Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

canlar hepinize günaydın biz bugün izmire gidiyoruz...
yine herzamanki gibi okuyanlar okudum diye yazsın...
ben orda fırsat bulup girerim cumartesi günü...
görüşmek üzere öpüyorum hepinizi :KK54::KK54::KK54:
tatlım ii gezmelerrrrrrrrrrrr oh tadını çıkar bu bi kaç günün
bende okudum cnm ynz nin tefriciyelerini
rabbim gönlündekini nasip etsin inş :KK16:

dayanışma, birbiri için güzel dileklerde bulunma ve karşılıksız bir çaba göstermek insanlık adına ne hoş davranışlar
ancak iman ne zamandır rakamsal boyutlara taşındı?
bu bir bilgisayar oyunu değil ki şu kadar okunursa bu olur, bu gerçekleşir, şundan kurtulunur diyerek belli bir kıstasta hareket ediliyor?
neden o niyet, istek rakamlara indirgenip Allah (C.C)'tan gerçekleştirmesi dileniyor
Ne bayağı bir hesap bu!!
Rabbim elbet dualarınıza hayırlısı ile cevap versin
fakat dilekler için dua edilirken sayılara tenezzül edildiğini görmek üzücü...

karyatid Dün akşam burada geçen konuşmaları okudum , o kadar yorgun gelmiştim ki işten bir nebze de olsa gülümsettin beni ...
Muhtemelen henüz ergen dönemini yeni bitirdin , ya da üniversite den yeni mezunsun , okul döneminin vermiş olduğu kişilik karmaşasını üzerinden atamamışsın ...
Felsefe merakını da anlayabiliyorum bazı insanlar gerçekten bir kaç Kafka sözü Nietzsche den bir şeyler okudukça dünyaya farklı bir pencereden bakıyorlar ... İş bunları okumak değil , Sigmund Freud'un çalışmalarını tam olarak okuyup Ego'nun insan üzerindeki etkilerini de kavrayabilseydin ...
Burası okul değil , insanların yazım yanlışlarını eleştirmek çok ayıp . Burada bir ortak noktada birleşmiş insanlarız . Hiç birimiz birbirimizi görmedik , tanımıyoruz ama hepimizin baktığı nokta aynı olduğu için birbirimizi çok iyi anlıyoruz .
Duaların sayı ile kısıtlanmasına gelince , burada zaten bunlar okunduktan sonra mutlaka olacak diye bir şey yok , her şey inandığımız yaradandan gelir . Eğer öyle olmuş olsaydı herkes okur her istediğini alırdı , zaten biz bunun bu şekilde olmadığını bilecek akıl sağlığında insanlarız .
Gayretini anlıyorum , ama ortada yapılan bir olay , eylem , var en azından emeğe saygı duymak lazım . ya da insanlar ne şekilde rahatlıyorlarsa o şekilde davranırlar . Bunu da anlayabilmek ERDEM meselesidir ki sanırım sende yok denecek kadar az :)
Bizler için içten ettiğin dualar için Allah razı olsun , ama ben sayısız dua ediyorum kabul olur mu demen yanlış , biz bilemeyiz Rabbim bilir yüreğini , içtenliğini , samimiyetini ...
KK forumu çok geniş mesela geyik bölümü var , orada daha eğlenceli şeyler bulabilirsin kendine ... Hayatta Bol şans ...

Baharcım ben okudum canım şimdi YNZ nin tefriciyesine başlıyorum gecikme için tekrar kusura bakmayın lütfen .

canım senin durumun nedir var mı bir gelişme merak ettim seni :KK43: umarım iyisindir .

:nazar::nazar::nazar:canım hayırlı olsun çok sevindim allah sağlıkla devam etmeyi nasib etsin inşallah keseyide göreceksin ben çarşamba akşamı gördüm senin adına çok sevindim:124::124::124:

sen takvimi nasıl yaptın benim ki olmadı sanırım

kullanıcı panalinden kişisel bilgiler kısmından bebeğin doğum tarihini giriosun. ben öle yaptım. araya - bunu koy.

14-06-2013 gibi

Hayırlı Cuma'lar dilerim, Rabbim dualarınızı kabul etsin İnşaAllah.

Hanımlar,
burası bir dua topiği, topiği tartışmalara esir etmeyin lütfen...

tatlım ynz arkadaşımızın tefriciyelerini okudum.
Allah arkadaşımızın gönlündekileri hayırlı ve gerçek etsin.amin.
ne muradı varsa versin .amin.

MÜGE----------------------------------------131
FİYONK_MAKARNA--------------------------131
ASEL_K--------------------------------------130
BASAK2569---------------------------------130
BLOWHOE25--------------------------------130
RUVEYDA12---------------------------------130
SU1838--------------------------------------130
BAHAR85------------------------------------130
FLZASK2003--------------------------------130
PERLANORE---------------------------------130
BURCU81------------------------------------130
YNZ06---------------------------------------130
CEMREM29----------------------------------131
PITIRCIK_43--------------------------------131
GERİDONUSUMKUTUSU--------------------131
VCK------------------------------------------131
ASKBEBEK-----------------------------------131
MAVİMENEKŞE------------------------------131
TULAY20-------------------------------------131
DENİZBULUT--------------------------------131
ZAMBAK06----------------------------------131
ESMA----------------------------------------131
SUZAN361----------------------------------131
ESRA1982-----------------------------------131
NEKADARZOR-------------------------------131
YANDEW-------------------------------------131
AYSE035-------------------------------------131
OZAY37BARİS-------------------------------131
MERVE02-------------------------------------131
YASEMİNSEZA-------------------------------131
GAMZELİM.66--------------------------------131
TATLMMM------------------------------------131
ARUNA----------------------------------------131
NURSEN---------------------------------------131

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

baharcım beni okudu yaz; çünkü hafta sonu giremiycem kk..

ya kızlar biliyorsunuz ben 20 gün önce kürtaj oldum :KK43:(( şimdi sorum şudur . kürtajdan sonra kanamam oldu ama bu adet kanaması sayılmıyormuş . dün regl başladı ama o kadar az geliyorki neye sayacağımı şaşırdım . normalde 20-40 gün arası normal regl olunurmuş . bende başlayan kürtaj sonrası kanama olamaz çünkü ondan sonra en fazla 5 gün devam ediyormuş 20 gün sonra tekrarlaması bana çok normal gelmedi . ve ben bunu regl kanaması diye dikkate alarak dün zeynep kamilden HSG için randevu aldım :KK43:(( acaba yanlış mı yapıyorum kürtajdan sonra normal regl nasıl olurum başına gelen var mı hiç acaba bana yardımcı olabilecek .

Canim ne durumdasin ben ne kadar okuyacagimi bilemedim simdi 600lerdeyim banada belirli bi sayi versen olmazmi yani hedefim belli olursa daha hizli gidebilecegimi dusunuyorum :)bide icimde suphe olmaz ay cokmu gelcek ay azmi gelecek diye(ozel mesaj hakkim olmadigi icin burdan yaziyorum)

canlar hepinize günaydın biz bugün izmire gidiyoruz...
yine herzamanki gibi okuyanlar okudum diye yazsın...
ben orda fırsat bulup girerim cumartesi günü...
görüşmek üzere öpüyorum hepinizi :KK54::KK54::KK54:

hayırlı yolculuklar canım Allaha emanet olun
sağsalim gidin gelin inşallah.

canım ben ynz06 arkadaşımızın tefriciyelerini okudum Allah kabul etsin
ne muradı varsa versin arkadaşımızın.

hayirlisi insallah bu kadar sikinti cekiyoruz{Rabbim insana kaldiramiycagi yuku yuklemezmis}sonucu yoruyo insani hayal kirikligi bi suru hayal kuruyosun sonra hepsi bi anda yok oluyor daha yeni kendimi toluyorum zaten insallah kotu bisey cikmazda umutlarima devam ederim.hep beraber devam ederiz birbirimizi destekleyerek.insallah senin bebisin bu sever gelir tedavin hayirli olsun.bisey merak edersen her zaman sor her zaman yanitlarim arkadasim

insallah canim devam edersin merak etme bi sorun cikacagini sanmiyorum pes etmek yok her ne olursa olsun allahin izniyle asariz hepsini ...Saol arkadasim bu seferde olmazsa biraz dinlenmek istiyorum agustos eylul gibi trde denemek isityorum bakalim hayirlisi insallah rabbim o noktaya ulastirmaz

Canim ne durumdasin ben ne kadar okuyacagimi bilemedim simdi 600lerdeyim banada belirli bi sayi versen olmazmi yani hedefim belli olursa daha hizli gidebilecegimi dusunuyorum :)bide icimde suphe olmaz ay cokmu gelcek ay azmi gelecek diye(ozel mesaj hakkim olmadigi icin burdan yaziyorum)

canım şuan 2000deyiz. tamam ozamn sen şuan 600 okumuşsun istersen 1000 tamamla bitince yine haber canım

kizlar bu sorun uzun protokoldemi olusuyor ben sali gunu uzun protokola basladimda bunlarida okuyunca irkildim azcik
canim herkeste olucak diye bir sey yok.insallah hayirli sonuclanir tedavin?daniamrkadami yaptiriyosun canim?hangi hastanede?
kızlar ben yatıyorum. çok belim ağrıyor. işle ilgili bişiler hazırlamam lazımdı ama yapamıcam. yatıyorum.

canimmm bennde cokk tbr ederimmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

MÜGE----------------------------------------131
FİYONK_MAKARNA--------------------------131
ASEL_K--------------------------------------130
BASAK2569---------------------------------130
BLOWHOE25--------------------------------130
RUVEYDA12---------------------------------130
SU1838--------------------------------------130
BAHAR85------------------------------------130
FLZASK2003--------------------------------130
PERLANORE---------------------------------130
BURCU81------------------------------------130
YNZ06---------------------------------------130
CEMREM29----------------------------------131
PITIRCIK_43--------------------------------131
GERİDONUSUMKUTUSU--------------------131
VCK------------------------------------------131
ASKBEBEK-----------------------------------131
MAVİMENEKŞE------------------------------131
TULAY20-------------------------------------131
DENİZBULUT--------------------------------131
ZAMBAK06----------------------------------131
ESMA----------------------------------------131
SUZAN361----------------------------------131
ESRA1982-----------------------------------131
NEKADARZOR-------------------------------131
YANDEW-------------------------------------131======================OKUDUM
AYSE035-------------------------------------131
OZAY37BARİS-------------------------------131
MERVE02-------------------------------------131
YASEMİNSEZA-------------------------------131
GAMZELİM.66--------------------------------131
TATLMMM------------------------------------131
ARUNA----------------------------------------131
NURSEN---------------------------------------131

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

okudum kabul olsun.

X