Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kas altimi oldu sizinde ya benim bünyem cok zayif . bende rahatladim ama dik duramiyorm baskı gerginlik cok kotu malum hareketler kısıtlı bakalım ne zaman duzelicez

içimde öyle büyük bir özlem varki bu inançla bende hiç acı çekmiycrkmiş yada en büyük ağrıya bile başumla beraber diyebilcekmiş gibi hissediyorum bu forumun busunu çok beğeniyırum resmen cesaret aşılıyor insana hayırlısıyla bi gelse çatsa şu ameliyat günü sonrası çok çok daha kolay gibi geliyor bana inşllh umduğumuz gibi olur kurtuluruz hepimiz

sana komik gelecek bu sitede ameliyat olan kadınların % 90 ın elinde fatura yok çünkü vermiyorlar istiyorsun kontrol de verelim diyorlar mail ile istiyorsun maillere cevap verilmiyor
Evet banada fatura verilmedi !! Neden vermiyorlar ? Hastanede kayidimiz var nasil olsa o yetmezmi?

Oyy maşallah,500 cc demek Nasıldı anlatsana biraz

kiz yok ben daha ameliyat parasini biriktiremedim hastane geceligine en az 300 alacak o yuzden mümkün degil maalesef
canım sen nerde olcaksın ki çok u pahallı senin bu doktor nekadara mal olacak bu ameliyat sana ben gibi üniverste hastanesinde ol bari zorlanmazsın belki parayı denklemeye

500 cc 4 senede hiç sarkmamış mı ya? kas altı mı acaba? büyük protezlerin kas üstünde sarkacağını düşünüyorum hep.

Ne siz sorun ne ben soyliyim ama hic abarti degil yani ben burdayim demiyor yuvarlak birde ayy dantelliydi bide ayy ayy sapık olucam yeminle
Degildir tatlım evet inanırım... Seni izliyorum görüyorsun işte çıplak hali ne kadar doğal duruyor. Ama istediğimde çok gösterişli dolgun gösterebiliyorum,istediğimde de gayet doğal normal görünüyor :)) Bu şahane birşey
O sapıklık tüm meme ameliyatı olanlarda oldu merak etme :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…