunuşu ile herkes bu duyguları yaşayacak inşaallah en kısa zamanda.

canım daha önceki yazdıklarını okudum öncelikle bana bir umut oldugunu bilmeni isterim hepiniz oyle ama sen bı baska geldın bana :KK5::KK5:bende memorialde hayırlısıyla basladım tedaviye yasım 29 ve 4 yıllık evliyim..benim bu aralar kafamı karıstıran tek konu var osa bana kaç emriyo yerlestirecekler..ben 2 istiyorum tabiki ama memorialin sartlarını bilmiyorum...cevaplarsan tesekkür ederim:KK49::KK49::KK49:

benim canım çok sıkılıyor az önce dr.dan geldim yarın şeker yüklemesi(OGTT)testi yapılcak.inşallah tedavimi etkileyecek bir sonuç çıkmaz dua edin bana lütfen.:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

inş canım bi sorun çıkmaz ama senin bugün ilk günün müydü anlamadım neden şeker yüklemesi yapılacak

inş canım bi sorun çıkmaz ama senin bugün ilk günün müydü anlamadım neden şeker yüklemesi yapılacak

yok canım ben daha başlamadım tedaviye.tedavi öncesi yaptırmam gereken tahlilleri başlamadan önce yaptırdım şekerim yüksek çıktı.onun için yarın bu test yapılacak tedavim mart ortası inşallah bi aksilik çıkmazsa.:KK43:

Canım gözünüz aydın.Allah hayırlısıyla,sağlıklı ,sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:.Darısı diğer arkadaşların başına.

yok canım ben daha başlamadım tedaviye.tedavi öncesi yaptırmam gereken tahlilleri başlamadan önce yaptırdım şekerim yüksek çıktı.onun için yarın bu test yapılacak tedavim mart ortası inşallah bi aksilik çıkmazsa.:KK43:

hımmm tamam canım bence sorun çıksada doktorumuz önlemini alır sıkma canını

ALMİNA cımmmm gözün aydın canım harika bi haber verdin nediyelim darısı mart ayına inş. adet olmayı hiç bu kadar istememiştim kızlar olsa da başlasam hemen

teşekkür ederim juliaa. inşaallah mart da böyle bomba haberlerle geçecek. sende de güzel haberler alıcaz.

canım daha önceki yazdıklarını okudum öncelikle bana bir umut oldugunu bilmeni isterim hepiniz oyle ama sen bı baska geldın bana :KK5::KK5:bende memorialde hayırlısıyla basladım tedaviye yasım 29 ve 4 yıllık evliyim..benim bu aralar kafamı karıstıran tek konu var osa bana kaç emriyo yerlestirecekler..ben 2 istiyorum tabiki ama memorialin sartlarını bilmiyorum...cevaplarsan tesekkür ederim:KK49::KK49::KK49:

canım bi umut olabildiysem ne mutlu bana. bende çoğu zaman kendimi burda yazılanlarla teselli ettim. burda ki hikayelerle cesaretlendim umut doldum. iyiki memorial a başlamışız. çok şükür. ben polikistiktim canım
ilk tedavimiz kasım ayında oldu malesef negatif oldu. 5 adet dondurulmuşum kalmıştı. negatif tüp görüşmesinde dondurulmuşları denemeye karar verdik. 2 embriyo istedik. sağolsun nur hanım da bizi kırmadı ve iki tane koydu. ilkinde de 2 istemiştik ama onu kabul etmemişti.bizde5 yıldır uğraşıyoruz.çok şükür bu günü gördük inşaallah sağlıkla doğduğu günüde görmek nasip olur. inşaallah sende tedavinde başarılı olacaksın canım. doğru yerdesin çünkü.

slm cnlrrr

ben daha ıyıceyım ama öksürüğüm geçmedi güldür güldürüm
bugün muayene oldum ciğerlede bişey yok dedı doktor ama ılac veremedı
mınoset ıcebılırsın dedı ama onu bıle ıcmeye cekınıyorum ne yapsam ki.. :KK43:
viks gibi bi karısım verd buğuseptıl dıye hıcbı zararı yokmus sıcak suya ıkı çay kasıgı koyup kafayı havluyla kapatıp 5 dakka burnunuzdan cekısounuz

ıkı gun bunu kullan gecmezse antıbıyotık dedı
ama tabı onermıyoruz antıbıyotık ınsallah gecer dedı
:KK43::KK43: ıyılesemedım bı turlu
napıcam ben :KK43:

canım bi umut olabildiysem ne mutlu bana. bende çoğu zaman kendimi burda yazılanlarla teselli ettim. burda ki hikayelerle cesaretlendim umut doldum. iyiki memorial a başlamışız. çok şükür. ben polikistiktim canım
ilk tedavimiz kasım ayında oldu malesef negatif oldu. 5 adet dondurulmuşum kalmıştı. negatif tüp görüşmesinde dondurulmuşları denemeye karar verdik. 2 embriyo istedik. sağolsun nur hanım da bizi kırmadı ve iki tane koydu. ilkinde de 2 istemiştik ama onu kabul etmemişti.bizde5 yıldır uğraşıyoruz.çok şükür bu günü gördük inşaallah sağlıkla doğduğu günüde görmek nasip olur. inşaallah sende tedavinde başarılı olacaksın canım. doğru yerdesin çünkü.

almina tebrık ederım cnm alah tamamına erdırsın:nazar:

slm cnlrrr

viks gibi bi karısım verd buğuseptıl dıye hıcbı zararı yokmus sıcak suya ıkı çay kasıgı koyup kafayı havluyla kapatıp 5 dakka burnunuzdan cekısounuz

geçmiş olsun medi faranjit olabilir ciğerlerde bişey yoksa ılık ballı süt yada ıhlamur içmeye devam et canım Allah şifa versin..senin muayane tarihi bellimiydi?

slm cnlrrr

Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Sen bi de bıldırcın yumurtasını dene. Ilaç değil, doğal yöntem. 2-3 tane bıldırcın yumurtasını bir bardakda balla karıştırıp üzerine ılık süt ekleyip iç. Bak bakalım ne görüceksin. Tadı da güzel oluyor. Vitamin ve enerji deposu olması da cabası...

Bu arada minoset doktorların güvenli dediği bir ilaç.

Son düzenleme:
geçmiş olsun medi faranjit olabilir ciğerlerde bişey yoksa ılık ballı süt yada ıhlamur içmeye devam et canım Allah şifa versin..senin muayane tarihi bellimiydi?

ya canım faranjıt gbı basladı ama degıl ya

zaten ballı szencefıılı sular sütler portakallar fılan baska bısey alamıyorum
ınsallah bir an evvel ıyılesırım
muayne gunum bu carsamba ınsallah canım

X