Meme büyütme sonrası ödemler meme boyutunu ne denli etkiler

1aloavera

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2018
27
12
28
Merhaba arkadaşlar ,
01.06.2020 tarihinde kas altı meme büyütme ameliyatı oldum . 25 yaşındayım evli değilim 1,64 boy 56 kg dayım, doktoruma çok büyük istemediğimi söyledim , normal memelerim yok gibi birşeydi double destek 75 a cup kullanıyordum. Doktorum ameliyatta 325 cc mentor marka yuvarlak silikon takmış. 80 b cup oldu dedi ama şuan çok büyük gözüküyor herkes ödemler geçince normale döneceğini söyledi doktorumun hemşiresi b cup oldu göğüslerin ödemler geçsin göreceksin falan diyor ancak şuan çok stresliyim acaba ödemler gidince gerçekten gözle görülür küçülme olur mu asıl soru bu aslında lütfen tecrübesi fikri olanlar cevaplarsa çok sevinirim gerçekten agrısı sızısını geçtim şuan tek derdim boyut olarak dikkat çeker mi ben çünkü çok dikkat çekmesini istemiyorum aşırı dursun istemiyorum yardımlarınızı cevaplarınızı bekliyorum kızlar

Gecmis olsun canim gule gule kullan,bende senden iki gun sonra ameliyat oldum bana da suan devasa gorunuyorlar umarim odemler gecince iner doktorum inecegini soyledi

Gecmis olsun canim gule gule kullan,bende senden iki gun sonra ameliyat oldum bana da suan devasa gorunuyorlar umarim odemler gecince iner doktorum inecegini soyledi
Geçmiş olsun sanada canım kaç cc taktırdın detay verebilir misin taktırmadan önce göğüslerin varmıydı hiç mi yoktu

Canim benim sadece protez degil ayni zamanda diklestirmede oldu,2bebisi toplamda 3 yil emzirmemden dolayi baya sarkmis sönmüş balon gibilerdi,doktorum hic meme dokun yok dedi ben var saniyodum cok buyuk istemiyodum ama doktorum olmusken biraz buyuk olsun bak sonra fikrin degisir dedi karari ona biraktim ameliyata 300-400cc arasi farkli protezlerle girmis 370takmis,bakalim insallah zamanla kendimin gibi hissederim,suan baya taş gibi sertler

30yasindayim buarada 162 boy 54 kilo benzer fiziklerimiz varmis eminim 325 çok buyuk durmayacaktir biraz sabret

Geçmiş olsun sanada canım kaç cc taktırdın detay verebilir misin taktırmadan önce göğüslerin varmıydı hiç mi yoktu
Merhaba canim nasil oldun merak ettim iyikesme surecin nasil geciyor? Benim yarin 1hafta olacak agrim pek yok ama cok gergin cok sisler henuz bir inme odemlerde bi azalma yok, doktor kontrolum vardi dun yüzde 10u inecek ve zamanla yumusiycak diyo ama suan tabi hic inanamiyorum buna

Merhabalar
Benim bugün 10. Gün tekrar kontrolüm vardı gittim dikişlerim vs herley çok iyi dedi doktorum o bahsettiğin hisler bendede hala mevcut 1 ayı bulur normal hissetmemiz diye düşünüyorum ben . Onun dışında yumuşama falan da bikaç ayı bulacaktık ama masaj çok önemliymiş bu dönemde benimde ödemler biraz fazla sürekli masaj yap memelerine dokun dokunmaktan korkma dedi doktorum . Bakalım ikimiz içinde ve tüm ameliyat olanlar için inşallah sorunsuz hızlı bi şekilde geçer ve unuturuz bu günleri

İnsallah canim bian once iyileşir sagligimiza ve istedigimiz goruntuye kavusuruz,birsey sorucam sen dikişlerin ustundeki bantlari nasil cikardin suyla yumusatarak mi cok korkuyorum suan acmaya dikisler acilcakmis gibi geliyo ama acip krem surmeye baslamam lazim fazla iz kalsin istemiyorum,aklinda bulunsun doktorum contractubex krem verdi izler icin oldukca etkiliymis

Bandajlardab Bende korktum . normalde pazartesi açmam gerekiyordu duşta ıslanınca açarsın dediler ama açamadım, bugün kontrolde çıkardılar . bana şimdilik sadece bepanthen sür günde 3/4 defa dedi . Daha sonra iz için krem başlayacakmışım sanırım :/

Çıkaedınmı canım çok sevindim
Evet canim cikardim ameliyat oncesi en cok dikis izlerinden korkuyodum ama gözüme suan bile cok kotu görünmedi zamanla iyilesir ama iste su ödemler sislik bi inseydi seklini bulsaydi cok iyi olcakti beklemek zor geliyor,seninkiler nasil biraz gözün alisti mi buyuklugune

Evet canım gözüm alıştı inşallah zamanla oturunca daha iyi olacak çok şükür ağrılı dönemleri atlattık sayılır 1 ay sonra daha iyi olacak inaşşalh

Merhabalar, ben ve kardesim 09.06.2020 de yani geçen hafta ameliyat olduk. Bizim de meme dokumuz yoktu hemen hemen hiç. 325cc mentor yuvarlak silikon takıldı. Dual plan yani yarısı kas altı yarısı üstü.Dün(6. Gün) doktor sargıyı açtı. Bana ödemli hali bile küçük geliyor Aslında belki öyle gorunmez ama bizim memeler biraz ayrıkmis doktor ameliyattan hemen önce ölçüp biçerken söylemişti bunu.Moralimiz bozuldu. Meme uçları biraz ayrık olacak dedi. Belki biraz daha birlesik olsa küçük görünmez gözüme ama bence küçük. Bir de ödem gidince %10oraninda küçülecek demisti doktor. Daha da küçülsun istemiyorum. Size nasıl büyük görünüyor

merhaba ;
öncelikle geçmiş olsun bu birazda kişinin ne istediğiyle alakalı ben zaten büyük meme istemiyordum oyüzden ödemli hali bana büyük gelmişti ve hiç yokken birden olması biraz garipsedim. ama şuan gözüm alıştı daha iyi hissediyorum .bu arada dual plan direkt kas altıdır yarısı kas altı yarısı kas üstü ilk defa duyuyorum şuanda çünkü benimde dual plandı yani kas altıydı . Bahsettiğiniz teknik nasıl oluyor merak ettim

Meraba canim nasil geciyor iyileşme surecin sagligin iyidir umarim,hala biraz buyuk gorunsede benim gozumde alisti artik

Meraba canim nasil geciyor iyileşme surecin sagligin iyidir umarim,hala biraz buyuk gorunsede benim gozumde alisti artik
Merhaba ;
evet benimde gözüm alıştı pazartesi işe başladım şuan çalışıyoruym masa başı iş oldugu için zorlanmıyorum gayet rahatım dikişlerim de iyi gidiyor ama tabi hala baya belirginler dikişler , gunde 3 defa bepanthen kullanıyorum . hareketlerim dikkat ediyorum ancak rahatım medikal südyen biraz baskı yapıyor sıkıyor ama alıştım gibi ya :) biranönce normal südyene geçiçeğim günü bekliyorum . Senin nasıl durumlar

Sevindim canim iyi olmana:) aynen su sutyenlerden kurtulup normal sutyene gecmeyi bende bekliyorum:) benim dikisler fena durumda degil lolipop kesi oldugu icin baya dikis var ama cok göze batmiyo iyi durumdalar bir haftadir o sana yazdigim contractubex kremi kullaniyorum gunde iki defa bilmiyorum ise yariyo mu bi arastir istersen, benim de ödemler tam inmedi ozellikle sag taraf soldan buyuk duruyo ama doktorum zamanla duzelcegini söyledi bakalim bekliyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…