Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

bu arada arkadaşlar bünyeye göre değişir tabi ama hiç de dayanılmayacak ağrıları olan bi ameliyat diil ben en çok ağrılardan korkuyodum. olmayı düşünen hala karar veremeyenler cesaretinizi toplayın derim doğru doktorla sizi mutlu edecek sonuçları alacağınızı düşünüyorum.

Nekadar yaptirdin canim

Yok dr bisey vermedi canim bu forumda bikac kisiden duydum arastirdim kantaron yagi yara izi ameliyat izine iyi geliyomus hucre yenileme ozelligi oldugundan bi de bitkisel bisey diye aldim bakalim

Oh ohh masallahAman daha erken bence ustune yatma daha ben bikac gundur anca yan yatabiliyorum rahat rahat

dikis olduguna eminmisin canim cunku meme ucu seninde yapistirma olabilir benim oyle

Yok dr bisey vermedi canim bu forumda bikac kisiden duydum arastirdim kantaron yagi yara izi ameliyat izine iyi geliyomus hucre yenileme ozelligi oldugundan bi de bitkisel bisey diye aldim bakalim
Aynen bende 2 gündür kullanıyorum hem dikiş yerlerime hemde göğüslerime sürüyorum ağrıyıda alıyo hemde rahatlatıyo

Kizlarcim bir tane dikisim boyle sanki geriyorlarmis gibi geriliyo aciyo dikisleriniz kac gunde eridi ya erimesiyle alakali birseymi acaba

Canım şimdi yine baktım eminim benimkiler dikişli siyah dikiş üstünde de bant var. Tatlı tatlı kaşınıyolar bende hafif hafif kaşıyom
Iste bende oyle sanmistim bantin altindan siyah olarak dikis gibi gormustum sonra dr kontrolde sordum ne dikisi dedi guldu aynayla gosterdi hakkaten dikis yoktu bantin altinda

Ayricaaaa bugun 13.gunumm balensiz sutyen denedim 85c ay odemli haline alisinca bir kucukmus gibi geldi kizlar ahahha ki eskiden 75b kullaniyordum yani ama psikolojik demekki kkucukmu yaptirdim acaba diye dusundum

gulenaygul @Tiramisu35 canlar nasilsinizz gectimi agrilariniz gittimi orumcek adamlar ben cok sükür iyim agrilar baskilar bittibi de biraz his gelse 10 numara olcak bu arada kantoron yagi aldim izler icin baslicam bugun
çok şükür canım daha iyiyim kollarımı kaldırdıpım zaman dikiş yerkerim gerilip acıyor biraz gerginlik ve baskı hala devam etsede biraz yumuşadılar birde yan yatamıyorum halâ ama şikayetçi değilim günden güne daha iyi oluyor insan vücut benimseyip alışıyor demek protezlere sizlerin iyi olmasınada çok sevindim kantaron yağını da mümkünse kendin yap canım dışarda satılanlara başka yağlar karıştırıldığını duymuştum yada güvendiğin yerden almaya çalış

arkadaşlar ben forumda arıyorum ama boyle acık acık cevaplar hiç bulamadım...
ben kendi psikolojim için herhangi bir saglıksal sorun cıkmadıgı surece kesinlikle yaptırmak istıyorum..hatta carsamba gunu aysegul sivri ile gorusecegim.

acık secık soruyorum.. cinsel hayatınız nasıl seks alışkanlıklarınız değiştimi.. sevgiliniz, eşiniz partneriniz ne dusuuyo .. sıkmak oynamak hatta hard core takılırken sorun yaşıyor musunuz..

goruntu olarak daha guzel oldugu kesinde .. ya pratikte ve aksiyonda durum nedir?

Iyi aksamlar kizlar mentor marka protezim ikihafta once patladi fda onayli garantili delici bi alet sokunca ancak patlar denilen silikonum hicbir sey yapmadan patladi vede firma urunun arkasinda durmuyor bu markayi taktirirken birkere daha dusunun inanilmaz pismanim

Hicc endiselenme canim 5.haftadan sonra yan da yatabiliyorum baskidan da eser kalmadi mucize gibi ustelik yumusamada bayagi oldu insallah senin de oyle olacak bende 1 ay hep 2_3 yastik destegiyle yattim ama artik yan yatiyorum az kaldi seninde insallah

Nasil patladi yani uzun suredir takip ediyorum burayi ilk kez sizde duyuyorum iyi misiniz peki ? Ne durumdasiniz suanda?

Çok üzüldümmm peki nasıl anlaşılıyo patlaması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…