Meme büyütme sonrası ödemler meme boyutunu ne denli etkiler

Canim benim cokkkk sevindim iyi olmana masallah sana,bende senin gibiyim yazildigi gibi sikintilar yaşamıyorum gayet iyiyim cok şükür,sadece sag taraf hala soldan biraz daha buyuk ama sanirim daha odemler tam gecmedigi icin,aynen bende yumusamaya basladigini hissediyorum bende ici bos 80b aldim pentiden gayet guzel dolu dolular,bak bide basta gozumuze nekadar buyuk gelmisti simdi alistik bile:)

Yazmayi unuttum contractubex i ihmal etme ben ilk haftadan beri kullaniyorum izler icin faydasi var bence baya iyi durumdalar

Evet kesinlikle alıştık o eşitsizlik bendede var sağ memem diğerine göre benimde bi tık daha farklı ama oda düzelir diye düşünüyorum benim önceden de birazcık eşitsizlik vardı çünkü sağ memem çok hafif daha aşşağıdaydı

Doktorum duzelcegini soyledi ama bakalim oyle cok asiri da rahatsiz etmiyo oldugu kadar

bende olacagim ameliyat ama cok korkuyorum:)doktor bana 300 cc dedi ama kucuk mu olur acaba?bana foto atarmisiniz?

ödemler bildiğim kadarıyla ameliyat sırasında deformasyona bağlıdır. yani gerçekten de devasa ödem tutabilir ve bu yüzden çok büyük görünebilir. bence hiç endişelenme canım küçülecek. hatta ödemli büyük haline alışacaksın belli süre sonra küçüldüğünde keşke büyük kalsaydı diyeceksin:))

Yazmayi unuttum contractubex i ihmal etme ben ilk haftadan beri kullaniyorum izler icin faydasi var bence baya iyi durumdalar
canım selamlar ,
contractubex kullanıyrum 1 haftadır ve birşy sormak istiyorum teninde kalıntı bırakıyormu yanı sanki kendini ovarsın kir çıkar ya , sürdüğüm yerlerde o tarz bi durum oluyor dikiş hatları yakınında oluyor çünkü sürerken ister isteemezn oralarada geliyor

Evet canim aynen bende de var o durum kalinti birakiyor,sanirim ölü deriyi soyma gibi bi islevi var zamaninda akne icin kullanmistim dogum sonrasi catlaklar icin ve ameliyat izleri icin kullanilan populer bir krem ,bende ister istemez surerken bulastiriyorum dikislerin etrafina,bakalim inşallah işe yarar, senin azdir ama dikiş izin sadece göğüs altindaydi degil mi canım

Evet sadece göğüs altın da ve kaşıntı yaptı ya sivilce izler için kullanabilir miyim

Evet sadece göğüs altın da ve kaşıntı yaptı ya sivilce izler için kullanabilir miyim
ben cok eskiden kullanmistim kisa bi sure ama pek ise yaramamisti sanirim bi arastir istersen ama yuzune surceksen gunesten koruman lazim dikkat et kaşıntıyi bi soyle doktoruna belki onun icinde bi krem verir canim

kesinlikle gözle görülür bir şekilde küçülme oluyor,merak etme (daha sonra keşke bir tık daha büyük yaptırsaydım diyeceksin ):))))))))

Dual planda silikonun üst kısmı kas altına alt kısmıda kas üstüne gelecek şekilde konur. Böylelikle daha doğal bir geçiş olur. Benimde dual plan oldu bugün 10. Günüm. Ağrım sızım yok ama hareketlerim kısıtlı ve memenin alt kısımlarıyla ucunu hissetmiyorum. Sizde de bu durum oldu mu?

Ben uclarını hep hissediyordum alt kısımlarını bende hala hissetmiyorum 6 aya herşey oturup normale dönüyor diyorlar benim de 2 ay oldı

Ben uclarını hep hissediyordum alt kısımlarını bende hala hissetmiyorum 6 aya herşey oturup normale dönüyor diyorlar benim de 2 ay oldı
Ne güzek iki ay olmuş benimde 2. Haftam. Nasılsınız peki ameliyattan önceki gibi hareket edebiliyor musunuz yoksa hala zorlanıyor musunuz?

Ne güzek iki ay olmuş benimde 2. Haftam. Nasılsınız peki ameliyattan önceki gibi hareket edebiliyor musunuz yoksa hala zorlanıyor musunuz?
Şuan çok rahatım istediğim gibi hareket edebiliyorum sizde 1 hafta sonra çok daha rahatlayacaksınız merak etmeyin , geçmiş olsun tekrardan

Kaç gün izin almıştınız işten?

Canim pek bir fark olmuyor acikcasi yani oyle cup degismyor ama emin ol doktorun en uygununu takmistir ben doktorumu dinlemeyip sorla buyuk cup taktirdim suan o kdar pismanim ki ilk fkrsatta degistiricm ilk basta gozune kucuk gelebilir dha sonra hosuna gidiyor merak etme ayrica kucuk olmasinin soyle bir avantaji var destekli sutyenlerde cok dha guzel modeller var buyuk yaptirnca bulamyorsn rrsmen desteksiz. Bende ilk firsatta olucam ama fiyatlar nasil sen nerede yaptridin acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…