Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

canim hayirli olsun allah gule gule kucagina almayi nasip etsin cok sevindim gercekten hele hicbir tedaviye baslamadan seni yormadan meleginin gelmesi dahada sevindirdi beni

canim hayirli olsun allah gule gule kucagina almayi nasip etsin cok sevindim gercekten hele hicbir tedaviye baslamadan seni yormadan meleginin gelmesi dahada sevindirdi beni

hiç yormadı sayılmaz ama tabi diğer tedavi aşamalarını düşününce bu hiç bişi. aşılamaya , tüpe falan gözümü dikmiştim

Kizlar sikmayalim canimizi rabbim biliyor bizim icimizdekileri ondan baska hickimsenin bizi yargilama hakki yotur biz duamizi edip ona siginiyoruz ve ben sayiyla okunan daha cok dua biliyorum ornegn herhangi bir dilegin olmasi icin allahin isimleri dahi sayiyla okunuyor ben kendim hocadan duydum ve bunuda yazim sizde belki okursunuz evlat isteyenlerin gunde 707 defa "Ya Varis"demesi iyiymis...

ben okudum allah kabul etsıııın

kızlar ben yatıyorum. çok belim ağrıyor. işle ilgili bişiler hazırlamam lazımdı ama yapamıcam. yatıyorum.

Canim benim herhangi bi bilgim yok yardimci olamayacam ama merak ettim sen test yapmismiydin bide transferin kacinci gunu yani testten sonrami oncemi leklenmelerin oldu ve kac gundur adet gormedin ???
Cok soru sordum kusura bakma :)

yok estagfirullah tabiki sor.benim gecen ayin 4 de transferim oldu.transferin12.gunu lekem basladi ama adet lekesi deyildi,transferin 17.gunu parca dustu transferin 22.gunune kadar devam etti.ama tam adet gormedim 22 gunu kesildi ve hala adet olmadim.evvelki gun ikitane test yaptim iki dakika bekledim cizgi yoktu cope attim.3 saat sonra tekrar baktim cizgi cok hafif veridi.ama hcg hormonu zaten biraz vucutta oldugundan cizgi olabiliyomus biraz bekleyince. bilimiyorum o dusen parca neydi eyer dusukse neden adet tam olarak gormedim.yok hastanedeki hemsireler bisey de demiyoki doktor anlatacakmis ne oldugunu.simdiden kafamda bisuru sey kurdum neki bu diye.hayirlisi bakalim bekliycez zorda olsa.cok yazdim demi yeter kafani agritmayim

canım kan verme şansın yok mu kan testi yaptrısan için rahatlar . ama korkma inşl kötü bir şey yoktur . Rabbim yardımcın olsun

yok canim yaa.adet olduysan tutmadi,adet olmadiysan test yap diyolar.bide doktor kagit vermese kan testi yapmiyolar.doktorda bekle diyor zaten bunlarda bir cinsler bizim gibi deyiller.masraf oluyomus bosuna

bilmiyorumki insallah kotu bisey yoktur.sali gunu randevu var iste herseyi anlatirim artik.rabbim hepimize insallah tez vakitte hayirli evlatlar nasip eder

hmm biraz karisikmis canim allah yardimcin olsun sali gunu hayirli haberlerle gelirsin insallah yok canim benim paylasacazki rahatlicaz yoksa icinde tut tut kendimiz elden gidiyoz:)bende uzun protokele basladim dikkatimi cekti bu gibi sorunlar bilgilendirdigin icin saolasin korkutma kendini sikma canini belki hormonlarin daha dengesini falan bulamamistir

aaaaa sana katiliyorum baharcim halayimiz varimiyaaa bugun aksama kadar girmedim neler olmus neler allahim hayirli ugurlu etsiinnn.haydi halaya

sssupppeersiin annnaaammm

evet bende biliyorum hatta bende dua kitaplarida var sayiyla okunan dualar cok var.rakamlar onemli olmasa neden namazlar sayiyla her gun.neden iki veya dort rekatta selam verilmeli neden 3 deyil.tespih cekerken niye 33 er deva bu gibi bisuru yazssam oooo.bos verin bunlarin zihnimizi karistirmasina izin vermeyelim. .....ha bak arkadasimiz guzel kelime oyunu yapiyor bu konuda tebrikler.oda bi beceri tabiki

ha gece namazi vacip olan vitr namazi niye 3 rekat niye 5 deyil.az once unutmusumda ekleyim dedim

hayirlisi insallah bu kadar sikinti cekiyoruz{Rabbim insana kaldiramiycagi yuku yuklemezmis}sonucu yoruyo insani hayal kirikligi bi suru hayal kuruyosun sonra hepsi bi anda yok oluyor daha yeni kendimi toluyorum zaten insallah kotu bisey cikmazda umutlarima devam ederim.hep beraber devam ederiz birbirimizi destekleyerek.insallah senin bebisin bu sever gelir tedavin hayirli olsun.bisey merak edersen her zaman sor her zaman yanitlarim arkadasim

canlar hepinize günaydın biz bugün izmire gidiyoruz...
yine herzamanki gibi okuyanlar okudum diye yazsın...
ben orda fırsat bulup girerim cumartesi günü...
görüşmek üzere öpüyorum hepinizi

canım hayırlı olsun çok sevindim allah sağlıkla devam etmeyi nasib etsin inşallah keseyide göreceksin ben çarşamba akşamı gördüm senin adına çok sevindim:124::124::124:

sen takvimi nasıl yaptın benim ki olmadı sanırım

canlar hepinize günaydın biz bugün izmire gidiyoruz...
yine herzamanki gibi okuyanlar okudum diye yazsın...
ben orda fırsat bulup girerim cumartesi günü...
görüşmek üzere öpüyorum hepinizi

Seni gidi seni kaçamak yapıyorsun ha :)
Bende tefricelerimi okudum şekerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…