Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ayy var yaa cesaretine hayranım canım. Yıllardır istediğim ama korktuğum meme büyütmeyi yaptırdım böyle cesaretli sizleri gördükce okudukca :) popo nasıl oldu canım kaç gün oturamadın üstüne nasıl oluyor biraz bahsedebilir misin :KK6:
Ameliyattan çıkar çıkmaz sırtüstü yatırmışlar zaten,ilk yürütmek işin kaldırdıklarında popomun üzerine oturttular :)) İlk günden itibaren oturdum yani :)
Süreci açtığım konuya yazdım Tatlım,burada konu dağılmasın diye :KK66: Bak link veriyim bak...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/popo-protez-lipo-yag-dolgusu.972775/

kız olsunda geç olsun yeter ki olsun yani razıyım ben o ağrılı sürece 2 normal doğum yaptım ölüp geri geldim sandım ne yani geçer gider ağrısı :KK76: bana kalır sefası:halay:
aynen ben de 1 normal doğum yaptım ve normal doğumun ağrısının sancısının ve sonrası çektiğim acıların 3 te 1 i bile değildi meme ameliyatını.üstelik ben bir de rahat durmayıp spor yapım memeleri şişirmiş ve tekrar bir işlem yaptırmış biri olarak söylüyorum.bugün çok şükür çok iyiyim.bugün 16. günüm.:21:

günaydın kızlar ay işe geç kaldım yeni bitti işlerim birde ortaklar ayrılıyor bir de yılsonu geldi hergün 2 saat rapor hazırlıyorum..
arzum77 arzum77 sen beni takibe aldın mı bakim :eğlence:resimlerine bakicim doya doya :KK45:

L limette kuzu yalnızsın umarım herşey yolundadır :anne:

V -violet cnm içime su serptin bende aynı kanıdayım kolay geçer inşallah senin gibi :KK200:

günaydın kızlar ay işe geç kaldım yeni bitti işlerim birde ortaklar ayrılıyor bir de yılsonu geldi hergün 2 saat rapor hazırlıyorum..
arzum77 arzum77 sen beni takibe aldın mı bakim :eğlence:resimlerine bakicim doya doya :KK45:

L limette kuzu yalnızsın umarım herşey yolundadır :anne:

V -violet cnm içime su serptin bende aynı kanıdayım kolay geçer inşallah senin gibi :KK200:
Ay aldım aldım :KK55:

X