Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Çok şükür şimdi hastaneyle konuştum.DENİZİN sondası çıkmış....sadece biberonla emmerek besleniyor....

kaldı DERİN...Oda bikaç güne hallederse haftasonuna evimde olurmuyum dersiniz.... :)

Çok şükür Yaratana. Çok az kaldı. Rabbim en kısa kucağınızda kızınız ve oğlunuzla zamanda evinize dönmeyi nasip etsin. Amin.

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

çok özledim sizi geçen hafta işler çok yoğundu yazamadım pek nasılsınız kızlar bir yaramazlık yok inşallah
geçmişi okumayı çok istedim ama tam 130 sayfa birikmiş gözüm korktu açıkcası çoşmuşsunuz yine
tedaviye yeni başlayan arkadaşlar var yanılmıyorsam rabbim kolaylık versin sonu bebişli olsun inşallahhh

sümeyyecim nasılsın canım bende arı sütü bal polen karışımı kullanmıştım faydası olduğuna inanıyorum inşallah herkese şifa olur

ElhamduLillah iyiyim. Bu gün ilk iynemi oldum :KK52::KK52::KK52: Bir az duygusaldım. Aglamak istiyordum. çok şükür ağlamadan atlattım.

merhabe kızlar. bu gün ne kadar sessiz buralar. incinin yokluğu belli oluyor.
ben test yaptırdım sonuç pozitif. Allahıma şükürler olsun.Allah herkese en yakın zamanda nasip etsin inşaalah.

Tebrikler Almina :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: . Rabbim rahat bir hamilelik sonunda sağlıklı bebeklerini kucağına almayı ve burdan bize de müjde vermeyi nasip eylesin. Amin.

Ben senin için rahattım, idrar testinden sonra :21::21::21:

hosgeldin canımmm :KK16:

Hoş buldum tatlım :KK16:
Çok sessiz burası :26:

Çok şükür Yaratana. Çok az kaldı. Rabbim en kısa kucağınızda kızınız ve oğlunuzla zamanda evinize dönmeyi nasip etsin. Amin.

ElhamduLillah iyiyim. Bu gün ilk iynemi oldum :KK52::KK52::KK52: Bir az duygusaldım. Aglamak istiyordum. çok şükür ağlamadan atlattım.

Tebrikler Almina :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: . Rabbim rahat bir hamilelik sonunda sağlıklı bebeklerini kucağına almayı ve burdan bize de müjde vermeyi nasip eylesin. Amin.

Sümeyyecim senin adına çok heyecanlıyım. Rabbim yavruna kavuştursun inşaallah...
Görümcen için randevu alabildin mi? Bugün arayacaktın sanki :26:

Hoş buldum tatlım :KK16:
Çok sessiz burası :26:

Sümeyyecim senin adına çok heyecanlıyım. Rabbim yavruna kavuştursun inşaallah...
Görümcen için randevu alabildin mi? Bugün arayacaktın sanki :26:

Amin İncim. Çok teşekkür ederim. Rabbim seninde en hayırlı zamanda tedaviye başlayıp bebeklerini kucağına alayı nasip etsin.

Randevunu aldım. 6 mart saat 2 - 2:30 a. Semra hanımla.:KK9::KK9::KK9: Artık bende kısmen Memoryalli oldum sayılır :KK1::KK1::KK1:

Hafızaya maşeAllah. Bu topiyin en-lerinden hafızası en kuvvetli - İnciiiiiiiiiii derim

Son düzenleme:
Amin İncim. Çok teşekkür ederim. Rabbim seninde en hayırlı zamanda tedaviye başlayıp bebeklerini kucağına alayı nasip etsin.

Randevunu aldım. 6 mart saat 2 - 2:30 a. Semra hanımla.:KK9::KK9::KK9: Artık bende kısmen Memoryalli oldum sayılır :KK1::KK1::KK1:

Hafızaya maşeAllah. Bu topiyin en-lerinden hafızası en kuvvetli - İnciiiiiiiiiii derim

Amin canım.
Hadi bakalım inşaallah hayırlı olur :)

mikronun yoklugundan olablırmı:KK1::KK1::KK1:

Olabilir :KK1:

İyiyim şükür canım. Sen nasılsın? İyileştin mi?

bende iyiyim incim iyileştim çok şükür cumarteside işe gitmedim :))) bir güzel keyif yaptım hafta sonu istanbulada gitmedik kendime geldim ya :)) senn gözler geçti mi hafta sonu sende mikroda pek yoktu aralrda baktım ama hiç göremedim ikinizide

ben test yaptırdım sonuç pozitif. Allahıma şükürler olsun.Allah herkese en yakın zamanda nasip etsin inşaalah.

canımmmm tebrik ederim cok güzel bir haber bu Allah nazarlardan korusun hayırlısı ile kucagına aldıgın gunleride goruruz ins

Hil_bur canım ins canım cok az kaldı hayırlısı ile bebeklerini alıp donuceksin evine :)

bende iyiyim incim iyileştim çok şükür cumarteside işe gitmedim :))) bir güzel keyif yaptım hafta sonu istanbulada gitmedik kendime geldim ya :)) senn gözler geçti mi hafta sonu sende mikroda pek yoktu aralrda baktım ama hiç göremedim ikinizide

Oh iyi yapmışsın :)
Geçti çok şükür. Mikro'nun misafirler vardı, modeminde arıza varmış ona bakılacakmış. Ben de işi yetiştirmeye çalışıyorum. Çarşamba teslim edeceğim ama hala tembellik ediyorum :KK1:

canım nasılsın gözün nasıl oldu iyileştin mi?

İyileştim kuzum şükür.
Bu arada seni azminden dolayı tebrik ediyorum :KK1:

Geçti çok şükür. Mikro'nun misafirler vardı, modeminde arıza varmış ona bakılacakmış. Ben de işi yetiştirmeye çalışıyorum. Çarşamba teslim edeceğim ama hala tembellik ediyorum :KK1:

İyileştim kuzum şükür.

tesekkur ederim canım ama bir daha okadar okumamaya gayret edicem ya cok vakit alıyor ve yoruyor

İyileştim kuzum şükür.

gözlük falan kullanıyor musun inci valla allah kolaylık versin cnm ama yaparsın sen şimdi başladın mı biter yanına çay kahve falan al otur başına bak 1 gnde biter :)) mikronunda netten çekeceği var

aminnnnnn canım arkadaşım ben iyiyim sen nasılsın meleğin nasıl ??
çok şükür iyiyiz canım sizlerin güzel haberleri için dua ediyoruz
canım biz iyiyizzzçok şükür siz nasılsız :KK16:
bizde iyiyiz canım çok şükür canom sana mesaj atmıştım gelmedimi
teşekkür ederim canım. darısı sizlerin başına. 2 tane transfer etti sevgili doktorum. değerim 349.70 çıktı.
:nazar::nazar::nazar: çok güzel değerin canım inşallah ikiside seninledir
Yok canım bir şey olmaz korkma.

Biz de seni çok seviyoruz :KK16:

Oh maşallah maşallah :nazar: Az kaldı hadi bakalım :)

Hayırlı olsun tedavin.

İyiyim şükür tatlım. Evet büyük gün 13 mart :KK16:

Almina çok sevindim. İdrarda çıktığı için kanda da pozitif bekliyordum açıkçası. Rabbim tamamına erdirsin inş. Sağlıklı, huzurlu bir hamilelik geçirmen dileğiyle :KK16:
çok az kaldı incim inşallah güzel haberler alıcağız incim sen şu yazdığın derginin adını vericektin unuttunmu
toparladınmı işlerini arpacıkları geçtimi

canım hayırlı olsun allah yardımcın olsun inşallah sonunda kucaklarsın bebişini ağlama canım hep gül pozitif ol :KK16:

ALMİNA cımmmm gözün aydın canım harika bi haber verdin nediyelim darısı mart ayına inş. adet olmayı hiç bu kadar istememiştim kızlar olsa da başlasam hemen

X