Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Sumeyye eklediğin videonun ilk bir kaç dakikasını izlemem bile yetti :KK5: Geniş bir zamanda güzelce izleyeceğim inş.

Kiminse üzerinde hakkım varsa helal olsun.

Sen bir de sonuna kadar izle...

Eskiden hiç böyle diyildim, öyle her şeye ağlamazdım. Gerçekten çok güçlü duruyordum. Kimse benim çocuksuz olduğumu hiss etmezdi. Hatta rahat durumumdan arkadaşım bile rahatsız olurdu (bir az daha fazla istesen diye). Minik bebekler benim için sadece bebekti. Taa ki, ablamın küçük kızını kollarıma alana kadar. Öyle farklı bir duyguyla tanıştım ki... Bir de şu tüp tedavisi beni tamamen deyiştirdi. Eşim bile sen eskiden böyle diyildin, ağlamazdın diyor...

kan testi yaptırmadım daha. ama dün idrar testi almıştım. sabah onu yaptım. tek çizgi çıktı. çok üzüldüm. ağladım.
yine olmadı diye. az önce eşim aradı ona da dedim olmadı yine. eşimle konuştuktan sonra teste tekrar bi baktım ikinci çizgi çıkmış.
acaba ilaçlardan dolayı mı. bu pozitif bir sonuç olabilir mi bilemiyorum. şimdilik haberler böyle. eşimi tekrar aradım yeni test al diye. bugün kan veremeyeceğim çünkü,
şimdide anneme gidiyorum. size haber vermek istedim. yeni bir gelişme olursa yazarım kızlar. akşama kadar evde yokum. sizleri çok seviyorum.iyiki varsınız.

kan testi yaptırmadım daha. ama dün idrar testi almıştım. sabah onu yaptım. tek çizgi çıktı. çok üzüldüm. ağladım.
yine olmadı diye. az önce eşim aradı ona da dedim olmadı yine. eşimle konuştuktan sonra teste tekrar bi baktım ikinci çizgi çıkmış.
acaba ilaçlardan dolayı mı. bu pozitif bir sonuç olabilir mi bilemiyorum. şimdilik haberler böyle. eşimi tekrar aradım yeni test al diye. bugün kan veremeyeceğim çünkü,
şimdide anneme gidiyorum. size haber vermek istedim. yeni bir gelişme olursa yazarım kızlar. akşama kadar evde yokum. sizleri çok seviyorum.iyiki varsınız.

İnşeAllah hamilesindir. Bu kadar çabuk ikinci çizgi çıkmışsa tebrikler derim başka bir şey demem:KK16::KK16::KK16::KK16:

İnşeAllah hamilesindir. Bu kadar çabuk ikinci çizgi çıkmışsa tebrikler derim başka bir şey demem:KK16::KK16::KK16::KK16:

inşaallah canım benim.ama idrar testi için erken değil bence. burda yaptıran kızların hep silik de olsa bi ikinci çizgileri çıktı. benimde bugün transferden sonraki 8. günüm.
ama ilaçların etkisi olabilirmi diye tereddütlerim var.

inşaallah canım benim.ama idrar testi için erken değil bence. burda yaptıran kızların hep silik de olsa bi ikinci çizgileri çıktı. benimde bugün transferden sonraki 8. günüm.

Bir tek bildiğim yumurta çatlatma iynesidir ki, onun da etkisi 4-5 güne geçiyormuş. Yani bir şey varsa (inşeAllah vardır) o bebektir.

canımmm hemen öyle kötü düşünmeee .yaptıktan sonra bi 5 dk bekle.5 dk sonramı çıktı yoksa 5 dk içindemi.inş...hamilesindir.hemen moralini bozma.herkesinki idrarda gözükmeyebilir demiştim sana.sonuçta çıkmış ikinci çizgi ama bi yenile testi.hiç olmadığı zaman 10 dk da beklesek o ikinci çizgiyi göremiyoruz ama değilmi.ilaçların etkisi falan değilidr.kaldıki seninki donmuş transferiydi.hadi bitane daha al bari kan vermiyceksennn.

almina aynısı banada oldu bende çok sinirlenmiş ve üzülmüştüm acaba tuttu değer düşükmü diye aklımı sorular hep kemirdi testi banyoda bıraktım ve içeri geldim sonra tekrar baktığımda ikinci çizgi hafif belirmişti zamanla dahda netleşti canım inş. sende hamilesin daha 8.günmüş idrarda okadar çıkması normal..

almina aynısı banada oldu bende çok sinirlenmiş ve üzülmüştüm acaba tuttu değer düşükmü diye aklımı sorular hep kemirdi testi banyoda bıraktım ve içeri geldim sonra tekrar baktığımda ikinci çizgi hafif belirmişti zamanla dahda netleşti canım inş. sende hamilesin daha 8.günmüş idrarda okadar çıkması normal..

naberrrr kuzummmm:KK16::KK16:

ya kızlar çatlatma idrarda çıkarmı yaaaa,kanda bile 0-2 arası değer çıkıyo hem çatlatmayı yapalı kaç gün oldu ben umutlandım açıkçası inş.devamı gelir..

ya kızlar çatlatma idrarda çıkarmı yaaaa,kanda bile 0-2 arası değer çıkıyo hem çatlatmayı yapalı kaç gün oldu ben umutlandım açıkçası inş.devamı gelir..

almina çatlatma yapmadıki canım donmuş transfer onunkisi oyüzden rahat olmalı bence çıkmış işte.olmayınca nekadar beklersek bekleyelim çıkmıyoooo

merhaba kızlar, dün başıma neler geldi.önce prolaktinim yüksek çıktı.emar çekilebilirsin dediler.ona üzüldüm daha sonra prolaktinim iyi çıktı.emar çekilmeye gerek kalmadı.dün gonal f kullanmaya başladım.hemşire güzel anlatmadı.225 vurmam gerekiyordu.kalem şeklinde verdiler gonal f.iğneyi vurdum bi baktım 25 yazıyo.0 yazması gerekiyormuş.3 kerevurdum tekrar.yok hala 25 yazıyo.anlayacağınız dün ne vurdum bilmiyorum.demin hemşireyi aradım. 200 vurmuşsundur dedi.moralim çok bozuldu.2 gündür kendimde değilim giremedim hiç.var mı gelişmeler geçmişi okumadım henüz.bu gonal f kalemi nasıl kullanacağım hakkında bilgi verin kızlar

Keten hosgeldin sizde sorun varmi doktorun kim yalnız buraya yazanlar bidaha uğramıyor ilginç değilimi

canım hosbulduk bugün randevumuz cok güzel geçti..suan 150 mg gonalef le basladık..doktorum aynur hanım hayırlısı olsun işallahhhh cok heyecanlıyım:18::18::18:

X