Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet cnm bgn gitcem doktora cmrtesi keseyi görmüştüm 5.haftamdaym duruyormu bakallım Buarada bende jel kullanıyorum bendende geliyor aynen toplu olarak ama çok dğl.bazı arkadaşlarda da olduğunu duydumı
canım allah tamamına erdirsin sağlıkla güzel haberlerle gel canım
merhabe kızlar. bu gün ne kadar sessiz buralar. incinin yokluğu belli oluyor.
ben test yaptırdım sonuç pozitif. Allahıma şükürler olsun.Allah herkese en yakın zamanda nasip etsin inşaalah.

alminacım çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin sağlıkla kucakla inşallah rabbim tüm bekleyen arkadaşlarımıza da nasip et inşallahh

ben test yaptırdım sonuç pozitif. Allahıma şükürler olsun.Allah herkese en yakın zamanda nasip etsin inşaalah.

canım gözün aydın rabbim sorunsuz bir hamilelik nasip etsin:KK49:

zambakçım seni yakalamışken sorayım jele başladım bugün 3. gün akşam yapıyodum iğne saatinde ama sabaha döndum bugün büyük bi parça halinde geri gelmiş sendende bu kadar geliyomu canım ya çok fazla miktardaydı bunun bebeğe gitmesi gerekmiyo mu?

happy merak etme kuzum gıtmesı gereken mıktarı gıdıyor aynı sorunu bende yaşadım hatta renllı gelıordu ılk zamanlar kahverengi tarzında ama sımdı normal jel rengı gelıyor korkulacak bır durum yok :)

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

çok özledim sizi geçen hafta işler çok yoğundu yazamadım pek nasılsınız kızlar bir yaramazlık yok inşallah
geçmişi okumayı çok istedim ama tam 130 sayfa birikmiş gözüm korktu açıkcası çoşmuşsunuz yine
tedaviye yeni başlayan arkadaşlar var yanılmıyorsam rabbim kolaylık versin sonu bebişli olsun inşallahhh

happyy değerin çok güzel katlamış :nazar::nazar::nazar: rabbim sağlıkla tamamlamayı nasip etsin

mikrom nasılsın canım

hilalcim maşallah derin ve denize:nazar:bak gördünmü annesi nasılda çabuk öğreniyorlar inşallah bu hafta sonu kuzularınla evinizde olursunuz

incim canım benim nasılsın randevu aldınmı sen canım

medical canım nasol oldun toparyalabildinmi canm

akasyam canımm nasılsın

cano nasılsın bebişler nasılll

kezbancımm bizde seni çok seviyoruz canım :KK16:

sümeyyecim nasılsın canım bende arı sütü bal polen karışımı kullanmıştım faydası olduğuna inanıyorum inşallah herkese şifa olur

umutege nerelerdesin canım nasılsınız az kaldı değilmi kavuşmaya

canım biz iyiyizzzçok şükür siz nasılsız :KK16:

almina yüzün bundan sonra hep gülsün bu yaşadığın heyecan ömür boyu devam etsin hayırlı olsun canım
Herkes farkında dimi ocaktan beri hep pozitif alıyoruz inanıyorum bu müjdeler hep devam edecek

almina bende seni bekliyorum bugün haberi kesin gelir dedim :)) vede çok güzel haberle geldin gözün aydın tebrik ederim canım dondurulmuş olması dahada sevindirdi beni bende dört gözle sizlerden gelen haberi bekliyorum kaç tane transfer yapılmıştı birde değerinm nasıl canım gerçekten çok sevindimmm :KK16:

teşekkür ederim canım. darısı sizlerin başına. 2 tane transfer etti sevgili doktorum. değerim 349.70 çıktı.

cok sevindim allah kucagina almayi nasip etsin tebrikler, bizler icin de dua et canim

:nazar: çok sewındım canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah :KK16:

canım gözün aydın rabbim sorunsuz bir hamilelik nasip etsin:KK49:

almina yüzün bundan sonra hep gülsün bu yaşadığın heyecan ömür boyu devam etsin hayırlı olsun canım
Herkes farkında dimi ocaktan beri hep pozitif alıyoruz inanıyorum bu müjdeler hep devam edecek

cok sevindim allah kucagina almayi nasip etsin tebrikler, bizler icin de dua et canim

teşekkür ederim kızlar. çok sağolun. topiğin büyüsünü bozacağım diye çok korkmuştum aslında. hatta negatif falan olursa yazmayacaktım. ama çok şükür istikrar bozulmadı. inşaallah bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Allah ın izniyle ve doktorlarımızn uğurlu dokunuşu ile herkes bu duyguları yaşayacak inşaallah en kısa zamanda.

teşekkür ederim canım. darısı sizlerin başına. 2 tane transfer etti sevgili doktorum. değerim 349.70 çıktı.

ayyyyyyyyyyyy Allahım ne kadar sevindimmmmmmmm canım benim Allah tamamına erdirsin inşallah..:
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya bu memorial nasıl bi yerdir herkesin yüzü güldü pozitifi gördü:nazar:
bu çok profesyonelce ve ciddi çalıştıklarını gösteriyor dimi tedavi için sabırsızlanıyorummmmmm:KK16:

:119::119::119::119::119::119::119::119::119:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

sanırım şubatı kapattık hayırlısıyla :nazar: şimdi mart anneleri için dualar inş.sizlerdende kimse negatifi görmez hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alırız ve bir gün buluşuruz.20-30 kişi ve bebekleri...

ya yaptım ama temiz iki üç damla dışarı fırladı.. bişey olmuş mudur yaa bi de iğne elimden düştü bi kere yapmadan önce.. offff....

Yok canım bir şey olmaz korkma.

ya kızlar
sizi çokEn Büyük KK sevdiğimi söylemişmiydim ben

Biz de seni çok seviyoruz :KK16:

Çok şükür şimdi hastaneyle konuştum.DENİZİN sondası çıkmış....sadece biberonla emmerek besleniyor....

kaldı DERİN...Oda bikaç güne hallederse haftasonuna evimde olurmuyum dersiniz.... :)

Oh maşallah maşallah :nazar: Az kaldı hadi bakalım :)

bende yarın hastanede olucam ama kaçta olucam bilmiyom..
randevu içn aradım yoktu randevu daktırım gel dedi..
tedaviye başlıycaz inşallah..tabi şartlar oluştuysa..

Hayırlı olsun tedavin.

incim canım benim nasılsın randevu aldınmı sen canım

İyiyim şükür tatlım. Evet büyük gün 13 mart :KK16:

Almina çok sevindim. İdrarda çıktığı için kanda da pozitif bekliyordum açıkçası. Rabbim tamamına erdirsin inş. Sağlıklı, huzurlu bir hamilelik geçirmen dileğiyle :KK16:

X