Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

İyi olmuş :)
Kadının huyunu bildikleri için uzak durmuşlar çok da güzel yapmışlar.
evet evet istesem öyle olmazdı yani..herkes benim iyi niyetimi bilir ama işte o kadıncağız anlayamamış yazık..bebekte zavallım çok tatlıydı.MAŞALLAH..ama malesef o kadının torunu...

Yok canım ya sanmıyorum :) Bence yeni evlenen kimse hemen çocuk istemez tabi bazı istisnalar olabiliyor.
Amin inş.

Çok sevindim :) İyi ki dün konuşmuşuz burada :)
İyiyim şükür. Yok canım estağfirullah. Benim tedaviye ne zaman başlayacağım 13 martta belli olacak inş. Kontrolüm var o gün ameliyat kontrolü.

evet ya, gerçekten iyi ki konuşmuşuz. gaza gelip derdimi anlattım rahatladım.. :) bugün hatta sormak istediğiniz birşey var mı dedi hemşire doktor yanında, şaşırdım :) dosyama not mu düştüler acaba diye şüphelendim :)

anladım canım. hayırlıısı inşallaahhh.. ne ameliyatı olmuştun?

evet ya, gerçekten iyi ki konuşmuşuz. gaza gelip derdimi anlattım rahatladım.. :) bugün hatta sormak istediğiniz birşey var mı dedi hemşire doktor yanında, şaşırdım :) dosyama not mu düştüler acaba diye şüphelendim :)

anladım canım. hayırlıısı inşallaahhh.. ne ameliyatı olmuştun?

Çok güzel olmuş :)

Amin inş. Rahim ağzı ameliyatı canım.

lütfen öyle deme arkadaşım. bunun tek bir cevabı var, burası imtihan yeri. hayatımız boyu yaşadıklarımıza neden dersek işin içinden çıkamayız ki? evlenemeyenler, evlenenlere özeniyorlar. evlenenler çocukları olanlara. sağlıksız çocuğu olanlar, sağlıklı bebeği olanlara.. herkesin uğraşı, acısı bir çeşit. Rabbim kaldıramayacağımız yük vermesin. bak yollar var, imkanlar var. tedaviyi arıyoruz işte.

Arkadaşım ne güzel özetlemişsin söyledîklerinde çok haklısın. Evet aynen dedigin gibi herkes bir şeylere özeniyor. Ben hep hayırlı ve saglıklı uzun ömürlü evlatlar ver diye dua ederim ama bazen acaba duamı mı yanlış yapıyorum diye düşünüyorum. 3 kere tüp denedîm onlarda hep negatif insan biraz da olsa umutsuzluga kapılıyor... Ne bileyîm arkadaşım allah gönlümüze göre versin inşallah bize de nasip eder...

Çok güzel olmuş :)

Amin inş. Rahim ağzı ameliyatı canım.

geçmiş olsun canım.. :)

Arkadaşım ne güzel özetlemişsin söyledîklerinde çok haklısın. Evet aynen dedigin gibi herkes bir şeylere özeniyor. Ben hep hayırlı ve saglıklı uzun ömürlü evlatlar ver diye dua ederim ama bazen acaba duamı mı yanlış yapıyorum diye düşünüyorum. 3 kere tüp denedîm onlarda hep negatif insan biraz da olsa umutsuzluga kapılıyor... Ne bileyîm arkadaşım allah gönlümüze göre versin inşallah bize de nasip eder...

canım seni çok iyi anlıyorum.. ben de her zaman hayırlı evlatlar diliyorum, bizim evimizi evlat kokusundan yoksun bırakma diye dua ediyorum. vardır elbette zamanı canım ...
neden üçü de negatif peki, doktorlar ne dedi?

geçmiş olsun canım.. :)

canım seni çok iyi anlıyorum.. ben de her zaman hayırlı evlatlar diliyorum, bizim evimizi evlat kokusundan yoksun bırakma diye dua ediyorum. vardır elbette zamanı canım ...
neden üçü de negatif peki, doktorlar ne dedi?

Canım ilk ikisi yurtdışında oldu yumurta kalitesi kötü dendi bu arada amh degerim çok düşük 0.5 yani rezerv de az. Ama 3 cuncusu memorialde oldu çok umutluydum ama oda olmadı. Memorialde yumurtalarım çok kaliteli oldu. 6 yumurta toplandı 5i döllendi 5 güne 3 tane kaldı ikisi en iyi kalitedeydi transfe edildi ama oda olmadı. Tüplerde sorun olabilir dedi nur hanım zaten rahim filmimi begenmemişlerdi şimdi lap için karar veremiyorum. 4 martta randevum var nur hanım ve semra hanımla bakalım ne diyecekler...

Canım ilk ikisi yurtdışında oldu yumurta kalitesi kötü dendi bu arada amh degerim çok düşük 0.5 yani rezerv de az. Ama 3 cuncusu memorialde oldu çok umutluydum ama oda olmadı. Memorialde yumurtalarım çok kaliteli oldu. 6 yumurta toplandı 5i döllendi 5 güne 3 tane kaldı ikisi en iyi kalitedeydi transfe edildi ama oda olmadı. Tüplerde sorun olabilir dedi nur hanım zaten rahim filmimi begenmemişlerdi şimdi lap için karar veremiyorum. 4 martta randevum var nur hanım ve semra hanımla bakalım ne diyecekler...

Hakkında hayırlısı olur inş.

inci naber canım?

mikro nerde hayırdır...valla ne yalan söliim o olmayınca az sayfa birikiyor :)

inci kız topiğin enlerini seçsek ya:)

EENNN GEVEZE: MİKRO :)
EENNN DUYGUSAL : ?
EENNN VS VS GİBİ :)

inci şu videoyu izledim de içim bi tuhaf oldu valla..birkez daha anladım ALLAH ol derse olacak hangi güç böyle bişey yapabilir ki..RABBİM hakkımızda hayırlısını versin

canım ilk ikisi yurtdışında oldu yumurta kalitesi kötü dendi bu arada amh degerim çok düşük 0.5 yani rezerv de az. Ama 3 cuncusu memorialde oldu çok umutluydum ama oda olmadı. Memorialde yumurtalarım çok kaliteli oldu. 6 yumurta toplandı 5i döllendi 5 güne 3 tane kaldı ikisi en iyi kalitedeydi transfe edildi ama oda olmadı. Tüplerde sorun olabilir dedi nur hanım zaten rahim filmimi begenmemişlerdi şimdi lap için karar veremiyorum. 4 martta randevum var nur hanım ve semra hanımla bakalım ne diyecekler...

hepimiz kaçıncıları apıyoruz ....yapacazzz...ümitsiz olma lütfenn...sabır sabırrr..biliyosun ben de lap.olucam

nasıl olsun canım iş güç işte bir an önce tatil olsun istiyorum ilk tedavimde böyle değildim ama bunda çok sabırsızım:KK52:

Aynen aynen. Su gibi aksın istiyorum zaman ama sanki inatlı kaplumbağa hızıyla geçiyor :KK1:
Neyse sonu güzel olsun da dayanırız ne yapalım.

inci naber canım?

mikro nerde hayırdır...valla ne yalan söliim o olmayınca az sayfa birikiyor :)

inci kız topiğin enlerini seçsek ya:)

EENNN GEVEZE: MİKRO :)
EENNN DUYGUSAL : ?
EENNN VS VS GİBİ :)

İyilik canım senden naber?
Mesaj atalım bakalım neredeymiş :)

Hehe seçelim çok güzel olur bence :KK1:

inci şu videoyu izledim de içim bi tuhaf oldu valla..birkez daha anladım ALLAH ol derse olacak hangi güç böyle bişey yapabilir ki..RABBİM hakkımızda hayırlısını versin

Ya sezyal sonunu izledin mi? Tam doğum anında dondu benim pc de :KK43:
Gerçekten öyle. Benim hep ilgimi çekmiştir bu anne karnında yaşam konuları. Evde bir dvd var ama izlemiyorum :) Kendime söz verdim hamile kaldığımda eşimle birlikte izleyeceğiz inş.
Ne kadar mucizevi geliyor insana değil mi... Allah'ın büyüklüğü, hikmeti karşısında ne kadar aciziz. Rabbim her şeye kadir...

ben de en MEMNUNİYETSİZZZZ
MERHABA BU ARADA

Yok canım olur mu.
Enleri seçersek olumsuz ibare kullanmayalım zaten :KK34:

X