Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben de ısıtıcı battaniye de yoktu ay ne sefil ne perişanmışım be
Volkan hoca beni meysimedi ellaaaaam

Can'ım bende de fatura yok.

Neyse ki sorun yaşamadın. Fatura kimin yaptığını ispat etmek açısından önemli değil. Zaten ameliyat raporlarınız var. Bu zaten maddi bir olay. Maddi olaylar her türlü delille ispat edilir. Sorun; ben x liraya bir sözleşme imzaladım. Sözleşmeler her zaman yazılı olmazlar. Siz yazılı olmayan bir sözleşme yaptınız. Doktorunuz da bu sözleşmeye dayanarak sizi ameliyat etti. Fatura sizin bu sözleşmeyi kaç lira üzerinden yaptığınızı gösterir. Doktor bu sözleşme ile özen borcu altına girer. Sonuç; ayıplı ise, doktorun eser sözleşmesinde kusuru söz konusu olur. Sorun yaşamazsanız fatura almışsın vermişsin önemli değil. Ama sorun yaşadığında, bir kere daha ameliyat olmak zorunda kaldığınızda mutlaka alın fatura. Sonra o fatura bedelini ilk doktorunuzdan geri isteme hakkınız var.

"Ben senin yüzünden ikinci defa ameliyat olmak zorunda kaldım. Şu otelde kaldım. Şu kadar masraflar yaptım. Eğer sen beni özenli bir şekilde ve umduğum şekilde ameliyat etmiş olsaydın benim böyle zararlarım olmayacaktı!" demek için önemli.

Ben doktorların bu tarz durumlardan kaçmak için fatura vermediklerini zannetmiyorum bu arada. Bunu da yazayım.

Mesele tamamen duygusal sanırım. Bir de vergilendirilmiş kazanç kutsaldır, diyelim. Toplumsal mesaj verelim.

betüş seni bilmem ama valla bak bizi yoldan çıkarcan az kaldı haaaa
Ayy ben yoldan ciktim abla vallahi yanimdan gecenlerin memislerine bakiyorum ay bu dogaaaallllll ayy bu kesin silikon diyorum demekki etrafimizda bilmedigimiz cogu kisi silikon ya buyuk gordummu inanmiycam artik. Pardon bi dokunabilirmiyim diye sorucam

500 cc 4 senede hiç sarkmamış mı ya? kas altı mı acaba? büyük protezlerin kas üstünde sarkacağını düşünüyorum hep.
Kas alti olmus ne sarkmasi ya dipdiri benim hep dikkatimi cekerdi yani nekadr guzel diri memeleri var diye . suan benimkiler nasilsa aynisiydi yani. Ilk 6 ay tasimaya cok zorlandim sonradan alistim dedi ama bariz belli olmuyor yani okadar dokundum ettim ben burdayim demiyor dipdiri cok göz alıcı.

Evet seninde cok dogal duruyr abla senin damla bide ciplak yuvarlagi gordum seneler sonra birde dokundum yani benimkiler acıyorya onunkine dokunurken icim acıdı hahahah sık sık bak anlamiycaksin diyince yyumuldum sıktım

Ay biz aynı kafadanız galiba Demet. Ben de hayret ediyorum ve aynı şekilde 3oo üstü bir cc ile zorlanacağımı düşünüyorum.
Bünye meselesi demekki ama mükemmel tasimis ve ben burdayim demiyor yani. Doktoruda esteworld cem payaslıymıs. Zulall abla ben 45 kiloyla 325i tasiyorsam-ki bir deri bir kemigim sen hayli hayli tasirsin:))

Gün gectikce farkediyorum dahada bir guzellesiyolar. Ben cok yorum okudum ameliyati falan seyrettim ondan 4bir yanımı korku sarmıstı. Korkma sen sakın heyecanlan ama korkmayın sonra benim gibi aglayarak girer aglayarak cikarsiniz odada narkozu basarlar size bugun 9.gün ağrı yok zaten 4.5 güne ağrı azalıyor yatıp kalkmak sorun ve gerginlik bassı hissi. Yok kollarımı cok hareket ettiremiyorum yani biseye uzanip yukari kaldiramiyorum henuz ama bunada cok cok cok sukur :))

Bünye meselesi demekki ama mükemmel tasimis ve ben burdayim demiyor yani. Doktoruda esteworld cem payaslıymıs. Zulall abla ben 45 kiloyla 325i tasiyorsam-ki bir deri bir kemigim sen hayli hayli tasirsin:))

Sevdiğim kız bana abla dedi.

Bence o deri kemikle ilgili değil, yaradılışla ilgili. Sıkılganlık ve daral gelmek falan. Eve gelir gelmez sütyeni çıkarıp atan biriyim. Odama girer girmez ceketi falan çıkartırım.

Azıcık kilo al hem sen de. Boyun kaç bilmiyorum gerçi. Ben uzun sayılırım, o kiloyla yaşayamam.

Benimde hic memem YOKTU ama simdi var oğlandım hatun oldum simdi valla 9.günde bile degisti ya ilk gun gozume cok abuk sabuk gelmisti simdi bile farkediyor :)

Hah bak, kas altı diyorsun. Yarımşar kilodan bir kilo taşıyor göğsünde. Kaslar çok güçlü bir tutucu. Uzun vaadede memelerin sarkmasını önlüyor.

Ben kas üstünde o yüzden de çok cc istemiyorum. Benim emzirmekten dolayı olan bir dokum var. Onun içini doldurmak için sonuna kadar doldurursa doktor, evet dolu dolu kocaman göğüslerim olur ama bir deri tutuyor onu.

Ahahahhaha sevdigim kız bana abla dedi sizlerden küçük sayılırm isimle hitap etmiyim:) valla alamiyorum tiroitlerim acayip hızlıymıs. Bir öküzde yesem 1 kilo fark etmez bende 1.67yimm tabi simdi 45 degil artik 45kg650gramım

ama dediğin gibi bir deri tutuyor sarkmanın kişinin derisinin elastikiyetiyle ilgili olduğunu düşünüyorum arkadaşım bir doğum yaptı 20 kilo aldı göbeği kukusuna kadar indi nerdeyse ben iki hamilelik geçirdim birinde 30 kilo almama rağmen eski kiloma döndüğümde çok şükür hiç sarkmam olmadı diceğim oki kişinin tenini yapısı bence büyük etken

Göbek kukusuna kadar indi mi? Kafamda canlandıramadım! Benim göbek de dümdüz. Ama oturur pozisyonda öne eğilince hafif cilt kırışması oluyor. Mini karın germe çare olur mu diye merak ediyorum. Yağ alınacak bir yağım falan yok, karnım da sıkı ama işte bir miktar deri kırışması hissediyorum. Ben 24 kg aldım. Cilt ne kadar sağlam olursa olsun bir miktar esniyor maalesef.

Ay bende simdiden yarin bigun evlendigimde ve dogurdugumda nekadar kilo alicam diye cok merak ediyorum. Gerci doktorum sen hamilelik surecinde bile pek bir kilo alamazsin demisti. Bugun bir bayan gordum ana kucaginda bebegi dolasiyordu bildiginiz kürdan gibiydi ya oha dedim yani sanki bebegi ben dogurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…