Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ameliyattan çıkar çıkmaz sırtüstü yatırmışlar zaten,ilk yürütmek işin kaldırdıklarında popomun üzerine oturttular :)) İlk günden itibaren oturdum yani :)
Süreci açtığım konuya yazdım Tatlım,burada konu dağılmasın diye Bak link veriyim bak...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/popo-protez-lipo-yag-dolgusu.972775/

kız olsunda geç olsun yeter ki olsun yani razıyım ben o ağrılı sürece 2 normal doğum yaptım ölüp geri geldim sandım ne yani geçer gider ağrısı bana kalır sefası
aynen ben de 1 normal doğum yaptım ve normal doğumun ağrısının sancısının ve sonrası çektiğim acıların 3 te 1 i bile değildi meme ameliyatını.üstelik ben bir de rahat durmayıp spor yapım memeleri şişirmiş ve tekrar bir işlem yaptırmış biri olarak söylüyorum.bugün çok şükür çok iyiyim.bugün 16. günüm.

günaydın kızlar ay işe geç kaldım yeni bitti işlerim birde ortaklar ayrılıyor bir de yılsonu geldi hergün 2 saat rapor hazırlıyorum..
arzum77 sen beni takibe aldın mı bakim resimlerine bakicim doya doya

L limette kuzu yalnızsın umarım herşey yolundadır

V -violet cnm içime su serptin bende aynı kanıdayım kolay geçer inşallah senin gibi

Ay aldım aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…