Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

aSeL_k

Guru
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
2.185
17
Merhabalar Arkadaşlar ;
Çoğumuz bu yolda bir hayli yıprandık . ve yer gök dua üzerine biliyoruz ki . Rabbimizden başka sığınacak hiç kimsemiz yok .
ben 12 yıl sonra mucizeme kavuştum ve bu yolda emek veren diğer arkadaşlarım için bir şeyler yapmak istiyorum .
Herkes az çok , biraz zaman ayırarak okuyama başlar ve dema ederse inanıyorum ki faydasını göreceğiz .
Burada birbirimize destek olalım dualarımız ile Rabbimize hep birlikte el açalım ondan hayırlı evlatlar isteyelim . Hazinesi bol yaradan biliyorum ki el açıp yalvaran bizleri geri çevirmeyecek .

burada sıra ile çabuk bitecek şekilde her kes okuyabildiği kadar ve çevresine dağıtabildiği kadar dua alırsa çabucak bitiririz . Her dilden dökülen ayrı bir duadır . Ve Allah katında kimin duası kabul buyrulur bilinmez .

Bu duanın her derde deva olduğunu biliyoruz . şimdi gelin hep birlikte sıra ile birbirimize okuyalım arkadaşlar . bir liste yapalım ne kadar çok olursak o kadar çabuk biter .

listenin sonunda okunacak kişinin adına ne muradına niyet ederek okuyup hediye edelim .

Duanın tamamı ve şifası aşağıdadır .

Kim bu duayı 4444 defa okursa bütün sıkıntılarından kurtulur ve dertlerine deva hastalıklarına şifa borçlarına eda bulur ama ne bir eksik ne bir fazla tam 4444 defa okunması şart) Salavatı şerifeye başlamadan önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa "Estağfirullah el azim ve etubü ileyh" diye istiğfar getirin ve ne için okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. Mesela Borcumdan, fakirlikten, şu muradımı erdir gibi...

Bismillahirrahmânirrahîm

Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina muhammedinillezi tenhallü bihil ukadü ve tenfericü bihil kürabü ve tukda bihil havaicü ve tünalü bihir regaibü ve husnül hevatimi ve yüsteskal gamamü bi vechihil kerimi ve ala alihi ve sahbihi fi külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lumin lek...

AMİNNNN...

topicin hayirli olsun tatlim bol bol dua edip bizde bebislerimize kavusalim insallah cok istiyoruz bizde :))

topicin hayirli olsun tatlim bol bol dua edip bizde bebislerimize kavusalim insallah cok istiyoruz bizde :))

saol canım . işimiz ne dua okuyalım bol bol ben her topiğe katılıyorum elimden geldiği kadar ama bu duanın gerçekten faydasını gören insanlar var .

listemizi yapalım başlayalım bir an önce .

canım bende okumak isterim.. ama 4444 şartı yok diye biliyorum. kendim için başlamıştım etrafımdakilere dağıtmak istedim sayılı okunmayacak dediler bende o şekilde kafama göre okuyorum.. ama sayılı da okurum yani fark etmez :)) bende yarın tedavi için hastaneye gitcem hayırlısıyla inşallah..

Selam tatlım öncelikle tedavin hayırlı olsun . Tüp bebek için mi gidiyorsun :))) inşl kavuşursun bebeğine en kısa zamanda .

Tatım bu dua ne eksik ne fazla okunmalıymış tam sayısı iile niyet edilerek okunuyormuş bu duanın fazileti çok gerçekten de . bence en kısa zamanda liste yapıp başlayalım derim :)

benim ilk gidişim olacak bakalım süreç nasıl olacak pko var ve 1 yıllık evliyim. inşallah en kısa zamanda kavuşurum bebeğime. evet bence de hemen başlamalıyız duaya bak ben yarın gidiyorum bile :)) dualarla gitmeliyim :))

Pko varsa hiç dert etme bu engel bir hastalık değil bende pko var :))) sana bu yolda yardımcı olurum tatlım ben 2 kez denedim :)

hemen ilk listemizi yapalım kendimiz okuyalım çevremize dağıtalım bir an önce başlasın :)

canım hayırlı olsun...
benim 3.000 tane eksiğim var...
1.400 tane okundu bana da..
ama test tarihim yakın 8.eylüle yetişir mi bilmem...
ben de ezbere biliyorum , sürekli okumaktan bitanem...

aselcim, liste yaparsan benide ekler misin? 16 eylül benimde test tarihim, kişi sayısınına göre ne kadar sürede bitiririz bilmiyorum ama bende ezberden okuduğum için evde yolda orda burda okuyabiliyorum

canım bende pko var demişsin. ve şu anda hamilesin öncelikle hayırlı olsun bebişin. sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin rabbim. tedavi sürecini anlatırmısın canım bana. lütfen..

canım hayırlı olsun...
benim 3.000 tane eksiğim var...
1.400 tane okundu bana da..
ama test tarihim yakın 8.eylüle yetişir mi bilmem...
ben de ezbere biliyorum , sürekli okumaktan bitanem...

Selam şekerler
o zaman kanbarın kalanları tamamlayalım önce olur mu onun başlanmışı az kalmış .
herkes okuduğu kadarını söylesin ona göre düşelim

aselcim, liste yaparsan benide ekler misin? 16 eylül benimde test tarihim, kişi sayısınına göre ne kadar sürede bitiririz bilmiyorum ama bende ezberden okuduğum için evde yolda orda burda okuyabiliyorum

Tatlım burada katılım sırasına göre okuyalım sana da yetişir merak etme . çevremize de dağıtırız transferine kadar Allahın izni ile biter inşlllllllllllllllllllllllllllllllll ben elimden geldiği kadar okuyacağım hepinize .

canım çok çok çok teşekkür ederim sana. çünkü hamile kalmana rağmen bizleri düşünüp böle bi sayfa açman inan çok güzel bir davranış.

canım bende pko var demişsin. ve şu anda hamilesin öncelikle hayırlı olsun bebişin. sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin rabbim. tedavi sürecini anlatırmısın canım bana. lütfen..

Selam Tatlım ;
ben 12 yıllık evliyim . 9 yıl boyunca çeşitli iğne ilaç tedavileri oldum ama hiç bir şekilde gebelik oluşmadı . sonra ilk tüp bebek denememi yaptım ama sonuç negatif oldu . 2 yıl ara verdim maddi sorunlardan ve başka problemlerimden dolayı temmuzda tekrar bu maratona start verdim . Allahıma binlerce kez şükürler olsun bu sefer mucizeme kavuştum .
dualara sığındım ve bu sefer gittiği merkez çok iyi bir yer bu işi bilen ellerde tedavi gördüm . her şeyden önemlisi Rabbim ol derse olacak ve senin bu işi iyi bir yerde yaptıyor olman bence . biz pkolular gerçekten hassas hasta grubuyuz aşırı uyarılma dan dolayı yumurtalarımız kalitesiz olabiliyor . benim ilk denememde 31 yumurtam olmuştu bu denemde 11 tane toplandı . dediğim doktorum süreci çok iyi takip etti . merak etme canım sende kavuşacaksın Allahın izni ile bebeğine . merak ettiğin başka bir şey varsa lütfen sor ben yorulmadan sana seve seve yardımcı olurum .

canım çok çok çok teşekkür ederim sana. çünkü hamile kalmana rağmen bizleri düşünüp böle bi sayfa açman inan çok güzel bir davranış.

ben inanıyorum ki dua edenim çok . bende elimden geldiği kadar buradaki arkadaşlarıma vesile olmak istiyorum canım . ben bu özlemi 12 yıl bekledim (( neler yaşadığınızı inanın bana çok iyi anlıyorum .

sağol tatlım. yani diyorsun ki 9 yıllık süreçte doktorunu mu doğru seçemedin? bizde başarı oranı daha yüksek ya o yüzden sordum.

1-BUR_MUS
2-MUGE
3-KANBAR
4-FIYONK_MAKARNA
5-ASEL_K

Canlarım listemiz yukarıdaki gibidir .

Daha çoğalacağız inşllllllllllllllllllllllllll

Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşlllllllllllllllllllllllllllllllllll.

sağol tatlım. yani diyorsun ki 9 yıllık süreçte doktorunu mu doğru seçemedin? bizde başarı oranı daha yüksek ya o yüzden sordum.

hayır tatlım o 9 sene içinde çok fazla doktora gittim . hepsi de senin bir durumun yok ilaçla çözeriz hamile kalırsın dediler .
bilseydim ki o zaman tüp bebekten başka çarem yok hiç o yıllarımı heba etmezdim .
neden biliyor musun ben hep normal kadın doğum doktorları ile oyalandım ama işkm tedavimde evet doktorumu ver merkezi seçemedim canım ilk tedavim ile ikinci tedavim arasında çok fark var . tüp bebeği her merkez gerçekten iyi yapamıyor . tabi kısmet işi bunlar ama merkez seçerken çok dikkatli olmak gerekir . kimi yerler artık ticari olarak bakıyor bu olaya

Bende tup bebek tedavisine gecen ay basladim gecen cumartesi yumurta toplandi fakat sadece 2 yumurta vardi ve onlarda dollenmediler onumuzdeki ay tekrar baslicam...Benide dualarinizda eksik etmezsiniz umarim...Benide eklerseniz sevinirim

benim ilk gittiği doktor kist var dedi doğum kont kullandırdı sonra geçmiş kistin dedi düzensizlik hala devam etti 2. dr tıpa gittim son dr yani sana dedikleri gibi senin bir sorunun yok dedi yumurtan çatlamış ben gördüm dedi. sonra serephone kullandım ilk 2 doz aldım işe yaramadı 3 doz aldım hala yumurtam büyümedi. çatlatma iğnesine bile gelemedim yani. hiç tedavisiz çatlayann yumurta diye gördüğü neydi acaba çok merak ediyorum. sonuç alamayınca da farklı bir yapın var anlamadım deyince fıttırdım. şimdi araştırdım iyi diyorlar gideceğim tüp bebek merkezine ve doktora. umarım iyi olur :))

canım yeni topik hayırlı olsun.Allah razı olsun ne güzel düşünmen inşlhh Mevlam bizlerede nasip eder o güzel duyguyu bende inanıyorum dualrın gücüne inanarak yapıldıktan sonra olmayacak diye bişey yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…