Meme büyütme sonrası ödemler meme boyutunu ne denli etkiler

Merhabalar
Benim bugün 10. Gün tekrar kontrolüm vardı gittim dikişlerim vs herley çok iyi dedi doktorum o bahsettiğin hisler bendede hala mevcut 1 ayı bulur normal hissetmemiz diye düşünüyorum ben . Onun dışında yumuşama falan da bikaç ayı bulacaktık ama masaj çok önemliymiş bu dönemde benimde ödemler biraz fazla sürekli masaj yap memelerine dokun dokunmaktan korkma dedi doktorum . Bakalım ikimiz içinde ve tüm ameliyat olanlar için inşallah sorunsuz hızlı bi şekilde geçer ve unuturuz bu günleri
Merhaba masaja ne zaman başladınız acaba benimde 3 hafta oldu operasyon gecireli büyütme işlemi yapıldı herkezten zor bir süreç yaşıyorum nadir rastlanan bir durum olduğunu söyledi doktor fakat hiç bir şekilde masajdan bahsetmedi hala çok şiş ve gergin deliricem çoğu kişi iki haftada normale dönüyor bende hiç bir ilerleme yok iğrenç bir görüntü var aynaya bakamıyorum

Merhaba ben de dün ameliyat oldum 375 hp mentor kas altı taktı doktor bey. Aynı zamanda vaserlipo oldum ve biraz ağrılı geçti. Bugün dünden daha iyiyim. Masaja ne zaman başlamak gerek? Ben de merak ediyorum

Merhaba masaja ne zaman başladınız acaba benimde 3 hafta oldu operasyon gecireli büyütme işlemi yapıldı herkezten zor bir süreç yaşıyorum nadir rastlanan bir durum olduğunu söyledi doktor fakat hiç bir şekilde masajdan bahsetmedi hala çok şiş ve gergin deliricem çoğu kişi iki haftada normale dönüyor bende hiç bir ilerleme yok iğrenç bir görüntü var aynaya bakamıyorum
Ben de bu sıralar masaja başlamıştım. Masaj dediğim tek hareket, yukarıdan aşşağı bastırarak masaj yapıyordum. Açıkcası düzenli yapamadım, hele işe başlayınca tamamen bıraktım. Şuan 4.ayım doldu gayet yumuşak ve şekil aldılar. Ödem için ilk haftalar enfla c kullanmıştım.

X