Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Nerelerdesin? Merak ediyorum seni :26:

canım benim yaa :) bugün çok giremedim. başım da dönüyor, ilaçların yan etkisi olsa gerek. aynen devam.
bugün tekrar muayenem vardı, yumurta 13,5 mm. işte 17-18e çıkmasını bekliyoruz. Allah'ın izniyle 2-3 güne çıkarsa çatlama iğnesi olcam :)

sen nasılsıııınn?

Kızlar hastaneye gitmeden önce ne var ne yok her testi yaptırmak istiyorum.

Prolaktin, macroprolaktin, lupus, şeker bunları yaptıracağım. Amh hiç yaptırmadım bir de onu yaptıracağım, merak ediyorum :) Tiroide falan da baktırıyorum diyorum. Bir seneden fazla oldu.
Fsh, lh, e2 tedavi başında yapıyorlar, yaptırmaya gerek var mı?

Aklınıza gelen başka tahliller var mı?

rahim filmini vs yeniletcen mi?

slm kızlar annemdeydim biliyosunuz abimin bebeyinin durumunu hala youn bakımda malesef ameliyatda yapamıyolar dr yaşadağı yere kadar yaşayacak bizim yapabileceğimiz bişi yok demiş
2 gün önce adet oldum bu gün hastaneye gittim ve tedaviye başladım bu gün ilk iğnemi oldum ve 5. ve inşallah son denemeeme başlamış olmaktayım dua edin

hapiyy çok geç oldu ama tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin
alminacım seni de tebrik ederim
geçm,işe hiç bakmadım bende durum bu
tedaviye yeni başlayan varmı

canım allahtan ümit kesilmez rabbim hakkında hayırlısını versin hayat mucizelerle dolu nolcağı belli olmaz biranda değişiverebilir.acil şifa versin rabbimm
tedavinde hayırlı olsun canımmm inş.. sonu güzel olucakk bol bol dua et tatlımmm

çakırcım öncelikle tedavin hayırlı olsun..bebek için çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun canım...yeni başlayan olucak hemde çoookkkkk tanışırsınızda artık ne güzel...

mikro seni çok özledim ne zaman eskisi gibi geliceksin incide bu aralar az giriyo zaten:KK43:(( bekliyorum sizi...

canım benim inan bende çok özlüyorum ama bu net oyun oynuyor benimle bir var bir yok sen nasılsın iyimisin kuzucukların nasılll

kızlar gebelik muayenesi için randevu almak istedim ctesi günü tele çıkan kız siz aramıyosunuz biz sizi 3 hafta içinde arıycaz dedi.doktorda sen alıyosun demişti.sizde nasıl oldu onlarmı arayıp cağırdılar..

benimkini biliyosun tam bir rezaletti nur hanım ozaman sen ara dedi öyle aldımmm

merhaba kızlar...yarın deniz çıkıyor hastaneden..ama derin hastanede kalacağı için doktorumuz talebimiz üzerine bizi kata çıkarıyor...derini hastanede bekliycez...

yarın oda numarmızı yazarım gelipte bize uğramayanlara küseriz denizle..

tattlımmmm çok sevindimm inş.. derin tez zamanda gelicek sizin yanınıza eğerr perşembe günü muaynem güzel geçerse mutlaka yanınızdayımmm

Canım çok da ölüm kalım meselesi değil benim için. İş arayışım da yoktu. 3 yılı geçik süredir aynı işyerindeyim. İş arkadaşlarım da çok iyi. Ama kariyer anlamında elbette iyi bir teklif. Düşünülebilir. Tedavi sürecim olmasaydı direkt denerdim. Tedavi süreci işte insanın elini kolunu bağlıyor. Hakkımızda hayırlısı.. Sağlık olsun. Gerisi boş. :KK31:

Aminnnn inşallahhhh... :nazar::nazar::KK16:

Belki de sen en doğrusunu yapıyordun. Hayal edip de hayal kırıklığı yaşamak daha kötü. Aslında ben de kendime söz vermiştim. Hiçbir şey hayal etmeyeceğim diye.. Ama yine de akıllanmadım.:KK31: Şimdi bile temmuzda hamile kalsam bebeğin doğacağı tarihi hesaplıyorum. Yani ben iflah olmazın tekiyim. :KK25:

kızlar ben aynı fikirde değilim düşünmek bile hayalini kurmak bile bence o kadar güzelki.sanki gerçekmiş gibi kaybolup gidiyorsun içinde kısa da olsa o mutluluğu tadıyorsun.bir söz vardır rabbim nasip etmeyeceği şeyi hayal ettirmez diye bence hayal edin en azından onları elde edene kadar hayaliyle mutlu olalım olmaz mı ?

canımm hakkında hayırlısı olsun ama tedavi düşünüyosan benim fikrimm hiç girişme yeni bir işe.tabiki yinede kendin bilirsin ama bu olay bizleri birçok şeyden alıkoyuyor maaleseffff.

Kabakciceğim sağol canım iyiyim şükür. Dün iğneden dolayı ağladım diye yazmışsın ya kendimi suçlu hissettim :KK50: Hadi bakalım bir kaç günde o seviyeye gelirler inş.
Rahim filmi şu an için yasak bana, ameliyat olduğumdan doktor izin vermedi.
En yakın mucize ve çakır var sanırım sonuçlarını alacağımız :KK31:

Akasyam bir görüş bakalım :KK31:

Hilburum çok çok çok sevindim canım. Darısı Derin'İn başına inş. O da en kısa zamanda çıkacak Allah'ın izniyle :KK16:

Mikrooommmmm :KK3: Oldu mu modemin :KK8:

Kabakciceğim sağol canım iyiyim şükür. Dün iğneden dolayı ağladım diye yazmışsın ya kendimi suçlu hissettim :KK50: Hadi bakalım bir kaç günde o seviyeye gelirler inş.
Rahim filmi şu an için yasak bana, ameliyat olduğumdan doktor izin vermedi.
En yakın mucize ve çakır var sanırım sonuçlarını alacağımız :KK31:

Akasyam bir görüş bakalım :KK31:

Hilburum çok çok çok sevindim canım. Darısı Derin'İn başına inş. O da en kısa zamanda çıkacak Allah'ın izniyle :KK16:

Mikrooommmmm :KK3: Oldu mu modemin :KK8:

şimdilik olmuş gibi canım tekrar beni yolda bırakana kadar burdayımm:KK1:

çakır tedaviye başlamışsın hayırlı olur inş gönlünden geçen kucağına gelsin
hapyycim benide aramadılar bgn aradım ama dönmediler bide bnm görünmem gerek kanama devam ediyor gibi.bgn başka bidoktora gittim kesecik duruyormuş orda yani halen hamileyim:)estrofemin yan etkisi olabilir rahim çok kalınlaşınca böyle olabiliyor dedi.
medical cnm geçmiş olsun geçen hafta bende hastaydım ben bilmeden zerdaçal zencefil bitki çayları içmiştim meğerse içilmemesi gerekiyormuş.

İnş. bırakmaz :)
Böyle zamanlarda alıp fırlatasın geliyor değil mi :KK1:
Çoktur modem yumruklamışlığım :KK1:

format bile attırdım boşa pc den diye hatta satayımmı diye bile düşündüm telş.deki net çabucak bitiyo 50 mb ama tarife değişikliğide yapıcam bu ne böyle yaa dayanmıyo hiçibirşey

hapyycim benide aramadılar bgn aradım ama dönmediler bide bnm görünmem gerek kanama devam ediyor gibi.bgn başka bidoktora gittim kesecik duruyormuş orda yani halen hamileyim:)estrofemin yan etkisi olabilir rahim çok kalınlaşınca böyle olabiliyor dedi.
medical cnm geçmiş olsun geçen hafta bende hastaydım ben bilmeden zerdaçal zencefil bitki çayları içmiştim meğerse içilmemesi gerekiyormuş.

canım hiç sıkma canını inş. birşeycik olmaz.nekadarlık oldunuz siz

Begonvilcim sevindim canım.
Aman uzak dur bitki çaylarından.

format bile attırdım boşa pc den diye hatta satayımmı diye bile düşündüm telş.deki net çabucak bitiyo 50 mb ama tarife değişikliğide yapıcam bu ne böyle yaa dayanmıyo hiçibirşey

:KK1::KK1::KK1:
Telefondan girip yazmak da işkence be mikrom.

Begonvilcim sevindim canım.
Aman uzak dur bitki çaylarından.

:KK1::KK1::KK1:
Telefondan girip yazmak da işkence be mikrom.

evet aynen sevmiyorum ama mecburiyet kuzum zaten de bitti :KK1:yoksa ordan da olsa girerdimm annemlere gideyim dedim eşim perşembeye kadar sabret çıkma dedi sıkıntıdan patladım anlıyacağınnn.bu arada ennn geveze seçilmişimmm.siznkiler ne oldu göremedim:))

evet aynen sevmiyorum ama mecburiyet kuzum zaten de bitti :KK1:yoksa ordan da olsa girerdimm annemlere gideyim dedim eşim perşembeye kadar sabret çıkma dedi sıkıntıdan patladım anlıyacağınnn.bu arada ennn geveze seçilmişimmm.siznkiler ne oldu göremedim:))

2 günün kaldı sabret :)
Kimse bir şey yazmadı ki canım kaldı öyle ama evet sen en gevezemizsin :KK1:

X