Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

yoğunmusun kati. bizim işler yok denecek gibi. bekliyoruz. bende muhasebe.
cnm ben şirket muhasebesindeyim ortaklar ayrılıyor dedim ya o yüzden çok yoğunum vergileri ay sonuna 1 hafta kala yapacağım ama şuanki işim ondan daha zor düşün artık kavgasız gürültüsüz bitse şu ortaklık şutlasak libyalıyı kendi memleketine

hayırlısı olsun canım. senin için değişiklik olmaz herhalde.

hayırlısı olsun canım. senin için değişiklik olmaz herhalde.
yok kuzum biz devam edeceğiz ortaksız olarak.. hayırlısı tabi ne olacağı belli değil bu ülkede hiç bir işin garantisi yok, dolar yüzünden işler bıçak gibi kesildi bu sezon umarım önümüzdeki sezon yoluna girer birşeyler.. eskiler dermiş ki türkiye ekonomisini anlamak için bir laleli piyasasına bakın iki akdeniz sahil kesimlerine bakın eğer iyi iş yapıyorlarsa türkiye rahat demektir yok işleri kesatsa paranızı tutun derlermiş.. yıllardır ilk kez bu yıl laleli esnafı kan ağlıyor turist bulmak çok zor iç piyasa zaten iş yapamıyor en son kriz zamanı böyleydi.. ülkede ki olaylar çok etkiledi sektörü umarım yeni sezonda herşey daha iyi olur yoksa çok işsiz insan olacak..

aynen canım sana katılıyorum. tekstildemsin. bizde osmanbeyde tekstil firması.

Kizlar 4.gun boyun agrilarim bas gostermeye basladi . Goguslerim cok gergin zaten de . O gogusteki agri iki gune kaybolur mu sizce ne diyosunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…