Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

yazık sana canım. nerde oturuyorsun kati uzak mı?

Benimde çok rüyama giriyodu :)

ama baya dolgun duruyor. bende 400 cc diretiyorum adam bana delimi ne gibi bakıyor :))
Hahaha ama sonradan sarkmasini ve cok yapay durucagini da dusun. Doktorun en uygununu secicektir . Mesela kalcalarim var ama belim cok ince , doktor bana 300 de cok guzel oldu ama buyuk istedgin icin bunu koydum dedi. Ben 350 istiyodum iyiki olmamis . Yoksa karnima ve belime yakismicakti (fotorafta şiş hali bide karnimin reglim diye :)

benim kalçalar geniş canım. üst kısım dar ama çapı 11 dedi. 11 den fazla olmaz dedi. ayarlayacak artık.

350 380 gibi dedi. sen cc ye takılma diyor herkezde farklı durur dedi. c cup yaptırıcam bakalım olmazsa neye denk gelirse. D cup çok büyük D olanlar küçültmeye geliyor diyorlar.
Kızlarr ben dün bu protez konusunu netten araştırdım bi kaç arkadaşım fotolarına bakınca açıkçası kafama takıldı bazısında 400 iyi dururken bazısında 300 büyük duruyo diye... şöyle bi durum söz konusu ki doktorum da bunu söylemişti bana cc bizim anlayabileceğimiz gibi basit bi konu değil... atıyorum 300 cc nin 5 farklı çeşidi var 400 cc ninde yada 350 cc ninde neye göre değişiyo anlayamadım.. ama bemce tamamen kişinin vücut ve kas yapısıyla alakalı büyük küçük normal doğal yapay duruşu

arzum77 pirinç yöntemiyle denesekmi 1 su bardağı pirinç 150 cc diyor doktorlar. 400 kaç denk geliyorsa denesem aşağı yukarı belli olurmu ne dersin cnm.

350 380 gibi dedi. sen cc ye takılma diyor herkezde farklı durur dedi. c cup yaptırıcam bakalım olmazsa neye denk gelirse. D cup çok büyük D olanlar küçültmeye geliyor diyorlar.

İnsanoğlu işte hepimiz ne kadar farklıyız olmayanı istiyoruz, biz c-d istiyoruz, d ler de küçültmek istiyo demi
Sarkık,üst boşalmış D cup lı olanlar küçültmek isteyebilir belki. Belkide istedikleri D cup ama dolgun D cup dır
Benim D cup,ama asla küçültmek istemem! Aksine bir tık daha büyük olabilir dediğim bile olmuştur . Zevkler... Renkler...
İsteyen C cup olsun,isteyen D isteyen B ...
Küçük oldu,keşke biraz daha büyük olsaydı diye çok yorum okuduk. Ama büyük oldu,küçük olsaydı diye yorum aldığımız çok çok azdır.
Yeni ameliyat olanlar,bir sene olmadan göğsünüzün şekli,büyüklüğü ile net yorum yapmayın :) Daha çoookkk değişecekler. Temennim hep gönlünüze göre olumlu değişim tabi.

aynen canım bizim doktorlar aynı ya :) banada aynısını dedi :)

arzum77 pirinç yöntemiyle denesekmi 1 su bardağı pirinç 150 cc diyor doktorlar. 400 kaç denk geliyorsa denesem aşağı yukarı belli olurmu ne dersin cnm.
Deneyebilirsin tabi,ama şunu unutma.. Protez doku altına veya geleni kas altına girince daha ufak Ve basık olacak En güzeli marketten veya bakkaldan 400 gr pirinç al,net gr olsun. Evde mutfak tartın varsa en güzeli tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…