Meme büyütme sonrası ödemler meme boyutunu ne denli etkiler

Ayrıca cevabınız bana o kadar iyi hissettirdi ki teşekkür ederim tekrardan
Rica ederim ne zaman isterseniz yazabilirsiniz,benim doktorum diren kullanmadigini kanama olmiycagini soylemisti ama hangisi iyi diye düşünmeyin doktorunuz taktigina gore bir bildigi vardir demek ki sizin icin gerekliydi,insallah bir an once çıkar kurtulursunuz direnden,ama cok aciniz varsa da yine de bir doktorunuza danisin isterseniz tedbirli olmak herzaman iyidir

Buarada yazmayi unuttum cok zor biliyorum beklemek ama estetik ameliyatlarda gercek sonuclari gormek icin malesef sabir gerekiyor,ben mememin gunden gune iyilesip yumusadigina seklinin oturmasina tanik oldum,yine meme görünmeyen yerde,bir ay once burun estetigi oldum burnum odemden oldukca sis kocaman duruyo yuzumun ortasinda ama o da iyilesicek zamanla biliyorum o yuzden kafaya takmamaya calisiyorum,demem o ki sabir sabir sabir hersey sonunda eskisinden çok daha guzel oluyor ve iyiki yaptirmisim diyorsunuz cekilen acilar da unutuluyor

Ben 4 gün önce istanbul prof.suleyman yalçın hastanesinde gogus büyütme ameliyatı oldum çok memnun kaldım drdan tolga aksan dr adı tavsiye ederim bana 9000 bine maal oldu toplam 1 gece kaldım Hastanede

Ne kadar oldu ameliyat olalı benimde 2 ay bitti ama hala bazı hareketlerde ağrım.oluyor benimde 3 çocuğum var 275 cc kas altı takıldı sağ daha iyi ama sol biraz daha hissediyorum daha dokunamıyorum bile 2 haftadır arada sağ sola yatıyorum. Birde t şeklinde kesi ya ama benim meme altında ki lesoyi nerdeyse boydan boya kesmiş dr köşeye gore değişiyor mu bu kesi yerleri yaaa sizinkisi nasıl birde iz için kullandığınız krem var mi

Merhaba benim 8ay oldu,tam anlamiyla kendi meme gibiler hicbir sikayetim yok cok sukur,2ay henuz erken olabilir zaman icinde sizinde agrilariniz bitecektir,benim alttaki kesi pek belli olmuyo,dik olan kesiler daha belirgin,doktorum contraktubex krem vermisti ama ilk bikac hafta kullandim sadece sonra usendim surmedim belki sursem iz daha iyi durumda olabilirdi ama cokta rahatsiz edici degil

Çok teşekkür ederim cnm. Tekrar geçmiş olsun ⚘

Merhaba ben ameliyat olalı 2 hafta oldu 335 cc yuvarlak kas altı banada cok buyuk geliyorlar şuan ne durumdasınız küçülme oldumu?

Merak etmeyin 2hafta daha cok erken,odemler inince küçülecek vucudunuzla uyumlu olucak
Doktorda aynı şeyi söylüyor ama asistanı çokta bir küçülme olmaz sekli oturucak sadece dedi. Ebat olarak şuan çok geniş ve büyük bedenimle de o kadar alakasız duruyor ki ufak bi küçülme durumu kurtarmaz. Tartildim ameliyat onceki kilomdayim bu odemler nerde? 2 haftadır çok mutsuzum 1.67 boy 52 kiloyum ust bedenimde cok ince o yuzden cok eğreti duruyor. Lutfen ne kadar bir küçülme olur 1 cup falan diyebilirmiyiz?

Bende de 315 cc var bana da küçük geliyor. Göğüs altı ve göğüs çevresi ölçünüz kaç cm acaba? Size büyük geliyor olabilir mi?

Hic endiselenme ben 4.gun bandajlar acildi gordum kalp krizi geciriyodum bu ne diye ayip olmasin diye doktora da bisey diyemedim ama cok büyük duruyodu ust bedenim incedir çünkü 370cc takildi,o kadar uzuldum kafaya taktim ki suan 8ay oldu muthis duruyolar bazen diyorum iyiki beni dinlememis doktor bana kalsa 300yeter diyodum,o odemler sislikler devasa gorunmesine sebep oluyo,1 cup diyebiliriz sanırım 3.ayda fln normale donmus oluyo,lutfen uzmeyin kendinizi zamana birakin yakında iyi ki ameliyat olmuşum diyceksiniz tecrubeye guvenin

Şimdi siz böyle deyince de benim moralim bozulmuş oldu çok mu küçüldü benim 25 gün oldu şuanki boyut çok mu büyük kalıyo ileriye göre?

Şimdi siz böyle deyince de benim moralim bozulmuş oldu çok mu küçüldü benim 25 gün oldu şuanki boyut çok mu büyük kalıyo ileriye göre?
Sizde moralinizi bozmayin odemler kisiden kisiye değişebiliyor cunku,benim tas gibi sertti yani belliki baya odemliydi zaman icinde kuculdu ve yumusadi ama sizin vuvudunuz cok odem tutmadiysa buyuklukte fazla bi degisiklik olmiycak sadece sekli oturcaktir

Çok teşekkür ederim içime su serptiniz

Şöyle söyleyebilirim 3 buçuk ay geçti mezura ile ölçüyordum 98 felan çıkıyordu 95 şu an ve biri hala ödemli hep aynı kısımdan ölçtüm çünkü diren yerlerinin oralardan geçirdim mezurayı. Ve de ağzımdan çıkacak gibiydi inme var alta doğru

Merhaba, benim de yarın sabah ameliyatım var.Motiva Ergonomix 300 cc kararlaştırdık doktorumla. Benim de hiç meme dokum yoktu umarım güzel olur, doğal olmasını istiyorum.Benim derim ince olduğu için sana max 300 cc girer dedi doktor. inşallah mutlu olurum sonuçtan biraz heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…