Meme büyütme sonrası ödemler meme boyutunu ne denli etkiler

Canim benim doktorum yüzde 10u kuculcek dedi ama bilmiyorum tabi odem miktarina gore degisiyodur benimde 22.gunum hala pek kuculmediler ama zaman lazimmis tam olarak kendini bulmasi 6ay gibi bir surec kendini uzme azcik sabir

Merhaba arkadaşlar yazılarını okudum yeni ameliyat olmuşsunuz öncelikle çok geçmiş olsun yeni olduğunuz için fiyatlara ve doktorlara çok daha hakimsinizdir diye düşündüm bende 31 yaşındayım ve memelerim çok küçük dümdüzler ameliyat olmak istiyorum fakat süreçle alakalı hiçbir bilgim yok hastanede nekadar kalınır 3 tane çocuğum var onlara bakabilirmiyim doktorlarınızdan memnun kaldınız mı size toplamda nekadara mal oldu çevremde bu konuda hiç bilgi sahibi olan yok yaptırırsam eğer kimsede bilsin istemiyorum yanlız eşim ve ben aklımda bir sürü soru bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim bu arada istanbuldayım

Canim merhaba,hastanede 1gece kalmak yeterli oluyo,1ay oldu ameliyat olali suan iki bebegimi de biri 2biri 4yasinda kucagima alabiliyorum ama ilk bir hafta cocuklarina ve kendine bakman zor olabilir yaninda sana yardım etcek biri lazim ilk hafta,ben ankarada oldum ameliyatimi 15bine mal oldu istanbulda olan arkadaslar sana daha iyi fikir verebilirler bu konuda,baska sorun olursa yardimci olmaya çalışırım

Merhaba,
Ben de yaklaşık bir senedir meme büyütme estetiği olmak istiyorum.Mart ayında olacaktım ancak virüs çıkınca ailem olmamı istemedi ve çok mutsuzum.Sonbahar için ikna ettim inşallah bir aksilik çıkmaz.
Göğüs çevrem 76 ve meme dokum hiç yok,erkek gibiyim ve çok kötü hissediyorum hep ağlıyorum.
Ben 75A dolgulu sütyeni bile dolduramıyorum,tahta göğüslerim var. Dolu dolu 75B ya da 75C cup olmak istiyorum.
Yuvarlak ve Damla protez arasında kararsızım.
Üst lobum da hiç yok ve dolu dolu olmasını istiyorum.
Benim sorum,virüs döneminde ameliyat olan var mı ve nasıl geçti süreç sizin için? Hastane ortamı ve hijyene nasıl güvenebilirim?
Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum,şimdiden teşekkür ederim.❤

Merhaba canim,ben 4haziranda oldum meme buyutme ve dikleştirme ameliyatımi,surec acisindan bi sikinti yasamadim cok sukur,maskeyle gittim tabi hastaneye ama ameliyat sirasinda ve sonrasinda oda da dinlenirken maske yok tabi:) ama doktorlar ve hemşireler sürekli maske kullaniyorlar ve ozel hastanedeysen kendi odanda kaldigin icin kimseti gormuyorsun zaten ertesi günde taburcu oluyorsun,benim doktorum yine de corona vakasi olmayan bir hastane secmisti,sen yine de bu sureclerin gecmesini bekle eger tedirgin olcaksan sonucta cok acil bi durum degil bi kac ay daha sabredersin doktorun en doğrusunu bilir tabi ama dekolte bolgesinin de dolu dolu durmasini istiyosan yuvarlak secmen daha dogru,mesela ben daha dogal istiyordum damla secsem daha iyi olurmus yuvarlak takildi dekolte kismim yani üst lob dolu dolu baska sorun olursa cekinmeden sorabilirsin

Geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim
Ben de 21 yaşındayım ve son bir senedir psikolojik olarak kötü bir durumdayım.Hiç meme dokum olmadığı için sanırım yuvarlak silikon benim için daha iyi olur,kas altında daha doğal sonuçlar elde edildiğini duydum ama tabi doktorlara da danışmam gerekiyor.Bu yaz memelerimin olmasını çok istemiştim ama hayırlısı böyleymiş.İnşallah bir aksilik çıkmazsa sonbaharda olmak istiyorum.Ailem virüs çıkınca hastane ortamına gitmemi istemedi.
Siz hangi şehirde ameliyat oldunuz? Ve özel olmazsa doktorunuzun adını öğrenebilir miyim? Ve önceden meme dokunuz var mıydı yoksa benim gibi miydi?
Size de geçmiş olsun,sağlıklı mutlu günler diliyorum
Şimdiden çok teşekkür ederim

Rica ederim canim onemli degil,acele etme bu süreçte en önemlisi dogru doktoru bulman sonucta olmusken en guzeli olsun bian ince sagligina kavus,ben 31yasindayim genc kizken az da olsa vardi gogsum ama iki cocuk emzirmeden dolayi sönmüş balon gibi sarkik ici bos duruyorlardi oyuzden hem dikleştirme hem silikon yapildi yani son durumda benimde dokum kalmamisti,ben ankarada oldum doktorum Ömer Ekin hocaydi memnun kaldim,kas altina yapildi benim de ne kadar dogal olcagini zamanla gorucez bakalim simdilik hala buyuk gözüküyorlar gözüme:) sen sonbahara kadar arastirmaya devam et insallah en icine sinen sekilde olursun ameliyatini

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederimİnşallah her şey güzel olur,heyecanlıyım.Yaptırmışken doğal durmasını çok istiyorum.Ben de İstanbuldayım,virüs olduğu için doktorlarla yüz yüze görüşmeye gidemiyorum ama araştırmaya devam ediyorum.
Ben de 75A dolgulu sütyen bile dolmuyor içi boş.dolu dolu 75B olmak istiyorum.
Kas altına yuvarlak silikon mu oldu size? Yumuşaklığı nasıl en çok onu kafaya takıyorum,hep sert kalmıyor değil mi ödemler inince yumuşama oluyor mu
Teşekkür ederim

Şöyle soyleyim canim suan 75B dolu dolu oluyor bana,dedigim gibi ciplakken hala gözüme buyuk geliyor ama kiyafetle cok dogal kimse hicbisey anlamiyor,kas altina 370cc yuvarlak mentor marka takildi,benim 35gun oldu olali tabi yumusamaya basladi ama tam olarak oturmasi 6ay 1seneyi buluyormus,yani normal meme gibi yumusasik duaunme diri duruyorlar suan ama doktorum zamanla tamamen senin olcaklar yumusiycaklar dedi bakalim zamanla gorcem,yuzyuze gorusmeye gidince doktor da daha icine siner kesin kararini verirsin zaten merak etme,doktorlar boyutu da ameliyatta deneyip karar veriyorlar oyuzden iyi bir doktor bulursan o seni istedigin goruntuye kavusturacaktir uzulme hic

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız gerçekten Evet zaman bunun ilacı sanırım,ben de yaptırdığımda hemen yumuşamasını beklemiyim o zaman,sabretmem gerekiyor Ödemler indikten sonra daha da yumuşuyormuş sanırım.Peki bir başkası dokunduğu zaman da o sertlik hissedilebilir mi Silikon oturana kadarki süreç içinde?
Ben de sonbaharda görüşmelere gitmek istiyorum inşallah hayırlısı olur
Teşekkür ederim tekrardan

Tabi hemen tam istedigin kivama gelmesini bekleme biraz sabır işi,mesela ben okudugum yorumlara göre cok cabuk iyilestim ama memelerin morluklarinin odemlerinin gecmesi dikislerin izlerinin azalmasi yumusamasi hepsi zaman aliyo,ama moral bozmaya da gerek yok dedigim gibi ben bir ayda hissetmeye basladim yumusamasini bundan alti ay yada 1sene sonra hissedilir mi bilemiyorum canim ama suan esim ellediginde o sertligi hissetmemesi mumkum degil oyle normal meme gibi minciklancak kivamda degil sert hala aklina takilan bisey olursa yazabilirsin herzaman

Teşekkür ederim Merak ettiklerimden biri de yumuşaklık konusuydu.Sanırım en yumuşak silikon bile takılsa belirli bir zaman geçmeden hemen yumuşama olmuyor. Size de geçmiş olsun tekrardan,en kısa zamanda istediğiniz görüntüye ulaşırsınız inşallah,sağlıklı mutlu günler diliyorum.sevgiler

doktorunuz kimdi ? bende ameliyat olmak istiyorum ama iyi bir doktor bulamadım.

Doktorumu önermiyorum.. 250-270 cc konuştuk 315 cc taktı ameliyatta. Büyük istememiştim. Şu an dev gibi geliyor bana hala alışamadım. O kadar çok muayene hastası var ki bence benim ne istediğimi unuttu ve kafasına göre taktı. Bir de ameliyattan sonra doktor beni hiç görmedi daha. 2 kez kontrole gittim asistanları bakıyor doktor piyasada yok.

Merhaba canim nasil oldun sagligin nasil
canım merhabbaaaaaaa :)
böyle mutlu bir selamla girmek istedim konuya :) Çok iyiyim şükürler olsun bu arada countratubex kreme geçtim bende 2 gün oldu geçeli , memelerim biraz daha yumuşadı dışarıdan dokunan biri sert diyor ama ilk günlere göre bana daha yumuşak geliyor ben anlayabiliyorum . agrım sızım cok kalmadı gibi sadece bazen cok ani hareketlerde bi kalıyorum aklıma geliyor duruyoru bi aksilik olmasın diy . yani yazıldıgı gibi batmalar uyuşmalar sızılar acılar hiçbirşeyim yok şuan da cok şükür herşey güzel ilerliyor , 2 tane südyen aldım içi boş 75 b cup tam doluyor ben oyshodan aldım oyshonun kalıbıylla böyle ama diğer markalardan daha almadım , sen nasılsın nasıl ilelriyor bkalım mutlu usun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…