Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

:)) nezaketle demiştim, yanılmışım :)))
Alay etmek haddim değil, ne münasebet!! dualarımın içeriği de benim kalbimde...
O arkadaşın derdi için tüm iyi niyetimle dua ediyorum "sayısız"
siz sayı ile edin ben sayısız
mühim olan dua etmek değil mi
mahalle ağzı ile heee diye eteğini beline kıvırıp yaptığın girizgah oldukça hoşuma gitti :))
yalnız yazarken çok fazla imla hatası yapıyorsun :))
kurallara riyayet edelim :))
Allah'ı ikrar etmek yalnız senin tekelinde değil, Hâşâ tövbe estağfurullah tekeline mi aldın ben mi bilmiyorum???

canım yaşın kaçç, anladık muhalif olma, imla kuralları, ve nezaket vs ile ben entellektüel die bağımak istiosun. entellüktellik içimizde içimizde :) bizim içimiz entellüktüel :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sinirim bozuldu baharım ya millet ne ister bizden güzel güzel okuyoruz işte
bu konu olunca babamla konuştum canm babam 39 senelik hocadır anlattım durumları oda diyorki siz okuyun aldırmayın kimseye
dua ederkende selavatlar hürmetine rabbimizden dileyin her ibadet duadır sayılarda anahtar gibidir niyetiniz güzel olsun ama siz okuyun diyor
yani kimsenin aklında şüphe oluşmasın kızlar devammmmmmmmmmmmmm

hamişler topiği olana kadar hemde:KK49::KK49::KK49::KK49:

değmez ya. boşverin. valla bende dediğim gibi bi ara abdestsiz namaz bile kılıodum. ona ne gerek var buna ne gerek var gibisinden. ama sonra anladım ki bütün bunlar ayrı bi disiplin katıyor. aynen sayıya da inanmıyordum. sayısız olduğu zaman unutuyordum falan. böle olunca daha sistemli. yanlışsa bile ben bu yanlışı yapmak istiyorum.

çoğumuz burda acı çeken insanlarız. gelip buraya can sıkması hiç "nezaket" e uymadı.

canım yaşın kaçç, anladık muhalif olma, imla kuralları, ve nezaket vs ile ben entellektüel die bağımak istiosun. entellüktellik içimizde içimizde :) bizim içimiz entellüktüel :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız bu takvim ne çok yakışmış ama ya sen bana ne yazmıyon ben burda oryanyal oynyom sen hamişsin diye
bide gerildim şu tartışmaya amaaaannnnnn çokta tınnn ya biz devam edelim okumalarımıza
çok sevindim yaaa çokkkk duam seninle

yalnız kullanucı adın pek uzun be yaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

kafanı kumdan çıkartabilirsin, biz aramızda nezaketle ortak paydada buluştuk :))
başlığın lekelendiği bozulduğu külliyen yanlış :))
dualarım sizinle :))

nezaket diyorsun ama cevapların aşağlayıcı ve alaycı nasıl bi nezaket bu.herkesin fikri kendine sen fikrini söyledin kimse saygısızlık etmedi tabi kabulde etmedi yani konu kapandı.
senin nezaketten anlayışın nedir çok merak ettim.
burası dua topiği herkes gayet mutlu senin nezaket tabirinle kafamız kumun içinde.sen fikrini söyledin sorumluluk senden gitti bırakta gerisi bize kalsın bu alaycı tavrınla kimsenin seni onaylıycğnı düşünmüyorum.daha NEZAKETLİ olsaydın karşılıklı fikir alışverişi içinde olup tartışabilirdik diye düşünüyorum.
yazım hatalarım olmuştur umarım nezaketsizlik yapamamışımdır:)

kız bu takvim ne çok yakışmış ama ya sen bana ne yazmıyon ben burda oryanyal oynyom sen hamişsin diye
bide gerildim şu tartışmaya amaaaannnnnn çokta tınnn ya biz devam edelim okumalarımıza
çok sevindim yaaa çokkkk duam seninle

yalnız kullanucı adın pek uzun be yaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

aynen haklısın. bende boşverin dedim ama laf yetiştiricem diye sinirim bozuldu. yazmadım ama beğendim seni :)

kızlar işte salı ve çarşamba gölge gibi silikti. çarşamba kan testi verdim . bugün sonucu gördüm 54 dü. yarın doktora gitcem. keseyi görmeden hamileyim demicektim , takvimde yapmıcaktım ama dayanamadım

kızlar işte salı ve çarşamba gölge gibi silikti. çarşamba kan testi verdim . bugün sonucu gördüm 54 dü. yarın doktora gitcem. keseyi görmeden hamileyim demicektim , takvimde yapmıcaktım ama dayanamadım

canım senin transferinmi olmuştu hatırlayamadım yoksa normal yollamı oldu adetin geçmedimide silik çıktı tam anamadım ya kusura bakma

canım bebişin hayırlı olsun çok sevindim çok mutlu oldum darısı bize tüm isteyenlerle birlikte

canım çok sağol.

insan uzunca bekleyince inanamıyor. inan daha ne eşime ne anneme söledim. bi arkadaşıma söledim. belli değil hep diorum. takvimide şimdi yaptım heves ettim. değerler artcak mı kese görüncek mi onun kaygısı içideyim :)

yarın doktora gitcem. ondan sonra size sölücektim :) hem benim tefriciyeleri okumamazlık etmeyin ha :)

mutlu ettin ama beni şimdi. yazdıklarındaki samimiyeti içimde hissettim. inş. hepimiz hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza alırız

canım anlıyorum seni onca zamandan sonra rüya gibidir bugün yaşadıkların heralde :KK16:
allahın izniyle kesede görülecek kalp atışıda duyulacak inş...
sen içini ferah tut...
canım niye okumayalım tefriciyelerini tabiki okunacak...
burada hamişlere okunmuyor diye bi kural mı var :KK1:
hatırlarsan ruveydacımda hamişdi onada okuduk olur mu hiç öyle şey...
çok çok mutlu oldum senin adına :KK16:

sizden korktum ya tefriciyelerimi okumazlarsa diye:KK37::KK37: hele hele eksik sayı yaparsınız diye:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ya orda uzun zamandır vardım. kesinleşmedi diye düşündüğümden işte. kesinleşsin ayrı topic bile açcam :)

kusura bakmayın. bi kaç gündür uykuluyum. ne yaptığımı da pek bilmiom. :KK50::KK50:

affedin beni :):KK54::KK54::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

aaaaaaaaa aşkolsun bizleri öyle biri olarak mı düşünüyorsun :KK53:
niye okumayalım canım şimdide aynı ruveydacıma okuduğumuz gibi sağlıcakla bebişine kavuşman niyetiyle okuyacağız...
senin için rahat olsun bidaha da böyle garip şeyler düşünme lütfen :KK20:

sayın bayanlar : )
konu dağılmasın, başlığın amacından sapmaması adına hakkımdaki yorumlara yanıt vermiyorum,
bu da başlığa son karaladığım mesajdır rahatsızlık yok, bazı hanımlara özel yazacağım Tanrı misafiri edasıyla, özellilke de geridönüşüm kutusu rumuzlu arkadaşıma, ancak 8 adet yanıt daha yazmak zorundaymışım konulara...
:))
Dualarım sizinle, özellikle de bebek isteyenlerle...
hoşçakalın...:)

canım senin transferinmi olmuştu hatırlayamadım yoksa normal yollamı oldu adetin geçmedimide silik çıktı tam anamadım ya kusura bakma

söle oldu.18 aydır olmuyor benim. bayramdan önce hsg oldu. bu ay klomene başlıcaktık. rahim ince çıktı olmadı. sonra adet günüm gelmeden test yapcaktım ama dayanamadım yaptım. adete 2-3 gün kala test yaptım. son günler beklemek zor oluyor ya. negatif de olsa bilimde rahatlayayım mantığıyla yaptım. ddoğaldan olmuşoldu devamı gelirse inş.

konu dağılmasın, başlığın amacından sapmaması adına hakkımdaki yorumlara yanıt vermiyorum,
bu da başlığa son karaladığım mesajdır rahatsızlık yok, bazı hanımlara özel yazacağım Tanrı misafiri edasıyla, özellilke de geridönüşüm kutusu rumuzlu arkadaşıma, ancak 8 adet yanıt daha yazmak zorundaymışım konulara...

sende hoşçakal ALLAHA emanet ol:)

canım anlıyorum seni onca zamandan sonra rüya gibidir bugün yaşadıkların heralde :KK16:
allahın izniyle kesede görülecek kalp atışıda duyulacak inş...
sen içini ferah tut...
canım niye okumayalım tefriciyelerini tabiki okunacak...
burada hamişlere okunmuyor diye bi kural mı var :KK1:
hatırlarsan ruveydacımda hamişdi onada okuduk olur mu hiç öyle şey...
çok çok mutlu oldum senin adına :KK16:

aaaaaaaaa aşkolsun bizleri öyle biri olarak mı düşünüyorsun :KK53:
niye okumayalım canım şimdide aynı ruveydacıma okuduğumuz gibi sağlıcakla bebişine kavuşman niyetiyle okuyacağız...
senin için rahat olsun bidaha da böyle garip şeyler düşünme lütfen :KK20:

yok ya şaka yaptım . okuduğunuzu biliorum tabiki. valla zaten kaç gündür uykuluyum. dediğin gibi aynı rüya gibi. daha idrak edemedim açıkcası. birde daha netleşmedi gibi düşünüorum hep ya ondan galiba

söle oldu.18 aydır olmuyor benim. bayramdan önce hsg oldu. bu ay klomene başlıcaktık. rahim ince çıktı olmadı. sonra adet günüm gelmeden test yapcaktım ama dayanamadım yaptım. adete 2-3 gün kala test yaptım. son günler beklemek zor oluyor ya. negatif de olsa bilimde rahatlayayım mantığıyla yaptım. ddoğaldan olmuşoldu devamı gelirse inş.

ayy ne güzel maşallah RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

yaz canım. özelden yaz. ama burdan yazma. bu duyguyu yaşadın mı bilmem ama her bebek gördüğünde bile hüzünlenen insanlara, bu dualarla az da olsa rahatlayan insanlara burda bunu demek olmuyor. bekliorum özele :KK34:

canim benimde en son tedavim uzun protokol oldu,benimde lekelenmelerim 8,gunu baslamisti,sonra kan testinde pozitif cikti.iki gun sonra deger dusmustu ama,kimyasal gebelik yasamisim.igneleri biraktigim gun adet olmustum,canim belki sende ALLAH korusun kist yapmistir,ondan sonraki ay ama duzenim bozuldu tam 17 gun gecikti adetim.yumurtanin brii catlamamis kist yapmis bende,simdi dogum kontrol hapina basladim,insallah sende hayirli haberlerle gelirsin.

kizlar bu sorun uzun protokoldemi olusuyor ben sali gunu uzun protokola basladimda bunlarida okuyunca irkildim azcik

kızlar vitamin hapları kilo aldırırmı yaa vitamin kullanmaya başlıycamda endişeliyim

X