Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar,nasılsınız çoktan beri giremedim.Benim memislerim Allah`a şükür şu anlık iyi gidiyor 40`ı çıktı 43 günlükler foto attım bi bakın kuzularima

Kizlarrrr ben gunduzleri sporcu sutyenini.cikartip.bisey takmasam.nolur isilik oldu naylon giymekten artik 13.gunumm

Merhaba kızlar,nasılsınız çoktan beri giremedim.Benim memislerim Allah`a şükür şu anlık iyi gidiyor 40`ı çıktı 43 günlükler foto attım bi bakın kuzularima
Ayni donemdeyiz sanirsam izlersen izlerim cınımm

Benim 1.5 ay oldu his hala yok canim sabret biraz sen hala resim koymadin mi kizz

Kızlar iyi pazarlar:) aklıma takılan bişey var, bizim bu memişlerdeki dikişler kendi kendine eriyo mu yoksa hemşire alcak mı dikişleri? Alcaksa eğer ne zaman alırki ? Teşekkür ediyorum şimdiden size :)

gulenaygul Tiramisu35 canlar nasilsinizz gectimi agrilariniz gittimi orumcek adamlar ben cok sükür iyim agrilar baskilar bittibi de biraz his gelse 10 numara olcak bu arada kantoron yagi aldim izler icin baslicam bugun

Hiç olmamış gibiyim desem yeridir canım sadece tam üstüne yatamıyorum o da alışkanlıktan sanırım göğüsler dümdüzdü üstüne yatabiliyordum şimdi meme var garip geliyor haliyle insana iyi olmana sevindim ben de izler için krem almıştım kullanıcam ama hala başlamadım.. gulenaygul swnden ne haber?

Kızlar selam 4 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum. 345 cc natrelle yuvarlak protez dual yöntemle koyuldu. Meme dokum vardı. Doktorum defne erkara. Özellikle ikinci gün ağrım oldu ama şu an oldukça iyi hissediyorum. Görüntü olarak ödem var tabi küçüleceğini biliyorum ama yine de harika gözüküyorlar çok da aşırı küçülmez herhalde. Hissizliğim hiç olmadı ilk günden beri hissediyorum.Süreçle ilgili soru sormak isteyenlere yardımcı olabilirim ayrıca meme dokumun olmasının bana nasıl bir avantajı olucak daha mı doğal görünmesini sağlıyor bu konuda fikri olan yazabilir mi?

nerede oldun amleiyati canim,gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…