Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

yuksek profil nedir cnm

Yok artik nasıl patladı?? Durduk yere nasil patlar ? Hadi patladi diyelim nasıl anladın söndümü balon gibi ? Cidden cok merak ettimki burdaki cogu bayanlarin mentor zaten. Nekadarliktin bide ?

Sıvı silikonmuydu sizinki,koheziv jel degildir büyük ihtimal. Hep protez patlasa dahi akmaz. Hiçbirşey yapmadan nasıl patlar ayrıca?
Protez kartınızın fotosunu çekip eklermisiniz lütfen.

Ben de merak ettim nasıl patladı bazı yerlerde okumuştum patlama şehir efsanesi diyorlardı mentor en güvenilir ürünlerden biri ve birçoğumuzda var foto var mı gösterebilir misin bize ? Nuronunu
Protezler tonlarca ağırlıkta bile ezilse patlamaz,bunun videosunu izledim gördüm ben. Ayrıca durduk yete koheziv jel protezin patlaması imkansızdır. Ama sıvı silikon patlar. Sevda Demirel'in protezleri patladı diye haber çıkmıştı mesela,onunkide serum fizyolojik protezdi.
Valla bu forumda kanıt görmeden inanmam artık çoğu yazılanlara ben.

Kesinlikle katılıyorum arkadaşım Dr um bana, 250 kilo yük taşır demişti. Yani 100 kiloluk 2,5 tane adam tek ayağının üstüne çıkıp memeye bassa ancak o zaman zarar görür, zaten o da bizi öldürürtAbi bu kohesiv jel silikonlar İÇİN geçerli. Ayrıca bu protezler delinse bile geri kapanıyor. Ben de anlamadım nasıl patlamış, keşke resim fln koysaymış.

Kızlar amelayatdan kaç gün sonra temizlik ve yemek yapmaya başladınız?
Yemek 2 gün sonra, ama tencereleri aşağılara koydum, uzanamıyorsun. Temizlik 1 hafta o da yüzeysel. 1aydan önce normal hayatına dönemezsin. Kolları zorlamaman lazım.

Kızlar magic angel in hangi doktora ameliyat olduğunu bilen biri yazabilir mi?
Bir arkadaş beden yapımızı çok benzetti, magic angelin sonucunu görmelisin çok güzel dedi ama kendisi çok uzun süredir girmiyor galiba cevap alamadım. Forumları da karıştır karıştır bulamadım. Benim de hiç dokum yok ve damla istiyorum. İstanbul'da damla protez taktıran ve memnun olan kim varsa yardımcı olabilir mi??

Nasil patladi yani uzun suredir takip ediyorum burayi ilk kez sizde duyuyorum iyi misiniz peki ? Ne durumdasiniz suanda?
Bende cok arastirip oyle karar vermisdim ama sansizlikmi nedeyim geldi beni buldu bi spor aktivesi bile yokdu cenazemiz vardi onun telasindaydim uzgundum memede kasinti agri basladi ama onemsemedim ucuncu gunu filandi evime gectim dusa gircem amanallahim sag memem kafam kadar olmus diye feryat figan doktorumu aradim ertesi gun mr cekildi ewet patlamis dedi

Ne tür bir silikon kullanılmıştı?

@magic angel nerelerdesin?

Nası ya ilk defa duyuyorum boyle bisey tedirgin olmadim desem yalan olur markasini yazarmisiniz protezin dr tepkisi ne oldu eminim oda sasirmistir ameliyat sirasinda yirtilmos olmasin icinde yirtilmasi pek mumkun gozukmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…