Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aynen bende sizler sayenizde hiç korkmuorum acı çekicem ağrı çekicem ama hiç gözüm korkmuo açıkçası ama süper olcak sonuç bak buna eminim haber verirsin dimi ameliyata giriorum çıktım falan die
Sen zaten bosuna demiyorum sadist kesildin basimiza

Kızlaarrr daha olalı 2.5 ay oldu mememi bazen unutuyorum benle bütünleşti sanki hep benleydi......insanoğlu ne acaip varlık...tahta göğüsle ne acılar çektiğimi unuttum bile
Darısı benim basima insallah. 8.günde sabrım çatlama derecesinde yani. Gerginlik baskı hissi kambur durusum baston gibi yatısım of of.

Günaydınlaaarr. 6'da antibiyotik yaptılar sonra kahvaltı geldi vs derken ben de ayaklandım iyice. Drenlerin takılı olduğu yerler biraz morardı tabi ama memelerin hafiften yerleşmeye başladığını hissediyorum. Kolları kullanmak zor özellikle koltuk altlarım ağrıyor. Doktor yarın da çıkarmayabilirmiş çünkü hala kan geliyor pompalara. Başka ameliyat olan var mıı takip edemiyorum kızlar kusura bakmayınn

Günaydın kızlar
Desene bayağ zor geçti ki seni bırakmak istemiyor doktorun, 5,5 saat oldukça uzun bi Zaman. Doktor sana hangi işlemleri yaptığını anlattı mı,?
Önce tübüler kasları açıp memeyi normal meme şekline getirmiş. Sonra protezleri yerleştirmiş ve kas üstü yapmış. Protezlerim de yuvarlak bu arada:) standart bi ameliyat değildi, tabi uzun sürcek dedi. Yarın sabah tekrar buluşcaz bakalım daha ayrıntılı sorcam :)

Darısı benim basima insallah. 8.günde sabrım çatlama derecesinde yani. Gerginlik baskı hissi kambur durusum baston gibi yatısım of of.
Bende amaliyat acısı hiç yaşamadım,sadece baskı vardı birde gece uykusu zordu sırt ağrısı vardı ama dayandım,ağrı eşiğim yüksek....4 gğnden sonra insan rahatlıyo bem 1 hafta sonra araba sürmeye başlamıştım Meme sevdasına herşeye göğüs gerdim

Çok geçmiş olsun
Hoşgeldin aramıza

Ay kuafore geldim bn sacimi boyatmaya tabi kamburum dusecek gbi yuruyorum kuaforum sordu hayirdir falan diye dedim böyle böylee. Senelerdir ablam gbi olan kuaforum beni iceriye goturup şak diye goguslerini acmasinmi al ablacim 4 senelik kızlarım dedi agzin acik kaldi hep gozum kalirdi ne güzel memisleri var diye megersem 4senedir 500cc lerle dolaniyomus hatun ay bi dokundum super ya . iz'e baktim sanki sutyen cok sıkmısta lastik izi varmıs gbi belli olmuyordu ay cok guzeldi ya. Darısı seneler sonra o guzelliklerle bizim basimiza :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…