Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba,geçniş olsun. Yönteminiz nedir? Kas altı,kas üstü?
Bende kas zarı altı meme ucu kesisi ile 400 cc var.
Foto eklermisiniz,görelim :)
Arzum mrb, bikaç merak ettiğim şey var yardımcı olabilirmisin rica etsem. Benimde meme ucu kesisi kas zarı altı 415 cc. Yazışmıştık zaten:) Bugun iki tane sporcu sütyeni aldım s/m ama çok sıktı takamıyorum. Nasıl bi sporcu sütyeni kullanmalıyım? Bugün 4.günüm memelerimi hissetmiyorum uçlarda his var ama memede his yok. Taşımakta çok zorlanıyorum ayağa kalktıgımda düşcek gibi sanki hemen alttan tutuyorum. Yürüdüğümde çok ağrım oluyo ağırlıktan dolayı. Sende de olmuşmuydu bu, normalmi yani yaşadıklarım? Diğer sorunumda göğüs aram inanılmaz şiş dokunduğumda çok acıyo mesela. Ve son olarakta meme ucundaki dikişler.. sende ne kadar zaman sonra kapanmıştı, dikiş izi kaldımı yada dokunduğunda dikiş izi eline geliyomu ? Şimdiden teşekkür ederim. İnşallah 3-4 hafta içinde yumuşamaya başlar, normale döner.

Bu cc kaç gram yada ml.ye tekabül ediyor acaba netten bakmaya çalıştım ama çok farklı bisonuç çıkıyor.

iste valla olabilen en büyük neyse onu iste arkadaşım. isteyenin bi yüzü vermeyenin iki yüzü benim dr vermedi ama keşke mümkün olsaydıda daha büyük olsaydı. dün ayşegül sivrinin instgrmn da 500 ü gördüm ohaaa dedim buneeee gözlerim yuvalarından pörtledi ne cesur kadınlar var maşllh imrendim vallahi:)

Kaç cc ise o kadar gram canım. Ama ağırlığı hiç hissetmiyorsun.
Önemli olan o evet ağırlığı rahatsız etmesinde. ah şu çekimgenliğin adama nasıl dicem 450 diye orta profilde aşırı büyük olmaz zaten ama yüksek profil istiyorum birde doktor anam sen ne yapıyorsun balon şişireyim bari içerde diyecek

Yaa çok seksi duruyor diri diri maşallah:)) bende baktım bakmadığım yer kalmadı. Normalde kan görmeye dayanamam netten ameliyat izliyorum boylu poslu olsaydım bende 500 taktırırdım ama 49 kilo 1.66boya 500cc de hakkaten balon koyöuş gibi olur. Çocuken karnımıza göğsümüze koyup şişman taklidi yapardıkta onum gib

Diam dediği çapı projeksiyonda çıkıntı oluyor yani 400ü kaldıram göğüs 450yide kaldırır

Eklentiler

• image.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 47
Kasım'da 1sene olucak canım benim sanki gögüslerimden aşşağıya dogru biri çekiştiriyomusta dik duramıyomusum gibi hissediyodum goguslerimi tutarak yürüodum sanki hafifliyormus gibi geliodu:) 1 haftadan tamamen dik durabilmeye baslamıstım.. Hissizlik gogus aramda ve gogusun alt kısımlarında vardı. Gogus ucunun alt kısımlarına dokundugumda karıncalanma gibi hissediodum tam hissedemiodum.. Gogus aram cok şişti aynen benimde canım hatta okadar şişti ki gogusle aynı hizadaydı resmen ama hepsi gecti tamamen his var suan heryerde meme altı kesisiydi benim canım senin neydi yöntemin?

Bencede alabiliosa vucudun 400 altına inme çünkü ameliyattan sonra hep daha buyuk olsa istio insan simulasyon yerine kendi cektigin fotograf koyarsan izlemeye alabilirim canım

Bencede alabiliosa vucudun 400 altına inme çünkü ameliyattan sonra hep daha buyuk olsa istio insan simulasyon yerine kendi cektigin fotograf koyarsan izlemeye alabilirim canım
Geçen denedim çekemedim düzgün denicem şimdi yine. 400de ısrarcı olucam şimdi sıra profile geldi orta mı olsun yüksek mi.

Koydum albüme fotoğrafımı. Asimetride var sağ ile sol arasında o sebeple sağ ile sola farklı implant koyabilirmiş. Belki sola 385 sağa 400 gibi yada bi üstü

Benim meme ucu kesisi. Meme ucumda his var ama memenin alt taraflarında hiç his yok şuan. Bende göğüslerimi tutarak yürüyorum sanki acısı hafifliyomuş gibi geliyo. Nasıl ağır geliyo anlatamam inşallah alışırım ve göğüs aramdaki şişlik iner. Teşekkürler bu arada :)

O agırlık hislerinin hepsi gecicek iyi ki diceksin daha 4 gun cok az canım ben tam hatırlamıyorum süresini ama 2-3 ay sonra felan tamamen butun hislerim tamamen geri gelmişti galiba hemen degildi biraz sabırlı olmak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…