Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kısa olacak evet önceki gibi iptal olmaz umarım evet cok heyecanlı bazen pes etsemde kendimi toparlamaya çalışıyorum buraların sayesinde

Önceki baska merkezdeydi ama Burdaki memorialdaki iptal oldu çünkü doktorum bu ay olursa pek şans yok dedi yumurtamı iyi görmedi

canım ya yeni gördüm değerini çok sevindim maşallah maşallah allahım nazarlardan korusun kuzularınla beraber içimden ikiz geçiyor benim keyfini çıkar cnm benim

Juliaacım ne yapalım bizler de böyle kavuşacağız inş. minişlerimize.
Unutma bizler değerli anneleriz çocuklarımız da çok çok çok kıymetli

bak canımm iyikide içini dökmüşsün en azından mesafe katettin.içine atsaydınn kendi kendine kızdığınla kalıcaktınnnn

mikrocum geçmişe dalamıyorum usg gününü alabildin mi canım

aldım canım haftaya perşembeee çok heyecan bastı benii

sen nasıl oldun biraz iyileşebildinmi

Herkese selam Özlediniz mi beni

merhaba..çok çabalamışsın gerçekten ama umudunu yitirme burda 8.denemede başaran arkadaşımız var bin şükür...öncelikle dondurulmuşlarını mutlaka dene bence...benim teyzemde almayada tüp bebek tedavisi gördü,3 oğlu var şimdi.ilki taze embriyo sonraki 2 oğlumuzda donduruulmul embriyo...ama bana ilginç gelen teyzemin her denemede iğne oldum demesi..orda farklı bi yöntem uygulanıyor anladılğım kadarıyla..ama kesinlikle dondurulmuş embriyolar çöpe gitmemeli onlar can yaaa.benim kuzularımda dondurulmuş o yüzden bu konuda çok hassasım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…