Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım şuan xamanım yok kısaca yazayım olmadı özekden bayağ bi anlatırım korkucak bişey yok gözünü kapatıyosun uyandığında iki füze geliyoBu kadar basit keai acısı yok sadece memelerin baskısı oluyo kolay değil vücudun kabullenmesi,gerilme oluyo o bölgrnde birse bir kaç gün ourur şekilde yatıyosun alıştığın yatma sitilini özlüyosun sırtında hareket edememekten ağrı oluyo onuda kalkıp gezeleyerek bel hareketi yaparak geçiriyosun ben iyikşde olmuşum acı yoktu bundan mı korkuyolarmış dedim....hatta benim dualplan kas altı yuvarlak 415 cc ....kas altı olmasına rağmen acı yokdu düşün yani darısı sana

Kas altimi oldu sizinde ya benim bünyem cok zayif . bende rahatladim ama dik duramiyorm baskı gerginlik cok kotu malum hareketler kısıtlı bakalım ne zaman duzelicez
Canım benim dualplan kas altı oldu yuvarlak 415 cc...benim hiç memem yoktu 2 kızım var emzirmeden dolayı balon gibi sönmüştü ankarada volkan tayfura yaptırdım hayatım doğru kararıydı ona olmak bi ayrıcalık benim için, koltuk altı yöntrmiyle olduğum için hareketlerim kısıtlıydı,bikaç gün sonra elimle birşeyler yapmaya başladım evet haklısın memelerin gelişyle dik durulmuyo kamburlaşıyorsun,sırt ağrısı oluyo ama her şeyin bi etkisi vardır kolay değil 1.5 saatlik amaliyat geçiriliyo olacak o kadar sonucunda meme var iki tane füzeDaha dur daha ilk günker şekilsiz oluyo bir ay sonra baktığında eski amaliyattan çıkmış halin komik gelicrk gerçekten memeler ilj gün şekilsiz oluyo her hafta değişim güzelleşiyolar ama

Bu arada kızlar on parmak ne ekrana ne de yazdığım yazıya bakmadan hatasız yazan biri olarak bu sayfada aceleden hatalı anlaşılması zor kelimeler yazıyorum düzeltme yapmadan direk atıyorum,okurken zorlandığınız olabilir,:) yazmayı sevmiyorum ama sizlerle muhabbet hoşuma gidiyor....anlayışınıza sığınarak hatalı yazmalara devam ediyorum bilesiniz

amin aminn inşllh şafak 91. çarçabuk uçsa geçse şu zaman ne iyi olur

Cok merak ettiim kimmis dr 500 cc cok buyuk ya nasil sarkmamis nasil tasimis hayret ettim ben 325 cc zorlaniyorum

Canım, ben hayatta pazarlık yapamayan biriyim. Dr 10000 demişti, "tabi hocam ne diyorsanız"dedim. Her konuda böyle ama. 2 ay önce spor salonuna üye oldum." 3 aylık 350 lira " dediler. " tamam " dedim. Sonra salona bi gittim ki herkes pazarlık yapmış, 300e 250 ye üye olmuşlar. Adamlara gidip bu ne biçim iş bile demedim. Sanırım karşımdakine çok güveniyorum. Herkesi kendim gibi net sanıyorum .
Volkan hoca benim burada yazdığımı bilse sanırım " çok teşekkürler hanımefendi, aaaa ne ince bi davranış " derdi sanırım zaten ben ilk günden beri yaşadığım herşeyi eksiksiz yazıyorum. Çünkü Dr araştırırken, özellikle de koltukaltı kesisini araştırırken çok zorlandım. Çok az üyeye ulaşmıştım. Onlar da bir iki memnuniyet mesajı yazıp kaybolmuşlardı. Ben de, ameliyattan sonra bile forum üyeliğime devam edip araştırma yapan herkese yardımcı olmaya çalışıcam dedim

Can'ım bende de fatura yok.

Can'ım, bana ne varis çorabı ne de o bahsettiğin dizlikten giydirildi. Niye ki!?!

Can'ım bak cevabı içinde saklı " meme Sevda'sına herşeye GÖĞÜS gerdim "

Can'ım, bana ne varis çorabı ne de o bahsettiğin dizlikten giydirildi. Niye ki!?!
Ayy bende merak ettim dur doktora sorayım neydi o dizimdeki caferin kesilmiş hali fibiydi sadece dizimdeydi ayy meraaktan ölürüm ben yarın sorarım doktora yoksa gözüm açık giderim,Birde amaliyatta uyanınca bana elektrikli batanniye attılar üstüme sımsıcacıktım ohhhh nasıl mutlu olmuştum

Acaba ben uyuduktan sonra mı giydirdiler? Çünkü uyandığımda öyle birşey gördüğümü hatırlamıyorum.

Ben de ısıtıcı battaniye de yoktu ay ne sefil ne perişanmışım be

Hayırdır ne dersi.öğretmen olan benim ben herakşam ders çalışıyorum...yoksa okuyomusun bravo sana...yükselmek için mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…