Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Eminim iyi geliyodur :) benimde yarın sargılar açılıcak rahatlayacağım. Yarın biraz daha iner canım:) bide omuzlarını çok kasma ben öyle yapmıştım omuz ağrısı oluştu olabildiğince rahat bırak kendini acıcak diye kastıkca bu defa omuz ve boyunda ağrı oluyo

Neyse bunlarda geçecek yazı iple çekiyoooreee

Karpuzcekirdegi25 geçmiş olsun cnm. nasıl oldun kaçıncı günün

Selamlarr!!
Ben de geçtiğimiz çarşamba günü ameliyat oldum. Yeni nesil cipli implantlardan 400cc takıldı. Şu an her şey yolunda. Bugün kontrolüm vardı. Sargılarım alındı ve duş alabilirsin dedi doktorum. 10 gün içerisinde tekrar görmesi gerektiğini söyledi. Hafif iğne batması şeklinde ağrılarım var bugün 6. Günüm. Ödem ve şişlikler kaybolur gibi oldu. Medikal südyeni sıkı bir şekilde takmaya devam edeceğim. Bir de üzerinden sıkı şekilde yapıştırılması gereken velcro bantlı kemer var. Şeklinin oturması için sanırım bi süre o da kalacak. Şu an istediğim büyüklükteler :) Eski bikinilerim kavuşmuyor :) Umarım herkesin operasyonu istediği gibi sonuçlanır.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun, benimde 18. Günüm, ve o bantlı kemeri hala takıyorum malesef ama ödemlerin geçmesinde oldukça faydası var ne kadar rahatsız etsede beni..

Geçmiş olsun, benimde 18. Günüm, ve o bantlı kemeri hala takıyorum malesef ama ödemlerin geçmesinde oldukça faydası var ne kadar rahatsız etsede beni..

Evet sevgili Miraculous, bi 3 hafta kalacakmış sanırım onu sıktırınca da sızlama ve karıncalanma oluyor bende. Ama doktor "kesinlikle gevşetme bu şekilde duracak." dedi. Tamamen oturması 10 haftaymış zaten. Ben 2. Günümden itibaren hareket falan etmeye başladım. Ancak kolumu pek kaldıramıyorum. Sanırım bi 10 gün sonra daha iyi olur. Size de geçmiş olsun. Çabucak iyileşelim.

Slm canım seni izlemeye aldım , me olursun bir iki resim göreyim ya 400 cc li. Sabah ameliyata gireceğim ben ve doktorum 400-500 cc takarız diyor

Beni izlermisin

Evet gün geçtikçe bir önceki günden çok daha iyi oluyorsunuz zaten inşallah çabucak iyileşelim hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…