Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

canım sen nerde olcaksın ki çok u pahallı senin bu doktor nekadara mal olacak bu ameliyat sana ben gibi üniverste hastanesinde ol bari zorlanmazsın belki parayı denklemeye
benim eşimin bayan doktor ve bayan ekip şartı var canim o yuzden univ.de bu imkani bulmam mümkün diil. gecen yıl 6bindi ama bu yıl 7bin olmuş. ben 5bini biriktirmistim ama eşim aldi parayi o yuzden simdi yeniden basladim biriktirmeye esimin haberi yok bu sefer.oyle işte. sen ne kadar ödemiştin ? hanigi hastane doktorunun adi ne ?

Acaba eşin doktora gittiğinde erkek doktor olsun illa diye bir şart sunuyormu ? Enjeksiyonu falan olursa sakın bayan hemşireye yaptırma,hasta falan oldugunda erkek doktora gitsin.Valla bak,burnundan getirme politikası yap sen

heeee işin zor Allah yardımcın olsun ha deyincede birikmezki okadar para ben ege üniversitesinde yiğit özere olucam canım toplam 5000

Acaba eşin doktora gittiğinde erkek doktor olsun illa diye bir şart sunuyormu ? Enjeksiyonu falan olursa sakın bayan hemşireye yaptırma,hasta falan oldugunda erkek doktora gitsin.Valla bak,burnundan getirme politikası yap sen
hahah yok canim ben bi kere cok rahatsizlandim igne vurulucaktim bayan hemsire yoktu gece acile gitmistik vurdurmadik eve geri döndük ya bende rahat edemiyorum zaten yani sadece eşimin sarti diil

hahah yok canim ben bi kere cok rahatsizlandim igne vurulucaktim bayan hemsire yoktu gece acile gitmistik vurdurmadik eve geri döndük ya bende rahat edemiyorum zaten yani sadece eşimin sarti diil
Ben eşin hasta olursa erkek doktor olsun de,acil bile götürseniz eşini hayır erkek doktor istiyoruz de. Onun enjeksiyonu olursa erkek hemşire şartı sun... Diyorum.

Ama senin foton yok,eklememişsin ... Ben foto eklemeyenleri izlemeye almıyorum ama ekliyim hadi bak sonra çıkarırım ama
Sende foto eklediğinde daim kalırsın izlememde
ameliyattan sonra ekliycem şimdi benim bile görmeye tahammülüm yok nesini ekleyim tahta göğsümün eşimin bile göğüsleri benden büyük offff

Cook saolasiniz :) dahada bir mutlu oldum sizler boyle dedikce
vallahi şahane olmuşlar bu kadar korkuya rağmen ameliyat oldun ve bitti gitti bak. Benim de 6 günüm kaldı ve heyecanlıyım. Peki 6 günü doldurduğuna göre artık ağrının sızının durumu nedir merak ettim. Hareket edebiliyor musun artık daha rahat. Ama çooook şahane olmuşlar vallahi bayıldım. Darısı başıma.

Hemşom nerelerdesin.en son kontrole gitcektin.haber vermedin.merak ettim.........

iyi iyi betüşüm maşllhı var acık naz yapıyo bence baksana kuaföre bile gidip saç boyata bildiğine göre

Hemşom nerelerdesin.en son kontrole gitcektin.haber vermedin.merak ettim.........
Hemşom. Merhaba
Valla geçen hafta ankaraya gittim hem gezdim hem de kontrole gitmişm oldum doktor beyle resmimi atarım0 valla kontrol etti süper olmuşlar dedi,koltuk altımdaki yaranında iyilşeşme süreci iyi olduğu söyledi masajlara devam dedi,bacaklarımı germeyi sordum hiç konuşmak iatemedi bile önce spor yapcaksın 1 senw dedi düzelir dedi.....
Canım bu aralar çooook yoğunum iştrnn gelince spor yapıyorum sonra yemek sonra gece yarılarına kadar ders öalışıyorum malesef pek uprayamıyorum bi ara resim çekinip memişlerimle atarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…