Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Nası ya ilk defa duyuyorum boyle bisey tedirgin olmadim desem yalan olur markasini yazarmisiniz protezin dr tepkisi ne oldu eminim oda sasirmistir ameliyat sirasinda yirtilmos olmasin icinde yirtilmasi pek mumkun gozukmuyor
Mentor marka fda onayli ve garanti belgesi var diye takdirdim ameliyatdan 3 yil sonra basima geldi firma diyorki tee amerikaya gonderin bi bakalim neden patlamis sonra yeni silikon gonderelim sonra 3.bi ameliyat ol yeniler takulsin haa bu arada haliyle memenin biri kafam kadar oldugu icin de bi memede kucultme olacak hastane masrafi ne olcak diyoruz doktorumla onu vermeyiz diyorlar

geçmiş olsun? yanlız burdaki arkadaşların bi çoğu mentor marka ve ilk defa sizden böyle bişey duyuyorum ben.keşke bu durumu resim olarak paylaşsanız bizlerle.bu çok büyük bi iddia.belki iyi niyetlisiniz bilemem ama burdaki çoğu insan gibi beni de endişe ve evham yaptırmaniza gerek yok.yani bi şekilde ispatlayın içine düştüğünüz durumu ki bizlerde doktorlarımızla konuyla ilgili endişelerimizi paylaşalım.olabilir belki de milyonda bir olan bişey size denk gelmiştir bilemem ama böyle boş ispatsız sebeplerle bu kadar insanı üzmeye tedirgin etmeye hakkınız yok.iyi niyetliyseniz belli edin ispat edin derim???

Size daha öncede yazdım fakat cevap vermediniz.
Protezleriniz koheziv jelmi,serum fizyolojikmi?
Protez kartınızın fotosunu çekip ekleyebilirmisiniz lütfen. ?
Albüm yapıp göğsünüzün durumunu görebilirmiyiz?!
Hangi doktora ameliyat oldunuz,hastane hangi hastane?

Allah Allah çok geçmiş olsun??? Nasıl anladınız?????

Cok gecmis olsun arkadaslarında dedigi gibi resim eklermisiniz albume benimkide mentor marka

Can'ım serum fizyolojik içeren protezlerdi sanırım. Çünkü 3 günde bahsettiğiniz sönme olduysa kohesiv jel olamaz. Diyelim kohesiv jel yırtıldı o zaman hacim kaybı olmazdı olduğu gibi kalırdı. Diyelim içşndeki jel aktı( ki bu mümkün değil) o zaman da şekil bozukluğu olurdu.

evet arkadaşım belki ciddisin gerçekten başına geldi bu olay ama sorulan sorulara cevap vermemen ve her sorulana sadece; mentor marka,garantili diye taktırdım, arkasında durmuyo bilmem ne gibi şeyler yazıyorsun. Açıklayıcı değilsin herkezi şüpheye düşürüp ardından geçerli delilli bi açıklama yapmaman kafamda sadece soru işaretleri oluşturuyor. nerde ne şekilde hangi doktıra ameliyat olduğunu yazmamanda ayrı bir muamma niyeyse içimden hiç inanasım gelmiyor sana dediğim gibi belki samimisin fakat aydınlatıcı değil!....

Kizlar mmasajn ne gibi etkisi var yani yumusamasi icin masaj yapilmasi gerekiyor ya hani neden ki yani yapmazsak ne olur

56 günlük olduk cici cici resimler ekledik kk hatunlarına duyrulur
Hayırlı olsun nasıl özendim şimdi yaa daha ocak ayını beklemem gerek zaman geçmiyor sessiz sedasız izliyorum hepinizi sevincinizi paylaşıyorum. emzirme sürecim yeni bittiği için 3 ay beklemem gerekiyor randevu aldım dr dan 2 hafta içinde 2 ayrı dr la konuşup net bir karar ve gün belirleyeceğim ama zaman geçmiyor.. rica etsem beni izlemeye alırmısınız albümünüzü görmek isterim..

kızlar çoğunlukla mentor takılmış takip ettiğim kadarıyla dr sitelerinde hep iki marka en çok tercih edilen yazıyor ama marka ismi yayınlanmıyor biri mentor kesin de diğeri ne bilen var mı.. kısmetse bende karar aldım ameliyat olacağım dekolte sevdiğim için büyük ihtimal yuvarlak tercih edeceğim 2 hafta sonra dr görüşmelerim bitmiş olacak bakalım.. formdan okuduğum kadarıyla 80 b cup ölçüm ama küçücük yani nasıl 80 b anlamadım bu konuda da yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim..

Kızlar ben şu kapsül olayında çok korkuyorum ya olursa diye bugun 14. Günüm ameliyat olalı
ne güzel ameliyat olmuşsun motive olacağına aklına kötü şeyler getirme cnm ya.. ne düşünürsek onu çekeriz unutma eskiler de der ya hani aklıma gelen başıma geldi diye hah işte çağırma düşüncenle kapsülü kov gitsin nasıl bir süreç yaşadın nerde kime kaça yaptırdın biraz bahseder misin fikir olur banada

Tşk ede

uzun zamandır İstiyodum eşimi ikna edemiyodum zaten öncesinde karın germe ameliyatı olmuştum tekrar doktoruma gittim çok araştırmadm önce allaha sonra doktorum size güveniyorum dedim çok buyuk istemiyodum doktorumla kararlaştırdık emzirmeden dolayı derim fazlaydı doktor bunu doldurmak lazım dedi ve 410 cc yuvarlak implant takıldı tabi ben bunu tam olarak ameliyatdan sonra öğrendim çünkü denene denene yapılıyomuş sonrasında ağrım çok hafif oldu oda kalkarken tek başıma kaldım hastane hiç sıkıntı çekmedim çok şükür öyleki 5 . Gün metrobüsle doktoruma gittim sonuç çok şükür allahıma çok iyi oldu keşke daha önce yaptırsaymışım isteyen herkes hiç zaman kaybetmeden olsun derim imkanı varsa.

anladığım kadarıyla belli bir dokuya sahipmişsiniz kas üstü mü yapıldı hangi marka takılmış.. buarada masallah size inş hep sorunsuz devam eder..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…