Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

içimde öyle büyük bir özlem varki bu inançla bende hiç acı çekmiycrkmiş yada en büyük ağrıya bile başumla beraber diyebilcekmiş gibi hissediyorum bu forumun busunu çok beğeniyırum resmen cesaret aşılıyor insana hayırlısıyla bi gelse çatsa şu ameliyat günü sonrası çok çok daha kolay gibi geliyor bana inşllh umduğumuz gibi olur kurtuluruz hepimiz
Canım şuan xamanım yok kısaca yazayım olmadı özekden bayağ bi anlatırım korkucak bişey yok gözünü kapatıyosun uyandığında iki füze geliyo:halay:Bu kadar basit keai acısı yok sadece memelerin baskısı oluyo kolay değil vücudun kabullenmesi,gerilme oluyo o bölgrnde birse bir kaç gün ourur şekilde yatıyosun alıştığın yatma sitilini özlüyosun sırtında hareket edememekten ağrı oluyo onuda kalkıp gezeleyerek bel hareketi yaparak geçiriyosun ben iyikşde olmuşum acı yoktu bundan mı korkuyolarmış dedim....hatta benim dualplan kas altı yuvarlak 415 cc ....kas altı olmasına rağmen acı yokdu düşün yani darısı sana :super:

Kas altimi oldu sizinde ya benim bünyem cok zayif . bende rahatladim ama dik duramiyorm baskı gerginlik cok kotu malum hareketler kısıtlı bakalım ne zaman duzelicez
Canım benim dualplan kas altı oldu yuvarlak 415 cc...benim hiç memem yoktu 2 kızım var emzirmeden dolayı balon gibi sönmüştü ankarada volkan tayfura yaptırdım hayatım doğru kararıydı ona olmak bi ayrıcalık benim için, koltuk altı yöntrmiyle olduğum için hareketlerim kısıtlıydı,bikaç gün sonra elimle birşeyler yapmaya başladım evet haklısın memelerin gelişyle dik durulmuyo kamburlaşıyorsun,sırt ağrısı oluyo ama her şeyin bi etkisi vardır kolay değil 1.5 saatlik amaliyat geçiriliyo olacak o kadar sonucunda meme var iki tane füze:halay:Daha dur daha ilk günker şekilsiz oluyo bir ay sonra baktığında eski amaliyattan çıkmış halin komik gelicrk gerçekten memeler ilj gün şekilsiz oluyo her hafta değişim güzelleşiyolar ama

Bu arada kızlar on parmak ne ekrana ne de yazdığım yazıya bakmadan hatasız yazan biri olarak bu sayfada aceleden hatalı anlaşılması zor kelimeler yazıyorum düzeltme yapmadan direk atıyorum,okurken zorlandığınız olabilir,:) yazmayı sevmiyorum ama sizlerle muhabbet hoşuma gidiyor....:KK8:anlayışınıza sığınarak hatalı yazmalara devam ediyorum bilesiniz:anneadayı::KK76:

Canım şuan xamanım yok kısaca yazayım olmadı özekden bayağ bi anlatırım korkucak bişey yok gözünü kapatıyosun uyandığında iki füze geliyo:halay:Bu kadar basit keai acısı yok sadece memelerin baskısı oluyo kolay değil vücudun kabullenmesi,gerilme oluyo o bölgrnde birse bir kaç gün ourur şekilde yatıyosun alıştığın yatma sitilini özlüyosun sırtında hareket edememekten ağrı oluyo onuda kalkıp gezeleyerek bel hareketi yaparak geçiriyosun ben iyikşde olmuşum acı yoktu bundan mı korkuyolarmış dedim....hatta benim dualplan kas altı yuvarlak 415 cc ....kas altı olmasına rağmen acı yokdu düşün yani darısı sana :super:
amin aminn inşllh şafak 91. çarçabuk uçsa geçse şu zaman :KK55:ne iyi olur

Ay kuafore geldim bn sacimi boyatmaya tabi kamburum dusecek gbi yuruyorum kuaforum sordu hayirdir falan diye dedim böyle böylee. Senelerdir ablam gbi olan kuaforum beni iceriye goturup şak diye goguslerini acmasinmi:KK70: al ablacim 4 senelik kızlarım dedi agzin acik kaldi :KK70: hep gozum kalirdi ne güzel memisleri var diye megersem 4senedir 500cc lerle dolaniyomus hatun :KK70: ay bi dokundum super ya . iz'e baktim sanki sutyen cok sıkmısta lastik izi varmıs gbi belli olmuyordu ay cok guzeldi ya. Darısı seneler sonra o guzelliklerle bizim basimiza :)
Cok merak ettiim kimmis dr 500 cc cok buyuk ya nasil sarkmamis nasil tasimis hayret ettim ben 325 cc zorlaniyorum

Doçent ve tıp doktoru ama plastik cerrah değil. Başka bir sağlık sorunum sebebi ile gitmiştim. Onu da sıkıştırdım araya. Daha erken dedi, sustum. :-)

Ay sen burada Volkan Hocaya çok güzel referans oluyorsun. Senden de botoks ücreti almayıversin diyeceğim ama ne sen böyle bir şeye tevessül edersin ne de doktorun böyle bir şeyin içinde olur. Tanımadan da insanların duruşları hakkında fikir sahibi olabiliyor bazen insan. :KK66:

Bu arada ben lazer epilasyon bile olmamış bir kadınım. Görüp görebileceğin en doğal kadınlardan olabilirim. :-)
Canım, ben hayatta pazarlık yapamayan biriyim. Dr 10000 demişti, "tabi hocam ne diyorsanız"dedim. Her konuda böyle ama. 2 ay önce spor salonuna üye oldum." 3 aylık 350 lira " dediler. " tamam " dedim. Sonra salona bi gittim ki herkes pazarlık yapmış, 300e 250 ye üye olmuşlar. Adamlara gidip bu ne biçim iş bile demedim. Sanırım karşımdakine çok güveniyorum. Herkesi kendim gibi net sanıyorum .
Volkan hoca benim burada yazdığımı bilse sanırım " çok teşekkürler hanımefendi, aaaa ne ince bi davranış " derdi sanırım :KK70: zaten ben ilk günden beri yaşadığım herşeyi eksiksiz yazıyorum. Çünkü Dr araştırırken, özellikle de koltukaltı kesisini araştırırken çok zorlandım. Çok az üyeye ulaşmıştım. Onlar da bir iki memnuniyet mesajı yazıp kaybolmuşlardı. Ben de, ameliyattan sonra bile forum üyeliğime devam edip araştırma yapan herkese yardımcı olmaya çalışıcam dedim :KK66:

Yok komik gelmiyor çünkü siteyi okurken bunu fark ettim ben. Kimsenin elinde fatura yok. Sadece bunu üniversite hastanesinde olan kadınlar protez ücretini medikal firmaya, ameliyathane ücretini de hastane idaresine yatırmış ve faturasını almışlar.

Kim mutsuz olmak için yola çıkar? Kim sorun yaşayacağını düşünerek hareket eder ki? Bizim ülkemizde profesyonellikten uzak olarak işliyor bence işler. Gönül ister ki hiç sorun olmasın ama sorun çıkma ihtimalinde ne olacak? Bunları konuşmak istemiyoruz. Görmek istemiyoruz. Yok sayıyoruz. Hadi doktorlar haklı yok saymakta, peki bizler?
Can'ım bende de fatura yok.

Bende amaliyat acısı hiç yaşamadım,sadece baskı vardı birde gece uykusu zordu sırt ağrısı vardı ama dayandım,ağrı eşiğim yüksek....4 gğnden sonra insan rahatlıyo bem 1 hafta sonra araba sürmeye başlamıştım :KK45: Meme sevdasına herşeye göğüs gerdim:KK14:
Can'ım, bana ne varis çorabı ne de o bahsettiğin dizlikten giydirildi. Niye ki!?!

:KK75::KK70::süslü:
Bende amaliyat acısı hiç yaşamadım,sadece baskı vardı birde gece uykusu zordu sırt ağrısı vardı ama dayandım,ağrı eşiğim yüksek....4 gğnden sonra insan rahatlıyo bem 1 hafta sonra araba sürmeye başlamıştım :KK45: Meme sevdasına herşeye göğüs gerdim:KK14:
Can'ım bak cevabı içinde saklı " meme Sevda'sına herşeye GÖĞÜS gerdim "

Can'ım, bana ne varis çorabı ne de o bahsettiğin dizlikten giydirildi. Niye ki!?!
Ayy bende merak ettim dur doktora sorayım neydi o dizimdeki caferin kesilmiş hali fibiydi sadece dizimdeydi ayy meraaktan ölürüm ben yarın sorarım doktora yoksa gözüm açık giderim,:KK53:Birde amaliyatta uyanınca bana elektrikli batanniye attılar üstüme sımsıcacıktım ohhhh nasıl mutlu olmuştum:KK45:

Ayy bende merak ettim dur doktora sorayım neydi o dizimdeki caferin kesilmiş hali fibiydi sadece dizimdeydi ayy meraaktan ölürüm ben yarın sorarım doktora yoksa gözüm açık giderim,:KK53:Birde amaliyatta uyanınca bana elektrikli batanniye attılar üstüme sımsıcacıktım ohhhh nasıl mutlu olmuştum:KK45:
Acaba ben uyuduktan sonra mı giydirdiler? Çünkü uyandığımda öyle birşey gördüğümü hatırlamıyorum.

Ben de ısıtıcı battaniye de yoktu :KK70: ay ne sefil ne perişanmışım be :KK70:

Hemşom. Merhaba:KK50:
Valla geçen hafta ankaraya gittim hem gezdim hem de kontrole gitmişm oldum doktor beyle resmimi atarım0 valla kontrol etti süper olmuşlar dedi,koltuk altımdaki yaranında iyilşeşme süreci iyi olduğu söyledi masajlara devam dedi,bacaklarımı germeyi sordum hiç konuşmak iatemedi bile önce spor yapcaksın 1 senw dedi düzelir dedi.....
Canım bu aralar çooook yoğunum iştrnn gelince spor yapıyorum sonra yemek sonra gece yarılarına kadar ders öalışıyorum malesef pek uprayamıyorum bi ara resim çekinip memişlerimle atarım:21:
Hayırdır ne dersi.öğretmen olan benim ben herakşam ders çalışıyorum...yoksa okuyomusun bravo sana...yükselmek için mi

X